Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Islandia to maly kraj wiec korporacje to maja gdzies, ale n.p tutaj na Islandii to nawet nie ma Xbox Marketplace oficjalnie wiec nawet nie zrobisz preorder-a

A Playstation preorder po 5 godzinach zamkniety i ciagle pytania kiedy drugi zrzut, wiec sadze ze MS nie musi wszedzie wysylac konsol tak jak Sony

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Wygląda na to że jednak przyjdzie nam  trochę poczekac, jeśli wierzyć lowom ryana

Swoją drogą nie jestem pewny czy koleś wie jak działają minuty

Tylko, że z tym "nie w tym roku ani nie w przyszłym, tylko kiedyś tam" to on odnosił się do tezy kiedy vr będzie odgrywał znaczącą rolę w grach, a nie kiedy będzie premiera ich następnych gogli. 

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się że Sony ma jeszcze jednego asa w rękawie, patrzycie się na niego i nie widzicie jeszcze :p a było takie info, że Sony nie chce się wygadać przed konkurencją co tam ma w obawie przed odgapieniem (to co sami robią najlepiej :p)

 

create button 

 

PS5 DualSense Create Button: What Does It Do? - Push Square

 

https://www.pushsquare.com/news/2019/11/ps5_patent_suggests_shared_content_will_play_an_even_bigger_role_with_scene_tagging

 

zero info na razie (pewnie 6.11 embargo zejdzie na to) ale patenty Sony dotyczył kreowania fragmentów gier i przekazywania ich innym graczom (tag, slice, create) czyli w praktyce krótkich dem do share'owania ; brzmi to wyku.rwiście o ile to będzie właśnie to, shareplay był fajny ale nie zdał egzaminu, to byłoby dużo ciekawsze

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, nero2082 napisał:

shareplay był fajny ale nie zdał egzaminu,

A z tym stwierdzeniem to się nie zgodzę, nie musiałem kupować FIFY żeby z bracholem zagrać w weekend meczyk, granie z ziomeczkami dołączając do lokalnego coopa w overcooked no c00rwa często korzystałem z tej opcji nie wydając niepotrzebnie pieniędzy:lapka:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, u55r napisał:

Nigdy nie korzystałem z shareplay. Ale taka wiadomość do znajomego na psn, żeby nagrał kawałek gry bo chcę sprawdzić przed wydaniem 380 pln to idealna sprawa.  Było by idealnie w taki sposób wykorzystać kreowanie kawałka gry żeby inni mogli sprawdzić. 

czy to faktycznie ma jakieś większe znaczenie w dobie youtuba i możliwości ogladania gameplayi na nim?

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eX4cT_PL napisał:

czy to faktycznie ma jakieś większe znaczenie w dobie youtuba i możliwości ogladania gameplayi na nim?

I tak i nie. Często oglądając coś mamy wrażenie, że to jest to, jednakże wszystko się zmienia gdy to my przejmujemy kontrolę, działa to też w drugim kierunku. Najlepsza ocena to ta, gdy to my mamy pad w ręku. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...