Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Donatello1991 napisał:

Obstawiałem z 700h

 

Screenshot_20221213_205601_Chrome.jpg

 

O potwierdzenie, że jestes tym słynnym euzebiuszem z PPE co zniszczył psychikę nie jednego usera na tamtym portalu w kazdej sekcji komentarzy :gachigasm:

Edit.

 

Założyłem temat byście wklejali to w jedno miejsce:

 

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

Celebryta z PPE? Nic dziwnego, że tak niski poziom, że tylko do CW się nadaje. A Ty powinieneś się wstydzić, raz że go kojarzysz, a dwa, że się do niego pucujesz, jakby był jakimś idolem :reggie:

 

Niektóre meltdowny były nawet zabawne, a na PPE czytam czasem komentarze, bo dużo naszych forumowiczów również tam tworzy ciekawe hehe dyskusje :kratoswoke:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Jak w ogóle będzie się nazywać part 3.

Remake jedynki nazwali Part I więc teraz trójka musi być Part III. No chyba, że zamiast trójki zrobią coś pobocznego.

 

Godzinę temu, 20inchDT napisał:

starego psa nie nauczysz nowych sztuczek

W sensie? Jak ND zamknie historię TLoU to się wezmą za nowości przecież, tak jak przy każdym IP.

Odnośnik do komentarza

Niech dadzą frakcję + mniejsze TLOU (jak Uncharted: LL) jako prequel jedynki albo domknięcie wątków z Part II i następnie ruszą pełną parą z nowym IP. Frakcje może rozwijać jakiś mniejszy zespół a Uncharted oddadzą komuś innemu. Najgorsze co może się stać to zrobienie kolejnego TLOU które będzie jeszcze większe niż Part II bo wtedy ND wypuści max 2 gry przez całą generację (nie licząc remake'u TLOU I).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No nie spodziewałbym się 3 lata temu, że w 2022 będę rzygał marką The Last of Us. Good job Sony i Naughty Dog. The Last of Us Part II, The Last of Us Part I, The Last of us Factions, The Last of Us Part III - O przesycie to nikt tam nie słyszał? Nie dość, że roztrzaskali fandom na pół przy wydaniu sequela, to jeszcze chcą najlepsze studio zarżnąć produkcją jednej serii, która będzie trwała 10 lat. Myślałem, że kolejne w drodze to już na pewno jest nowe IP, ale chyba ktoś tam jeszcze nie wykorzystał wszystkich pomysłów na wnerwienie graczy, więc koniecznie zabrał się do ich wdrażania.  Mam nadzieję, że ta plotka się nie potwierdzi i zaserwują coś nowego. Gdyby jednak pogłoska okazała się prawdą, to już oficjalnie dla mnie Insomniac Games staje się nową perłą w koronie i przejmuje pałeczkę od ND.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Ja też chętnie zagrał bym w trzecią część TLoU zamiast w coś nowego od nich jednak nie spodziewałbym się szybko premiery. Przebudowana pierwsza część miała być przygotowana ze względu na serial, który debiutuje w styczniu. Na drugi sezon może przebudują drugą część :balon:, a na trzeci sezon wyskoczą z part III... W filmie mogą poruszyć nowe wątki, które zostaną rozbudowane przez kolejną część. Może wyrobią się do końca generacji.

Odnośnik do komentarza

No beka z nich. Teraz jest czas na cos nowego. Do uniwesum TloU czy U zawsze moga wrocic i dopowiedziec co im sie podoba. To sa znane juz marki ktore zawsze sie sprzedadza. Cos swiezego poprosze.  Nie wiem jak wy ale ja nie jem jednej zupy przez 3 dni :balon:

Juz wole w maske oberwac od mlodej ale i tak postawie na swoim :kratoswoke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...