Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Szajka napisał:

Mam takie pytanie z dvpy, wiadomo coś czy będzie przeglądarka dodana kiedyś? Bardzo męczy mnie jej brak na nowym systemie.

 

Nie wiadomo niestety, ale ostatnio zauwazyłem, że wyłączyli możliwość szukania literek przez touchpad gdy chcemy w store gre wyszukac. W innym miejscach normalnie działa

 

 

Odnośnik do komentarza

@PanKamil ma trochę racji, nawet moja małżonka smiechła gromko :diablo:. Ale np mając Apple TV,Amazon prime, Disney+ czasem jakieś filmy są niedostępne na powyższych platformach i wygodnie wtedy w necie go znaleźć i zobaczyć. Teraz muszę laptopa podłączać po HDMI do tv,a nie specjalnie wygodne to jest.

Pan @Square powinien być usatysfakcjonowany moja odpowiedzią. Że przeglądarka jest ukryta to wiem,ale właśnie na PS4 było to w huie wygodne jak na moje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szajka napisał:

@PanKamil ma trochę racji, nawet moja małżonka smiechła gromko :diablo:. Ale np mając Apple TV,Amazon prime, Disney+ czasem jakieś filmy są niedostępne na powyższych platformach i wygodnie wtedy w necie go znaleźć i zobaczyć. Teraz muszę laptopa podłączać po HDMI do tv,a nie specjalnie wygodne to jest.

Pan @Square powinien być usatysfakcjonowany moja odpowiedzią. Że przeglądarka jest ukryta to wiem,ale właśnie na PS4 było to w huie wygodne jak na moje potrzeby.

Apke łatwiej zainstalować na konsoli, lub na tv. Nie widzę sensu mieszania w to laptopa. Sam na ps5 mam Disney+, wcześniej netflixa.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Szajka napisał:

@PanKamil ma trochę racji, nawet moja małżonka smiechła gromko :diablo:. Ale np mając Apple TV,Amazon prime, Disney+ czasem jakieś filmy są niedostępne na powyższych platformach i wygodnie wtedy w necie go znaleźć i zobaczyć. Teraz muszę laptopa podłączać po HDMI do tv,a nie specjalnie wygodne to jest.

 

Szukasz filmu na telefonie i przerzucasz obraz na TV. :)

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Snake_Plissken napisał:

Szukasz filmu na telefonie i przerzucasz obraz na TV. :)

Kurczę zgadza się,nie powiem. Ale znowu czasem mam jakieś artefakty w obrazie gdy tak zapuszczę coś. Jak mówię na ps4 było to bello rozwiązanie. Czemuż teraz nie mogą odblokować przeglądarki i dodać jej jak aplikacje do głównego ekranu?:down:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Brzmi trochę jak ban https://www.playstation.com/pl-pl/support/error-codes/ps5/ws-116332-6/

Na innych urządzeniach możesz się zalogować?

Tak, nawet przez przeglądarkę na PlayStation, zalogowałem się bez problemowo. Błąd wyświetla się przy kliknięciu na przycisk „wpisz się”. 
szukałem na różnych forach i możliwe ze konsola została zgłoszona jako zaginiona i Sony zablokowało dostęp do PlayStation Network. Konsola zakupiona była z Allegro wiec szybciej będzie zwrócić produkt niż starać się to naprawić. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Machoney98 napisał:

Tak, nawet przez przeglądarkę na PlayStation, zalogowałem się bez problemowo. Błąd wyświetla się przy kliknięciu na przycisk „wpisz się”. 
szukałem na różnych forach i możliwe ze konsola została zgłoszona jako zaginiona i Sony zablokowało dostęp do PlayStation Network. Konsola zakupiona była z Allegro wiec szybciej będzie zwrócić produkt niż starać się to naprawić. 

Kupiłeś konsole od jakiegoś łobuza. Polecam świeży egzemplarz że sklepu.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że było walkowane milion razy, ale nie chce mi się szukać. Brat akurat zjechał do kraju i ma teraz trochę czasu, więc chciałby pograć. Pytanie czy idzie ustawić na jego konsoli, tak by mógł korzystać z mojej biblioteki? W momencie gdy jestesmy razem na moim koncie on nie może już grać. Jakieś szybkie wskazówki?

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki. Aktywowałem Apple tv z ciekawości, na ps5 mamy 6 miesięcy gratis, jednakże trochę nie rozumiem:

 

Witaj, Dariusz!

W dniu 28 grudnia 2022 kupiono rzecz: Apple TV+ i potwierdzono, że w przypadku pobrania lub użycia zawartości tego zakupu w aplikacji w ciągu czternastu dni od zakupu nie będzie można go anulować.

Pozdrawiamy,

App Store

 

Czyli rozumiem, że po 14 dniach nie mogę zrezygnować, okres próbny minie i będę musiał płacić? Ogolnie patrząc słaba ta oferta. Więcej mają w sklepie do kupienia, lub wypożyczenia. 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, czarek250885 napisał:

W dniu 28 grudnia 2022 kupiono rzecz: Apple TV+ i potwierdzono, że w przypadku pobrania lub użycia zawartości tego zakupu w aplikacji w ciągu czternastu dni od zakupu nie będzie można go anulować.

Ja to rozumiem tak ze w ciagu 14 dni mozesz zrezygnowac. Natomiast jak uzyjesz cos z aplikacji to juz okres 14 dni nie obowiazuje. 

Nikt nie moze Cie zmusisc do placenia. Dzwine ogolnie to napisane...moze to jakis mail ktory przychodzi przy standardowej rejestracji ? w takim razie tresc by sie zgadzala

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...