Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa o tej prezentacji - Spidera w 5 lat dostaliśmy więcej niż Horizonów od PG, ani słowa o Stellar Blade które miało wyjść w 2023, ani o Silent Hill 2. Żadnych niespodzianek, nie czekam na nic co pokazaliśmy 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak mnie wczoraj naszło jak to oglądałem , że dobrze to już było.
Pomyślałem - dobra,na co kiedyś się czekało jeśli chodzi o pokazy z gierkami ? no proste...E3 mówię sobie
No to dawaj mi tu pierwsze lepsze co kojarzę że zasysałem trailery na neostradzie/chujowym łączu ..i wpisałem sobie z 2003
Co oni wtedy pokazywali ?
https://www.giantbomb.com/e3-2003/3015-3435/

 

I zaszkliły mi się oczka.
Ta zabawa już nie jest dla mnie.
Dzięki

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, BieŃ napisał:

Tak mnie wczoraj naszło jak to oglądałem , że dobrze to już było.
Pomyślałem - dobra,na co kiedyś się czekało jeśli chodzi o pokazy z gierkami ? no proste...E3 mówię sobie
No to dawaj mi tu pierwsze lepsze co kojarzę że zasysałem trailery na neostradzie/chujowym łączu ..i wpisałem sobie z 2003
Co oni wtedy pokazywali ?
https://www.giantbomb.com/e3-2003/3015-3435/

 

I zaszkliły mi się oczka.
Ta zabawa już nie jest dla mnie.
Dzięki

 

 

Kazdy genre mial wtedy swoj zloty czas.

 

Ale wyobraź sobie że te obesrane gry, które pokazuja (ten hip hopy od ubi czy podroba splatoona) ktos kupuje.

 

Spider man sie sprzedaje a to jest to samo co dwie poprzednie iteracje.

 

Samochodowek coraz mniej.

 

Gry AA juz nie istnieją.

  • beka z typa 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, oFi napisał:

Gry AA juz nie istnieją.

oczywiście że istnieją, tylko jak je już pokazują to graczyki płaczą

 

"co to za gówno" "wygląda jak sraka" "to jest nextgen? pfff hahaha" "wygląda jak z PS360" "kolejny srolslike"

popierdolą a później i tak graja w kolejnego coda, fifkę, fortnajcika

 

właśnie dlatego jest kolejny klon srolslike, albo symulator chodzenia bo jest to w miarę bezpieczny gatunek i nawet jak sie nie sprzeda w milionach to pozwoli po wrzuceniu do abo na przetrwanie i dłubanie dalej przy nowej gierce 

 

 

albo nie maja marketingu, bo nie maja na to kasy i ich gra to  być albo nie być dla studia i tu wchodzą subskrypcje jak Gamepass czy plus bo pomimo pierdolenia te abonamenty ratują sytuację takim developerów

 

 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...