Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że brakuje jakiegoś większego tytułu na święta, ale Sony już od jakiegoś czasu ma w trąbce potrzeby klientów i robi sobie co chce. 

Z drugiej strony najwyraźniej im się to nie kalkuluje skoro konsola jest dalej niedostępna.

Po co wydawać hit sprzedażowy, skoro nie mogą na okres świąteczny zawalić półek sklepowych konsolami? 

Ta konsola aktualnie jest dla największych fanatyków i ludzi, którzy cenią sobie komfort grania w lepszej jakości :) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

Nawet jakby mieli jakąś bombę na te święta to chyba średni pomysł skoro są problemy z dostępnością konsol. 

 w lutym też będą problemy z dostępnością konsol, a mimo to wydadzą Horizona.

 

Problem jest bardziej prozaiczny niż niektórym się wydaje, nie doszło do żadnej katastrofy w SIE, studia Sony są w tak samo dobrym stanie jak były rok czy dwa lata temu. Po prostu pandemia i związane z nią problemy z produkcją gier, zbiera swoje żniwo. Na ten rok zaplanowane mieli Destruction Allstars, Returnal, Ratcheta, God of War, Gran Turismo i Horizona, koniec końców wyszły tylko trzy pierwsze, a resztę byli zmuszeni przesunąć na 2022 r. Nie jest to żadna wyjątkowa sytuacja i nie należy wpadać  w panikę bo mnóstwo gier zostało opóźnionych i wiele jeszcze będzie.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Lepszej jakości... Tja...

Mam na myśli lepsze działanie gierek z PS4 (IMO dużo lepsze, bo pewne niegrywalne tytuły stały się nagle grywalne). 

 

Jeśli Tobie chodziło o samą konsolę, to ja pomimo mojej dożywotniej wierności PlayStation i lekkiego fanboystwa (jestem z PS od PSX gdy miałem 10 lat) uważam, że XSX sam w sobie jest lepszym sprzętem, choć z braku czasu nigdy go nie kupię, bo samo PS5 mi wystarcza przy małym dziecku w domu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Zacznijmy od tego, że żeby gry wydawać to ktoś musiałby je zacząć robić, a 1st party Sony jest chyba w najgorszym stanie od lat. 

wot? Chyba raczej nie było lepiej. Na premierę konsoli gry dostarczone, w trakcie generacji dalej dostarczane, jak nie swoje, to z umów jak Deathloop, ino Horizon im mocniej wypadł, w God of War pewnie i tak nikt nie wierzył, ale i tak ogarnęli temat bardzo dobrze jak na pierwszy rok życia konsoli.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szary użytkownik konsoli widzi sytuację w różowych barwach, ale jak widać specjalista i człowiek z dojściami ma większą wiedzę. Jeszcze jakby mógł kolega napisać kiedy zacznie się ta fatalna sytuacja i ile będzie trwała. Będę mógł zaplanować przejście tych 30 gier w kolejce a nie ciągle odkładał kolejne gry na stertę.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że pozamykali mnóstwo dobrych studiów i samo PS Studios też mocno spłyciło swoją różnorodność wydawniczą. Stąd bardzo dużo jest umów 3rd party. No i pierwszy rok wygląda świetnie, ale na następny mają ile? 4 gry od studiów wewnętrznych? Z czego część spadła z 2021 na rok następny. No powiedzmy, że pamiętam lepsze lata. Na szczęście nie mam jednego sprzętu do grania, więc na nudę nie narzekam. EoT, bo widzę niektórzy wybitnie nerwowi dzisiaj. :pawel: 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rtooj napisał:

I zrobili nowe studio z tą Jade z Ubi.

 

Czyli jak sądziłem, Sądownictwo w Polsce jest złe, bo sędzia ukradł kiełbasę.

Oni nawiązali współpracę z firewalk studios, haven i deviation, ale to nie są ich studia. Może będą jak współpraca się ułoży :pawel:

 

Mnie ciekawi ile studiów rzucą do robienia gier vr bo dla użytkowników playstation bez vr staną się one bezużyteczne. 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...