Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne to playstation stars.. tak dawno w to kliknąłem na apce że już o tym zapomniałem całkowicie. Wasze posty mi o tym przypomniały, sprawdziłem na apke i dalej czekam na rejestracje xD

Edit

A z ciekawości sprawdziłem maila i zapisałem sie 20 października. Czuje sie jak w nfz:D

Edytowane przez grabipl
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Moldar napisał:

Ale w steam chyba poza pierdołami do profilu to nic tam nie ma. O zgrozo najlepiej to zrobiło nintendo, zbieranie moment, które mają sens i za które się dostaje fajne zniżki.

 

No nie wiem z kart to mam te 100 zł rocznie a gram mało :pawel:  Odpalę bota to na ten moment spokojnie wyleci 200-400 zł. 

Odnośnik do komentarza

Ja póki co mam 150 punktów i na luzie zbieram aby wymienić na to 25 zł czy 90 zł. Jak dla mnie spoko bonus do całego grania. Miałbym tych punktów więcej ale nie odpaliłem tego remot play kiedy punkty za to rozdawali:smutas: Wystarczy wejść w apkę, wybrać zadanie i kliknąć "rozpocznij". Za odpalenie jednego z pięciu indyków z ps+ czy odpalenie z plusa essenital nowych gier można bez kłopotu nabić teraz 100 punktów.

Odnośnik do komentarza

Szykuje się jakieś odświeżenie pleyaka. Oby to było coś większego. W przyszłym roku jak wyjdzie to muszę odłożyć hajs na niego:wub::banderas:

Może wtedy przejdę ponownie Horizonka 2 ale tym razem Game+

Maja jakieś plany by zaprzestać produkcji tej premierowej wersji i teraz pewnie "Slim" + podłączany napęd. Już i tak wole tą wersję ewentualnie Pro gdy wejdzie. Wszystko zależy od ceny. Ewentualność jest taka, czy wersja podstawowa gdzieś na pułkach sklepowych sie uchowa i spadnie cena a wersja Ps5 vs Ps5 Slim niczym się różnić nie bedzie to wybiore premierową.
Wszystko sie okaze w dniu premiery i kolejnych przeciekach.

Po co sie spieszyc.
Karty GPU tak samo. za 5 lat wymiana gdy zamaist RTX bedzie ETX albo inne cos "YXZ"TX i beda tansze. Glupi sie spieszy w dniu premiery z elektronika.

  • beka z typa 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...