Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, spl1nter napisał:

Witam wszystkich.

Od dwóch dni jestem posiadaczem PS5. Póki co jedyną grę, którą posiadam to FIFA 22. I niestety pojawił się problem.

Grając online mam spore lagi. Nigdy nie miałem problemów z łączem. Robiąc test wychodził on poprawnie.

Możecie podpowiedzieć gdzie szukać przyczyny? Z góry dziękuję za pomoc...

Może masz słabe łącze? Druga sprawa masz na kablu czy przez wifi?

Jedyna gra i to fifa trochę smutne:P 

Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, spl1nter said:

Witam wszystkich.

Od dwóch dni jestem posiadaczem PS5. Póki co jedyną grę, którą posiadam to FIFA 22. I niestety pojawił się problem.

Grając online mam spore lagi. Nigdy nie miałem problemów z łączem. Robiąc test wychodził on poprawnie.

Możecie podpowiedzieć gdzie szukać przyczyny? Z góry dziękuję za pomoc...

Cześć też gram w Fifę i może nie mam lagow ale mam opóźnienia czasami w meczu.

W żadnej innej grze nie mam.

Wydaje mi się że serwery EA to totalna padaka.

Podłącz na kabel najlepiej nie graj przez wifi.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Square napisał:

W jakim sensie podgląd? Aktualnie odpalona gra jest zawsze pierwsza z lewej obok sklepu, plus w tym całym przełączniku jest u góry. Może w końcu się na coś to przyda.

 

Na Xboxie jest tak, że jak grasz w grę to naciskasz przycisk Xboxa, otwiera się podręczne menu i tam jest zakładka "osiągnięcia" która bez wychodzenia z aplikacji pokazuje Ci progres i pełną listę achievementów. Ba, nawet możesz sobie od razu ustawić które chcesz śledzić. Rozwiązanie bez porównania lepsze niż to co mam obecnie na PS5.

26 minut temu, Square napisał:

Motyw jest zależny od gry/aplikacji i tego raczej nie zmienią.

 

W sumie dopiero zwróciłem uwagę na to, że menu skonstruowane jest tak, że praktycznie zawsze podświetlasz tytuł albo sklep.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Square napisał:

No to na pleju też tak jest tylko, że nie widać tam wszystkich trofeów, a mix kart aktywności i pucharków z tego co mi się wydaje.

 

Właśnie o to się rozbija - nie widać wszystkiego, a te aktywności w Astro pozwala przenosić się do poszczególnych światów, a w Ratchecie nie działa to już w ogóle. Coś chyba nie do końca pykło z tą funkcją.

Odnośnik do komentarza

No działa to różnie, ale jak już działa jest zajebiste. Masz brakujące trofki w SpiderManie? Wchodzisz w karty aktywności i pokazuje ci czego brakuje i z tego poziomu możesz od ręki odpalić brakujące bazy/stacje badawacze/misje poboczne itp. bez chodzenia po mapie, bez quick travel. Świetne podczas calakowania.

Odnośnik do komentarza

Panowie jest opcja ustawienia na PS5 żeby konsola się automatycznie wyłączyła po ściągnięciu pliku? Właśnie wrzuciłem w napęd Borderlands 3 ściągnęło na dysk dane z płyty dość szybko, a teraz ciągnie najpierw aktualizację, a później jeszcze łatkę do ps5 więc zostawiłbym konsolę włączoną ale tak żeby po ściągnięciu sama się wyłączyła jest taka opcja?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...