Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Shankor napisał:

Masz na myśli silnik z 2013 roku, który Konami porzuciło 2 lata temu? Świetny pomysł! :facepalm:

Porzucili dla efootball, bo się tam po prostu nie sprawdził. 

Przy konami excelach to jedyna rzecz, która nie pochłonie lwiej części budżetu na kreowanie nowego silnika gry, a to moi by się właściwy skupić na rozbudowie historii klasyków z msx. 

Odnośnik do komentarza

Nie no ale remake jedyneczki, taki wierny duchowi oryginału, to jak najbardziej.

Wszystkie inne części są grywalne na w miarę współczesnych sprzętach, a jedynka wygląda jak sraka z tymi PSXowymi, pływającymi teksturami.

Żeby chociaż remaster Twin Snakes był do ogrania na czymś innym niż Gamecube to nic bym nie mówił, ale w obecnej sytuacji taki remake to świetna wiadomość.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :) poruszam temat klawiatury i myszki działającej na ps5 , szukałem informacji na ten temat na tym forum , niestety nie znalazłem wyczerpującej odpowiedzi .

Interesuje mnie zakup za 200-300 zł działającego zestawu :) ( klawiatura i mysz ) może być coś w stylu "HORI TAC FOUR K2 " , "Cobra Zestaw Gamingowy Mysz + Klawiatura"

lub tradycyjny działający zestaw po kabelku lub bezprzewodowy , chcę pograć na ps5 w jakieś gry typu fps a na padzie mi jakoś nie idzie :( .

Proszę o jakieś propozycję , będę wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam 

 

Edytowane przez bioder2
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2022 o 22:26, oFi napisał:

Porzucili dla efootball, bo się tam po prostu nie sprawdził.

Na pewno nie dlatego, że się nie sprawdził w PES. Zwyczajna zmiana na nowsze, albo po prostu UE jest lżejszy i łatwiej było zrobić na tym mobilną gierkę eFootball w jej pierwotnym założeniu.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ASX napisał:

ja uważam że reboot to dobry pomysl. Historia Drejka została zamknięta i nie ma co jej ciągnąć na siłę. Wiec można opowiedzieć jakąś inną historię, być może z nowym bohaterem lub bohaterką

W sumie to racja. Zamiast dalej męczyć Drejka mogliby w unchartetowej konwencji przedstawić nową historię.Tylko, że taką nową serią Uncharted zajęłoby się najpewniej inne studio, co za tym idzie mam pewne obawy, że nie byłoby już tej jakości i przywiązania do detali.

Jest też trzecia kwestia - ND dzięki temu mogłoby skupić się na kolejnym, nowym tytule - som plusy dodatnie i plusy ujemne :turned:

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, mugen napisał:

Fajna byłaby gierka z mnóstwem krótkich, życiowych historyjek najemników, jak spędzają czas z rodziną, pokazane, że mają dzieci, chore na raka matki które potrzebują leczenia za grubą kasę, więc podpisują kontrakty z jakimiś typami od poszukiwania skarbów, niby prosta robota, czasem ustrzelić jakiegoś lwa czy odstraszyć natrętnych tubylców, a potem kawałek gejpleju jak sobie spokojnie patrolujesz teren i z dżungli wypada żądny krwi Nathan Drake gotowy wymordować tysiące ludzi dla złotego posążka. Oczywiście Nate jest op, nie do zabicia, najemnik niechybnie ginie, pogrzebu nawet nie ma bo zwłoki gniją gdzieś w dżungli, dzieci płaczą bo tatuś nie daje znaku życia od dwóch lat.

Byłaby to bardzo pouczająca i moralizatorska pozycja

Odnośnik do komentarza

Masz jeszcze zadania do wykonania za punkty do tej pory były chyba 3 zadania po 50 punktów każde, ogólnie w PL jesteśmy ruchani. U nas jest 1punkt za każdą wydaną złotówkę w PSS, najlepiej jest w stanach 10 punktów za każdego wydanego dolana. czyli kupując gierkę za 70$ oni mają 700 punktów my 339.

 

Co do zadań za punkty to trzeba je sprawdzać z poziomu apki na smartfonie i "ręcznie" się do nich zapisać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...