Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Figuś napisał:

we have no plans to revisit inFAMOUS or Sly Cooper right now, and no other studio is currently working on projects related to those franchises either

A a ale przecież dobrze poinformowani twitterowcy byli pewni że nowy Sly Cooper jest w produkcji i niedługo wyjdzie xd

Odnośnik do komentarza
Mam premierowe PS5 i do teraz nie wiem co to za cewki. Nic nie słyszę. Może mam szczęście. Po tym czasie użytkowania pad równiez bez zarzutow, a mam juz jakies 1000h w grach na te konsole.

Mój kolega tez się zarzekał ze od premiery mega cisza żadnych cewek nie słyszy i ze ma szczęście. Byłem sprawdziłem cewki grają marsza jak w każdej grze 60fps na ps5. Po prostu głuchy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, mitra napisał:

Ja mam wersję po rewizji z mniejszym chłodzeniem. Hałas? Tylko jak czyta płytę na początku. Nawet podczas gry chyba się nie uruchamia ponownie napęd. Cewki? Tylko w gówno ładowarce do telefonu słychać. PS5 cichutkie jakby jej nie było.

Ten napęd się włącza czasem właśnie randomowo i nie przy każdej grze zauważyłem. Przy netflixach i apple tv też się zdarza zakręcić bez powodu. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Figuś napisał:

@Wredny chyba miał zbanowane konto za nazwę profilu, może będzie coś w stanie pomóc.


Ano miałem, ale u mnie to była sprawa "niewłaściwego PSN ID", które jakiś jehowy zgłosił, a nie notoryczne wyzywanie na priv (jaką trzeba być amebą, żeby tak łatwe do zaraportowania ślady po sobie zostawiać?:dafuq:).
Bardzo dobrze, że ban poszedł, bo jak ktoś nie potrafi panować nad emocjami to wśród ludzi (nawet online) przebywać nie powinien.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No dlatego jak człowiek widzi co robi konkurencja i jak bardzo niedomaga pod względem usługi którą przecież budowali latami to się nóż w kieszeni otwiera. xdd Zaś grafika od @Cedric pokazuje, że gracze mają krótką pamięć, bo wytykają, że na Xboxa jeden rok nie ma gier, a nie pamiętają jak sami przymierali głodem. :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...