Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.01.2023 o 18:27, mitra napisał:

[...] zawsze po włączeniu konsoli zaczyna mi pobierać wersję z PS4. Da się to jakoś na stałe wstrzymać, żeby ręcznie nie musieć anulować pobierania i usuwać wersji past gen? Niby tylko 18 giga i szybko się pobiera ale po co mi wersja na poprzednią konsolę.

 

W dniu 18.01.2023 o 18:43, Shankor napisał:

Mi cały czas instaluje Skywalker Saga. Jedyne rozwiązanie to zapchać dysk, żeby nie było miejsca na instalkę.

 

Żałosne. Mało tych konsol naprodukowali, mało softu przerobili przez lata, żeby ogarnąć coś takiego? Myślałem, że to już dawno naprawione jakąś aktualizacją.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Max1982 napisał:

Witam. Chcę synowi kupić fajne gry ale z mozliwością tych kontrolerów move tylko pytanie dokładnie co muszę kupić by to wszystko działało na ps5 ?? No i jakie gry polecacie dla dziecka 6 letniego abym mógł z nim pograć.

Na ps5 nie ma tych kontrolerów i tego typu gier. Od 10 lat temat jest nieaktualny. Zainteresuj się nintendo switch, ale pamiętaj, że tam wszystko jest po angielsku i 6 letnie dziecko może mieć problem.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, PanKamil napisał:

Na ps5 nie ma tych kontrolerów i tego typu gier. Od 10 lat temat jest nieaktualny. Zainteresuj się nintendo switch, ale pamiętaj, że tam wszystko jest po angielsku i 6 letnie dziecko może mieć problem.

No ok ale na stronie Playstation i w internecie jest informacja że sprzęt do move jest kompatybilny z ps5 więc jak widzę masz brak podztawowych informacji. Jest kamera do VR na PS5 a kontrolery do move działają z PS5 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rtooj napisał:

A House of the dead na ps4/ps5?

No to jest cała jedna gra na move'a bez VR XD Zaraz chyba jeszcze jakiś Just Dance działa

7 minut temu, Rtooj napisał:

Można je czymś zastąpić tak przy okazji?

Ale dla jakich gier chcesz je zastąpić? Gry z PSVR1 korzystają albo z move albo z DS4, a PSVR2 ma swoje nowe kontrolery. W Just Dance możesz machać telefonem, w niektórych grach z PS4 można było machać padem żeby coś zrobić (np. w InFamous Second Son). Podłączenie Move'ów do PS5 (i PS4) nie mając PSVR1 jest całkowicie zbędne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...