Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Jako gabaryt się wysyła. Powyżej 65 czy nawet 55 na palecie. Łatwiej paleciakiem to ogarnąć niż szurać karton po magazynie. I tak wszyscy szurają i nikt tego nie głaska. 
Spoko, to jest tak spakowane ze przetrwa kuriera. Chyba, ze ktoś widlakiem wjedzie :nosacz2: I typ na magazynie mówi żebyś zabrał, bo może klient taki zamówił :kaz:

 

 

 

Jest teraz już jakiś LCD który się zbliża do oleda? Kusi mnie 75’ i więcej. Czy czekać na micro led i normalne ceny.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moldar napisał:

Tv dojechał, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, czerń faktycznie robi, zobaczymy jeszcze wieczorkiem co i jak. Na minus menu i pilot, wolałem rozwiązania samsunga.

Czy ustawienia do filmów i gier z rtings będą spoko do CX? Czy są jakieś inne lepsze ustawienia?

No co Ty pilot to jedna z najlepszych rzeczy w lg. 

Odnośnik do komentarza

Celowanie jest mi obojętne póki co, bo nigdy nie używałem, zresztą na leżąco rozwalony, to i tak mi się nie chce machać ręką. A używanie tego jak normalnego pilota jest mało wygodne, przycisk zatwierdzający słaby, do tego pilot brzydki po prostu. Minimalistyczny pilot od Samsunga jest imo znacznie lepszy.


Lepiej powiedzcie, czy da się wyłączyć te komunikaty "instant game resposne"

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Moldar napisał:

Celowanie jest mi obojętne póki co, bo nigdy nie używałem, zresztą na leżąco rozwalony, to i tak mi się nie chce machać ręką. A używanie tego jak normalnego pilota jest mało wygodne, przycisk zatwierdzający słaby, do tego pilot brzydki po prostu. Minimalistyczny pilot od Samsunga jest imo znacznie lepszy.


Lepiej powiedzcie, czy da się wyłączyć te komunikaty "instant game resposne"

Ale jakie machanie ręką jak tam delikatnie poruszasz nadgarstkiem. Stosowałeś to w ogóle czy tak po prostu jesteś uprzedzony do tego rozwiązania bo to imo najwygodniejsza forma obsługi tv. 

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się i tyle, nie każdemu musi się to samo, wolę klasycznie rozwiązania smile.gif A w tym pilot samsunga sprawdzał się rewelacyjnie i po prostu wyglądał elegancko.

a8ac2d5f9689221404eca019d85434d9.jpg

Fanek, póki co dużo bawię się wszystkim i niczym, ale No filmy w kosmosie, które uwielbiam to inny wymiar oglądania, expanse pewnie ponownie obejrzę, Elite dangerous także wygląda rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:
5 godzin temu, gmeru napisał:
Pointer to największe złoto, które zostało jeszcze tylko w LG. Oby nigdy nie zrezygnowali.

A jak te nowe piloty na żywo? Bo wyglądają mocno tandetnie na fotach... Rozumiem, że dalej jest pointer?

Tak, jest. Po prostu inaczej wygląda. To jak z tym nowym webOS. Jak przez wiele lat masz tego samego pilota i to samo menu i nagle firma wjeżdża z totalnymi zmianami to wszystko wydaje się dziwne. Na ten moment wolę wszystko co było ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza

ME mi wysłało maila że pakują mojego zamówionego G1, premiera chyba w kwietniu co nie? Bo dziwne by to było jakby lada dzień wysłali. Odnośnie recenzji postaram się na tyle ile znam rozpisać zaraz po jednym dniu testów 

 

„Szanowny Kliencie,
właśnie rozpoczęliśmy pakowanie Twojego zamówienia o numerze”

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Whisker napisał:

ME mi wysłało maila że pakują mojego zamówionego G1, premiera chyba w kwietniu co nie? Bo dziwne by to było jakby lada dzień wysłali. Odnośnie recenzji postaram się na tyle ile znam rozpisać zaraz po jednym dniu testów 

 

„Szanowny Kliencie,
właśnie rozpoczęliśmy pakowanie Twojego zamówienia o numerze”

Mam nadzieję, że nie będzie tutaj foto relacji. xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...