Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, piesek045 napisał:

Ale w czym sony ma problem?

W modach i oszukiwaniu przy tym, na Ps4 w takim diablo 3 ludzie latali z broniami "Super Russian Power" z bilonem DMG

 

Pogódźcie się, że raczej na 99% nie będzie możliwości zrobienia backupu zapisów z PS5. Jedynym wyjściem z twarzą dla Sony jest darmowa chmura jak u MSu na Xboxie. Kumpel ma problem bo mu się wczoraj napęd spierdolił i musi plusa na miesiąc kupić żeby nie stracić zapisów na czas kiedy konsola będzie w serwisie.

 

 

Z innej beczki, ludzie po kolejnej premierze wybrakowanego produktu jakim jest BF2077 zaczynają cisnąć $ony o zjebany system zwrotów, teraz jest tak że po zakupie gry na PS Store nie możesz jej nawet pobrać jeżeli nie chcesz sobie zamknąć ścieżki do zwrotu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, piesek045 napisał:

Jakby zrobili chmurę za darmo to okey. Ale  bardziej chodzi sony o kasę, żeby kupować tego plusa, a jak ja nie gram on-line to mi nie potrzebny, nie mówiąc już zegry od kilku miesięcy są słabe. 

Nie zrobią, nawet na to nie licz. Sony nie ma takiej infrastruktury jak MS, żeby mogli sobie na takie coś pozwolić. Chcesz mieć backup zapisów gier z PS5, to musisz kupić Plusa, tyle. 

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, na PS4 przez 7 lat uzbierało się ponad 20GB nie wiem po chuj mi to, ale jednak XD

 

Tak, Sony nie ma takiej infrastruktury, ale po coś też podpisywało umowę z MS dotyczącą korzystania Azure, wiadomo że bardziej chodzi o cloud gaming, i myślę że takie 10GB by spokojnie wystarczyło.

Odnośnik do komentarza

No ja polecam wyłączyć automatyczne przesyłanie, bo z tego co widziałem to zapisy PS5 wgrywają się od razu po zamknięciu gry. Nie wiem czy jest jakieś zabezpieczenie przeciw przesłaniu uszkodzonego sejwa, ale lepiej samemu wgrywać sobie co kilka dni.

No i wkurza ten brak dostępu do poszczególnych sejwów z gry, jest wszystko razem.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, messer88 napisał:

Tak czytam i mnie to zaciekawiło ile te sejwy mają siedzieć w chmurze jak się nie ma plusa? Bo np sejwy z BB czy nioh2 mam na penie zgrane z ps4 i wychodzi na to że jak kupię 5 to i tak z nimi nic nie zrobię xD sony :wub:

 

Oficjalnie 6 miesięcy od wygaśnięcia subskrypcji powinny zniknąć, chociaż ja kiedyś nie opłacałem plusa przez ponad 3 lata i wszystko było na miejscu jak wróciłem :dunno:

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem na ps5 kopie zapasową ale wybrałem tylko ZAPISANE DANE beż kopi gier i wziąłem przywrócenie z kopii systemu  dysk wyczyściło i z pendrive przywróciło kopie zapasową i zapisane dane czyli savy z gier ps5 i ps4 wgrało,  więc co w ten sposób można zapisywać save z gier ps5 na pendrive? Robiąc kopie zapasową na pendrive?

Edytowane przez tomekps5
Odnośnik do komentarza

No tak, możesz robić kopie danych, ale wiesz, że jak ją przywracasz to kasujesz aktualną zawartość dysku? Dlatego ma to sens przy zmianie dysku czy konsoli.

Tutaj masz z oficjalnego FAQ tekst:

W danych kopii zapasowej uwzględnione są wszystkie dane użytkownika zapisane na konsoli PS5 (z wyjątkiem trofeów). Po przywróceniu danych z kopii zapasowej konsola PS5 zostanie zresetowana, a wszystkie dane zapisane na konsoli zostaną usunięte.

Odnośnik do komentarza

Ale wtedy savy z gier ps4 i co najważniejsze z ps5 mam zapisane na pendrive w kopii zapasowej? Dobrze rozumiem? I potem jak robię z pendrive przywracanie systemu z kopi zapasowej z pendrive to zainstalowane gry mi wykasuje ale wgra wszystkie savy na dysk ps5? Oczywiście robiąc kopie zapasową żeby nie tworzyło jej bardzo długo zaznaczam tylko ZAPISANE DANE.

 

Myślicie że to jest sposób nie mając ps plus żeby co jakiś czas robić kopie zapasową wybierając tylko ZAPISANE DANE ?

Edytowane przez tomekps5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...