Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Wredny napisał:

Niby czemu? Bloodborne to akurat prostacka narracyjnie gierka, typowe "soulsy", a te mają już świetnie obcykane.
Z MGS też tragedii by nie było, bo przecież oryginał mają do wglądu i nie muszą pytać wielkiego mistrza Kojimy, czemu akurat takie ujęcie kamery było w tej scence.

Wystarczy spojrzeć czemu każdy jeden klon soulslików to gówno i już będziesz wiedział czemu. Jeden mniej, drugi bardziej udany ale każdy jeden może lizać buty japońskim mistrzom z fs :gigabeta: no ale powodzenia, wcale bym się nie bał dać bb2 gościom którzy przepisywali stare gry 1:1 i chuya wiemy o ich innych umiejętnościach poza byciem mistrzem w graficzke. Już bluberom prędzej zaufam :gachigasm:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Wredny napisał:

Niby czemu? Bloodborne to akurat prostacka narracyjnie gierka, typowe "soulsy", a te mają już świetnie obcykane.
Z MGS też tragedii by nie było, bo przecież oryginał mają do wglądu i nie muszą pytać wielkiego mistrza Kojimy, czemu akurat takie ujęcie kamery było w tej scence.

Może i prostacka, ale przejście narracji ze zwykłej zabawy w łowcę potworów na horror z potworami jak u Lovecrafta zrobiło robotę. Jak będą chcieli zrobić zwykłego klona tych momentów, to ja podziękuję i wolę już remake. W przeciwnym razie zrobi się z tego "Kraina lodu 2". Fajna graficzka, ale fabuła była tak chujowa, że żałuję, że to ruszali:frog:

Odnośnik do komentarza

The Surge jak najbardziej - żaden średniak, a do tego z fajnym, własnym pomysłem na siebie.
NioHy obydwa np, a i nadchodzące Wo Long wygląda mi na coś, co może na powrót przyciągnąć mnie do formuły, bo mimo mojego uwielbienia dla twórczości FS, jakoś nie mogę się zmusić, by wrócić do ogrywania ich dzieł i szukam dookoła, żeby na powrót załapać bakcyla.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

The Surge jak najbardziej - żaden średniak, a do tego z fajnym, własnym pomysłem na siebie.
NioHy obydwa np, a i nadchodzące Wo Long wygląda mi na coś, co może na powrót przyciągnąć mnie do formuły, bo mimo mojego uwielbienia dla twórczości FS, jakoś nie mogę się zmusić, by wrócić do ogrywania ich dzieł i szukam dookoła, żeby na powrót załapać bakcyla.

Nigdy nie byłem fanem tego gatunku, ale w The Surge mam platynę i gra była dla mnie świetna. Nazywać ją średniakiem to przestępstwo. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, czarek250885 napisał:

No właśnie odpaliłem wszystko i liczę, że się uda. Ogólnie w chu miejsca to zajmuje. Nie nie wiem czy ci z Acti mają jakiś problem z kompresją plików?

 

Raczej mają problem z ogarnieniem tego spaghetti. Kod jest tak duży, że mieli problem z rozłączeniem tych trybów, a co dopiero kompresji :mog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...