Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MacLSkr

Pytanie natury technicznej - gram w remaster Spider-Mana i gra dość często wywala mnie do menu. Pokazuje mi, że wystąpił jakiś błąd i że mogę zgłosić go do Sony. Włączam grę i jest wszystko OK, przez jakiś czas. Potem powtórka z rozrywki. Średnio wywala mnie 1-2 razy w ciągu godziny. Kiedyś już grałem w ten tytuł i nie było żadnych problemów tego typu. Dwa razy już odinstalowywałem gierkę i instalowałem na nowo. To samo. W czym może tkwić problem?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No właśnie nie pomogło. Po odświeżeniu licencji trylogia Mafii zniknęła z mojej biblioteki. Po uruchomieniu konsoli ponownie, wróciła z kłódką. 

 

Nie wiem, co jest powodem. Mafię III mam z plusa, ale dodatki do gry kupiłem, a z tego co pamiętam, jak wchodziła wersja definitywna to dla tych, którzy mieli trzecią część z dodatkami konwertowała się ona w DE z automatu. 

 

Na moje to SONY nie ogarnia swojego podwórka. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, LukeSpidey said:

No właśnie nie pomogło. Po odświeżeniu licencji trylogia Mafii zniknęła z mojej biblioteki. Po uruchomieniu konsoli ponownie, wróciła z kłódką. 

 

Nie wiem, co jest powodem. Mafię III mam z plusa, ale dodatki do gry kupiłem, a z tego co pamiętam, jak wchodziła wersja definitywna to dla tych, którzy mieli trzecią część z dodatkami konwertowała się ona w DE z automatu. 

 

Na moje to SONY nie ogarnia swojego podwórka. 

Jedyne wyjaśnienie to Mafia III z plusa.  Masz aktywnego plusa? 

Odnośnik do komentarza

Na ps stars jest, że rozpoczęto automatycznie zdobywanie tych punktów w Returnalu za pierwszego bossa. Co było do zdobycia to zdobyłem ale w starsach nie wpadło. Boss pokonany wczoraj a do dzisiaj nie wpadło. Jakiś błąd czy wpada z opóźnieniem? W apce rozpoczęcie jest wyszarzone i zamiast kliknięcia rozpocznij jest napisane automatyczna rejestracja. Więc powinno zaliczyć.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem nowy na forum i serdecznie wszystkich witam ,prawdopodobnie był już taki temat ale jestem laikiem i nie bardzo wiem jak się tutaj odnaleźć pytanie moje brzmi jaką mini klawiaturę gamingową byście mogli polecić do PS5 ?? Rozglądałem się trochę i dedykowana od" Hori TAC" kosztuje prawie 700 zł ,zastanawiałem się nad "Hori DK-01" ale nie wiem czy ona wgl będzie funkcjonować pod PS5 ,nie musi to być koniecznie klawiatura od Hori zależy mi żeby poprostu nie była to wielka klawiatura komputerowa i żeby dało się pograć w COD-a . 

 

Serdecznie Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc .

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, michu86- napisał:

Zastanawia mnie czemu na ps5 odeszli od możliwości zakupu avatraów na storze?

 

To jest dobre pytanie. Mając ps3 masz dostep do calej biblioteki awatarow. Te lepsze oczywiście są za chorym paywallem but still.

 

Swoja droga powinna być możliwość wrzucania swoich jpegow tak jak masz na steamie (no aktualnie niby jest ale to nie działa jako awatar tylko jako zdjęcie ktore moga widzieć tylko znajomi, a zewnętrzne strony pobieraja z api jedynie wlasnie awatary - jak psnprofiles). Niestety funkcje społecznościowe na sonce to skansen w porównaniu z tym co mozna wyprawiac u gejbena.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...