Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Daddy napisał:

To normalne że nówka ps5 odpalona w samym menu jest znacznie głośniejsza niż dwuletni XSX podczas gry? A jak odpalę grę na ps5 to wyje to porównywalnie do starych x360, daleko od odrzutowca ps4 który wcześniej miałem ale gdzie ta magia płynnego metalu.

U mnie jedno i drugie podobnie, ale z drugiej strony nigdy się nie wsłuchiwałem, a jak gram to na kinie domowym lub słuchawkach, więc i tak njgdy nie słyszę jak konsola działa. 

Odnośnik do komentarza
To normalne że nówka ps5 odpalona w samym menu jest znacznie głośniejsza niż dwuletni XSX podczas gry? A jak odpalę grę na ps5 to wyje to porównywalnie do starych x360, daleko od odrzutowca ps4 który wcześniej miałem ale gdzie ta magia płynnego metalu.
Gwarancja, ewidentnie coś jest nie tak. Ewentualnie możesz zdjąć panel i zobaczyć czy z wiatrakiem wszystko ok.

Chyba, że masz na myśli działanie samego napędu, wtedy słychać obroty.
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Patricko napisał:

Gwarancja, ewidentnie coś jest nie tak. Ewentualnie możesz zdjąć panel i zobaczyć czy z wiatrakiem wszystko ok.

Chyba, że masz na myśli działanie samego napędu, wtedy słychać obroty.

No czytałem że mogłem trafić na zwalony wentylator który tak ma (nidec czy jakoś tak) i to nie usterka którą Sony naprawia, te wentylatory tak mają. Nie jest to dramat ale nie tego człowiek spodziewa się po nowym sprzęcie. 

Odnośnik do komentarza

Tak zmieniając temat, rzuciła mi się w oczy oferta na Oleda 55 LG. Pamiętam jak w 2021 kupowałem właśnie 55 za 5299 w promocji, a tu przecena za 3999. Nic tylko brać jak ktoś akurat myśli nad zmianą. 

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-oled-55c9-uhd-4k-a9-gen-2-thinqai-hdr-pro-pilot-magic-tv?utm_source=dco_tv&utm_medium=XML&utm_campaign=2023-01&utm_term=Telewizory&dclid=CN3mh9rhtfwCFYBIHgIdr4MEjg

Odnośnik do komentarza

@Daddy

Moja PS5 po roku dosyć intensywnego używania jest niesłyszalna, z wyjątkiem pracy napędu. Raz odkurzałem. Czasem przy pracy napędu obudowa (białe plastikowe panele) wypadały w rezonans i mocno hałasowały - wystarczy je lekko docisnąć. Wersja po rewizji. Nie mam porównania z XSX.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...