Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Może w drugą stronę - właśnie nie streaming, a cyfrowa emulacja. Serio myślę, że skoro Sony ma BIOSy swoich konsol i jakby nie patrzeć bardzo wydajne podzespoły PS5 to gry z wszystkiego poza PS3 powinny śmigać jak złoto. Dla mnie taka emulacja byłaby chyba największą bombą na PS5, bo mieć 5 generacji w jednym pudle to moje marzenie od kiedy zobaczyłem po raz pierwszy kombajny pokroju Retrona.

Odnośnik do komentarza

Na takich podzespołach jak ma PS5 to nawet duża część gier z PS3 powinna śmigać bez problemu (patrząc na RPCS3) w 1080p/60fps. Tylko dziady wolą dodać trofea i sprzedawać pojedyncze tytuły. A emu PS1, PS2 i PSP już od dawna mają (wspomniane PS2 on PS4, remastery PaRappa the Rapper czy Pataponów).

Odnośnik do komentarza

Spoko. Ale przede wszystkim niech się skupią na dobrym katalogu gier z PS4/5 aby normalnie ściągnąć na dysk i grać. Gry first party załóżmy rok po premierze dodane. A gry że starszych konsol jak streaming dla entuzjastów. Za takie coś byłbym skłonny zapłacić tak jak teraz opłacam gpu. Ale znając Sony pewnie coś spierdolą bo są pazerni.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, creatinfreak napisał:

Spoko. Ale przede wszystkim niech się skupią na dobrym katalogu gier z PS4/5 aby normalnie ściągnąć na dysk i grać. Gry first party załóżmy rok po premierze dodane. A gry że starszych konsol jak streaming dla entuzjastów. Za takie coś byłbym skłonny zapłacić tak jak teraz opłacam gpu. Ale znając Sony pewnie coś spierdolą bo są pazerni.

 

To jest dosłownie 1:1 to co oferuje PSNow. Mam konto z dostępem do usługi i uwierz mi, że do ściągnięcia można znaleźć tam sporo ciekawych tytułów (obecnie na dysku mam Bioshocka Infinite, The Last of Us 2 czy Zaginięcie Ethana Cartera). Wciąż nie ogarniam dlaczego nie ma tej usługi w Polsce, a gdzie dali za to chujowego VideoPassa. :pawel: Jednakże jeśli chodzi o gry 1st party to jest dość biednie.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Właśnie się tego obawiam,połączą ps now oraz plusa i podniosą cenę usługi.

Ps now kosztuje 2 X więcej niż plus.

 

Idealnie by było obniżanie ceny grania online a jak ktoś lubi te usługi aka gamepass to niech płaci 

PS Now kosztuje tyle samo co PS+. 

Myślę, że pakiet powinien kosztować mniej niż 2 usługi oddzielnie więc takie coś pewnie będzie w granicy 350zł rocznie. Chyba, że byłby najwyższy pakiet z grami na premierę... wtedy raczej należy się liczyć z ceną podobną jak za Gamepassa.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PanKamil napisał:

Niech wydadzą apke na androida do clouda. Nadrobilbym gry z ps3 ale na dużym ekranie nie chce w to grac. 720p będzie idealne na tel. Minęły lata i będą realizować drogę obrana dawno temu ale w 2014 poza ich zasięgiem w infrastrukturze

 

decd2950-bdc0-11eb-9bb7-a7cdd4e43c8c.jpeg

Tak, ale najpierw niech to działa we wszystkich krajach, a później niech się bawią w apki, bo software to u nich kuleje.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat nie jestem targetem żadnych abonamentów, gdyż nawet nie wiem kiedy wygospodaruję sobie te 1,5-2h, praca zmianowa i dzieci pochłaniają najwięcej czasu. Jednakże dla osób bez żadnych większych obowiązków to bedzie fajna sprawa(tak jak u MS) o ile cena będzie adekwatna. Osobiście dla mnie, bardziej interesowałaby mnie biblioteka starszych gier szczególnie tych z ps2 i ps3. Chętnie bym nadrobił kilka tytułów, jednakże tak jak pisałem wcześniej, szkoda opłacać coś na co nie będzie się miało czasu.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wiolku napisał:

Ograłbym MGS 1,2,3, Silenty, może jeszcze z dwa jrpg i anulował suba. Tak czy inaczej czekam, bo dobrze dla konsumentów, żeby gp miał jakakolwiek konkurencję. 

 

Wszystko rozbija się o to czy będzie to strumieniowanie jak przy PSNow czy jednak emulacja.

Odnośnik do komentarza

Na razie to jest tylko info od szrajera, że niedługo wystartuje "odpowiedź na gamepassa", że będą trzy progi abo, że najwyższy śmierdzi trochę takim Switch Online Expansion Packiem z grami od PSX do PS3 i PSP.

Póki co tylko tyle, raczej za dużo się nie dowiemy do czasu przed samym startem subskrypcji.

 

21 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Wszystko rozbija się o to czy będzie to strumieniowanie jak przy PSNow czy jednak emulacja.

Gry z PSX PS2 i PSP obstawiam że będą emulowane bo tak jak MVG powiedział Sony ma swój wewnętrzny emu dla tych sprzętów, z PS3 to już chuj wie bo PS4 i PROsiak są za słabe żeby PS3 emulowały i raczej streaming.

Kwestia jeszcze czy będzie można kupić osobno te tytuły, myślę że tak, skoro nintendo się nie pierdoli i sprzedaje gry które idą tylko przez streaming to Sony tez na to stać.

Myślę też że MS też w niedługim czasie uwoli Xclouda od najwyższej subskrypcji i będzie pozwalało na pojedyńcze zakupy, będzie musiał skoro chce być wszędzie gdzie to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...