Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ale to jest temat PS5 i dajcie sobie siana z wciskaniem tu komuś Xboxa. Kto będzie zainteresowany dyskursem to trafi do odpowiedniego tematu i tam zapyta o coś, co budzi jego wątpliwości, względnie w "Następnej generacji" jest ankieta i pole do dyskusji albo CW jak ktoś czuje się mocny i chce stanąć w oktagonie. Taki sam nerw mnie bierze jak ktoś działa w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

@Bzduras - rozumiem argument, ale ciężko gadać o konsoli bez przytaczania konkurencji, która wychodzi w tym samym czasie, za podobne pieniądze i mająca 99% tych samych gier. Porównania same się będą wszystkim nasuwać.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ListuniO napisał:

Premiera za ponad miesiąc. Jeszcze nie raz sporo usłyszysz. 

 

Tym razem przygotowują rzut dla najpopularniejszych sportowców?

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Myślę, że niepotrzebnie oczekuję że Sony które ostatnio nieładnie nakłamało graczom odkryje karty przed premierą swojego sprzętu. To ja jestem dla nich.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, qraq_pk napisał:

Nawet wieśka 3 zagrałem po roku chyba i dobrze bo połatany był. 

Zacząłem grać 4 dni temu na Xboxie i wciąż masa bugów ;). A to ściezka prowadząca na mapie do celu się gubi i pokazuje kierunek od czapy, a to Płotka przy przywołaniu pojawi się w środku budynku i nijak z niego wyjechać, albo całkowicie przywołanie nie działa i trzeba wyjść z gry i ponownie uruchomić...

Sporo tego, a to dopiero początek gry :obama:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Shago napisał:

Zacząłem grać 4 dni temu na Xboxie i wciąż masa bugów ;). A to ściezka prowadząca na mapie do celu się gubi i pokazuje kierunek od czapy, a to Płotka przy przywołaniu pojawi się w środku budynku i nijak z niego wyjechać, albo całkowicie przywołanie nie działa i trzeba wyjść z gry i ponownie uruchomić...

Sporo tego, a to dopiero początek gry :obama:

 

Grałem w Wiedźmina 3 na PS4/XOne, na PC, ale nie spotkałem się nigdy z takimi rzeczami.

Niektórzy to chyba mają talent do łapania bugów.

Odnośnik do komentarza

Przecież ten temat to nie konsolowa tęcza. Każdy może sobie pisać co tam ma do powiedzenia na temat konsoli. Konkurencja ma też wpływ i nie da się jej ignorować. 

90% ludzi na forum to fani ps4. Nawet jak ktoś kocha sony, to może wyrazić obawy i niezadowolenie z poczynań firmy. 

Jak ktoś zamówił ps5 i nie może się doczekać Demons Souls, to też może nie być zadowolonym, że kumple z psn to sprzedawczyki i przechodzą na xklocka.

 

Każdy ma udawać, że jest kolorowo? Że gierki za 359zł to nawet lepiej, bo się będzie bardziej doceniało granie, a poza tym i tak czasu na zbyt dużo grania nie mamy?

Mamy udawać, że blokada ps now w Polsce to zaleta? Że dzięki temu więcej używek i taniej będzie? Na siłę, to wszystko da się obronić, ale ja ślepo żadnej korpo nie będę usługiwał.

Odnośnik do komentarza

Nie no, ogólnie @bluber pisze rozsądnie i wychodzi z propozycją poprawnej postawy, ale forum PE nie jest najlepszym miejscem na sensowne i pełne godności podejście, już nie wspominając o tym, że bez tego rodzaju DYLEMATÓW GRACZA ten zakątek internetu już by najzwyczajniej w świecie zdechł.

A tak to się jeszcze jakoś kręci, dzięki tym wydumanym problemom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...