Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Ukukuki napisał:

Upada mit pożądanych exów Sony :lul:
 

Wydali by w końcu BB i Returnala a nie Sackboya za 260 zł xD

Nie strasz, bo Sony wróci do exów nie tylko konsolowych :) 

A tak serio to wydaje mi się, że takie gierki jak Sackboy (czy Ratchet) są mocno konsolowe i jakoś mnie to nie dziwi, że nie znalazła na PC dużo amatorów. 
 

7 minut temu, łom napisał:

Właśnie sprawdziłem cenę i :kekw: Ten Sackboy przy reszcie z listy wygląda jak jakaś popierdółka za 30$ Z drugiej strony jak zobaczą taki wynik to tylko utwierdzą się w przekonaniu że robienie mniejszych gierek nie ma sensu :frog:

No akurat to bardzo fajna gierka i wcale nie taka „mała”.  

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

Jak gra jest dobra i dobrze wyceniona to zawsze się sprzeda. Nie ma znaczenia czy jest mocno konsolowa czy nie. Jest mnóstwo przykładów typowo konsolowych gier, które odniosły sukcesy na PC

Sackboy to dobra gra. Mówią to zarówno opnie ludzi co w to grali, jak i oceny. No chyba, że się nie lubi platformówek. 
Na ps5 chodzi pudełko za 100zl, za tyle to aż grzech nie zagrać jak się lubi w/w gatunek. 

 

8 minut temu, Czoperrr napisał:

niż Sackboy, dla którego nie wiem kto jest targetem.

To jest klasyczna, 100% platformówka, o wiele bardziej klasyczna niż przekombinowana stara trylogia (umówmy się to nie były jakieś super platformery).

 

To taki sm3d world na sonkę (dużo rzeczy skopiowane). Do tego ma fajnego kanapowego  coopa, a niektóre levele są naprawdę wymagające :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Pamiętajcie tez ,ze Sackboy sprzedał się bardzo słabo na konsolach.Więc ciężko o inny trend na PC zwłaszcza ,że gra jest źle wyceniona.

Z ciekawości jak on się sprzedał na PS4/5? Sam osobiście do tego ręki nie przyłożyłem, bo kupiłem używkę na olx za 150 zł :) ale pamiètam, że problemów z używką nie było. 


Co do jakości gry, to każdy kto zagrał to bardzo chwalił. 

5 minut temu, ASX napisał:

To może problem tkwi w cenie?

Całkiem możliwe.

W czasach abonamentów sam bym nie dał tych premierowych cen za gierki, nie licząc jakiś morderców growych typu Zelda, Ragnarok czy inny Red dead Redemtion. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Może ew. po prostu nikt jej nie chciał? Wbrew obiegowej opinii nie każdy zabija się o te marki Sony.

A po co się o to zabijać jak tyle PlayStation jest na rynku, kto chce to ogra na konsoli (tym bardziej, że taki Sackboy czy Uncharted na PS4 jest).

No i jak masz ochotę ograć nowe gierki sony to przecież zawsze można kupić sobie ten kawałek plastiku (co sam zrobiłeś), a nie czekać i narzekać potem, że drogie te odgrzewane kotlety, jak w tym czasie można używkę w pudełku 3 razy taniej kupić.
 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...