Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiłem dzisiaj po raz pierwszy PS5 i jestem trochę rozczarowany tym, że brakuje m.in. tak fundamentalnego elementu jak foldery, który mega mnie rozpieścił na poprzedniej generacji. Do tego moja PSPlus chmura nie zapisała kilka save'ów i teraz niespecjalnie chce mi się zaczynać od nowa kilku tytułów, a PS4 już spakowane w karton i odesłane do archiwum. 

 

Na plus kultura pracy. Po prostu cisza. Zobaczymy jak przy bardziej wymagających procesach. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Uruchomiłem dzisiaj po raz pierwszy PS5 i jestem trochę rozczarowany tym, że brakuje m.in. tak fundamentalnego elementu jak foldery, który mega mnie rozpieścił na poprzedniej generacji.

 

Na plus kultura pracy.

 

Przy tym komicznie małym dysku to jakoś mi tych folderów nie brakuje, bo max 8-10 gierek zainstalowanych to nie jest jakaś liczba, w której człowiek się gubi.

Ale rozumiem, jak ktoś sprawi sobie dodatkowy SSD, to już będzie tego więcej i faktycznie by się przydały.

 

Kultura pracy zmieni się z czasem, zwłaszcza przy odpaleniu konsoli z płytą w środku - odkurzacz jak PS4, a nawet głośniej, ze względu na gabaryty.

No i cewki - też ich nie miałem na początku, a po dwóch miesiącach zaczęły radośnie ćwierkać.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

 

Przy tym komicznie małym dysku to jakoś mi tych folderów nie brakuje, bo max 8-10 gierek zainstalowanych to nie jest jakaś liczba, w której człowiek się gubi.

Ale rozumiem, jak ktoś sprawi sobie dodatkowy SSD, to już będzie tego więcej i faktycznie by się przydały.

 

Kultura pracy zmieni się z czasem, zwłaszcza przy odpaleniu konsoli z płytą w środku - odkurzacz jak PS4, a nawet głośniej, ze względu na gabaryty.

No i cewki - też ich nie miałem na początku, a po dwóch miesiącach zaczęły radośnie ćwierkać.

Tak ludzie narzekają na ten dysk, a jakoś dla mnie nie ma z tym problemu rzadko mam zainstalowane więcej niż 3-4 gry na raz, a i to rzadko. No chyba, że problem pojawia się jak ktoś gra w gierki online jak COD one podobno sporo ważą.
Co do samej pracy konsoli u mnie od ponad roku cisza, nawet jak odpalam z płyty to wiadomo, że chwila samolot ale jak płyta się zatrzyma konsola cichuteńka.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Lukasz7909 napisał:

Czy był ktoś z Was w podobnej sytuacji?

 

Tak kiedyś jakiegoś ruska zwyzywałem w battlefroncie i miałem blokadę chyba tydzień czy dwa nie pamiętam. Możesz sobie zrobić nowy profil i na nim grać. 

 

A chcesz dzwonić w jakim celu? Oni Ci tego nie ściągną, zobacz tylko na ile masz bloka. 

 

 

Co do pracy konsoli to teraz przy tych upałach jak pykam w Death Stranding to nie słyszę wycia cewek i innych dźwięków więc pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

 

c046515a61ed9be6fe2bb6d1c7dc09ea.jpg

 

Nie wiem co ma oznaczać głośna, bo w porównaniu z PS4 i Prosiakiem to jest wręcz niesłyszalna.

 

Napędy to najtańsze podzespoły zarówno w PS5 jak i XSX i w obu konsolach napierdalają jak pojebane, w moim XSX pracował jak drukarka igłowa tak napierdalała głowica z laserem. W XSX też mi plastik latem strzelał a dokładnie tylni panel który się wyciąga ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pupcio napisał:

Zapoczątkowane przy ps4? Ostatnia stancjonarka sony która nie wyglądała jakby była z recyklingu to premierowe ps3, po drodze trafiła się ta sexi vita no ale jak widać nie opłaca im się produkować sprzętu z dobrych materiałów, nic na to nie poradzimy

Mam na myśli coś takiego:

epLPM6mFcoKe0234R7XYOZ4zrY_akUOat9oR-zH_

 

gexyvk5st0a61.jpg

 

Żadna PS3 czegoś takiego nie miała. Gówno-zabawki z bazaru tak nie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Uruchomiłem dzisiaj po raz pierwszy PS5 i jestem trochę rozczarowany tym, że brakuje m.in. tak fundamentalnego elementu jak foldery, który mega mnie rozpieścił na poprzedniej generacji. Do tego moja PSPlus chmura nie zapisała kilka save'ów i teraz niespecjalnie chce mi się zaczynać od nowa kilku tytułów, a PS4 już spakowane w karton i odesłane do archiwum. 

 

Na plus kultura pracy. Po prostu cisza. Zobaczymy jak przy bardziej wymagających procesach. 

 

U mnie cisza, a mam tą wersję z nowym radkiem. Odpalałem raczety w 4k RT i nic. PS4 na zawsze zapisze się w historii jako rakieta kosmiczna.

Odnośnik do komentarza

https://www.suckerpunch.com/upcoming-infamous-2-ugc-maintenance-and-legacy-franchises/

 

Cytat

With our focus on our current project, we have no plans to revisit inFAMOUS or Sly Cooper right now, and no other studio is currently working on projects related to those franchises either. These characters are very special and near and dear to our hearts, so while we’d never say never to re-opening those doors down the road, for now there are no inFAMOUS or Sly Cooper games in development.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...