Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie local dimming to local dimming. Nie wiem skąd wziąłem ten kontrast dynamiczny. Może z innego TV? Coś w Philipsie robiłem ostatnio może dlatego. Za(pipi)ałem się... No ale wiadomo o co chodzi. (pipi)ać Samsunga za to, że nie mogę go wyłączyć. Żółte napisy poprawiły nieco sytuację.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2019 o 20:08, bocieque napisał:

 

To jest to o czym pisałem parę stron wcześniej. Local dimming w Samsungu działa zbyt agresywnie, by utrzymać czerń na dobrym poziomie. Przez to przygasza małe obiekty, w tym przypadku gwiazdy. One są na ekranie, ale ledwo widoczne, tak że kamera ma problem z ich zarejestrowaniem. Utrata detali w czerniach, ale również w bielach w hdr.

 

Mi w c9 na szczęście trafiła się bardzo ładna matryca, praktycznie zero bandingu i tylko lekko ściemniony róg ekranu na planszy 5%, która to plansza na żywo wygląda jak "czerń" na moim poprzednim TV na matrycy VA w hdr :E. Mam tylko nadzieję, że z czasem się nie zepsuje ;p.

 

Tu dodatkowo:

 

 

 

 

Nie wiecie gdzie znaleźć filmik z minuty 8.30 ? Mam od wczoraj q90 65 i chciałem porównać z tym materialem czy faktycznie detale w czerni są aż tak niewidoczne.

 

Odnośnik do komentarza

Mam maly problem. Otoz w c9 nie dziala mi youtube. Gdy odpalam yt, zawiesza sie od jakiegos czasu w trakcie odpalania i widac tylko na logo yt na siwym tle. Gdy odpalam przez telefon po wifi na tv lub airplay wszystko dziala, tylko przez aplikacje z tv taki problem.

Aktualizacje telewizora i samej apki yt mam zrobioną. Co moze byc przyczyna? Wszystkie inne aplikcje dzialaja bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Koleś88 napisał:

Mam maly problem. Otoz w c9 nie dziala mi youtube. Gdy odpalam yt, zawiesza sie od jakiegos czasu w trakcie odpalania i widac tylko na logo yt na siwym tle. Gdy odpalam przez telefon po wifi na tv lub airplay wszystko dziala, tylko przez aplikacje z tv taki problem.

Aktualizacje telewizora i samej apki yt mam zrobioną. Co moze byc przyczyna? Wszystkie inne aplikcje dzialaja bez zarzutu.

a restartowałeś TV? Ja tak czasem mam, ale pomaga właśnie wyłączenie i włączenie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.12.2019 o 18:08, _Red_ napisał:

Aha z ciekawosci przyjrzalem sie znanej mi demowce 4k z Youtube ("oled demo 4k costam") puszczonej w sklepie na LG B9.

No jakos nie dostrzeglem tej fenomenalnej roznicy w czerni miedzy posiadanym TV a tym.

To dlatego, że sklep jest mega oświetlony - oświetlenie ogólne, akcentujące i dekoracyjne.

Takie rzeczy najlepiej sprawdzić u siebie,zrobić seans kinowy w nocy.

Odnośnik do komentarza

Tak do tego każdy telewizor chodzi w trybie sklepowym, z reszta o czym my w ogóle rozmawiamy? W MM to nawet Manta się nieźle bedzie prezentować, a wróć z tym do domu zgas światło i włącz w nocy...

Edytowane przez easye
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co do YouTube na C9 to w sumie nic nie musialem robic. Wrocilem z pracy, odpalam i wyskoczylo mi okno na ktore konto yt chce sie zalogowac i dziala. Nie wiem o co chodzilo, tak jakby wczesniej nie chcialo mi przelaczyc na logowanie do konta.

Jesli chodzi o pilot na telefon. Ktora apke dla LG polecacie na ios? Bo wyskoczylo mi kilka ale oceny na appstore nie zachecają w sumie do zadnej.

Odnośnik do komentarza

oficjalna. LG TV Plus

  

8 minut temu, Koleś88 napisał:

Co do YouTube na C9 to w sumie nic nie musialem robic. Wrocilem z pracy, odpalam i wyskoczylo mi okno na ktore konto yt chce sie zalogowac i dziala. Nie wiem o co chodzilo, tak jakby wczesniej nie chcialo mi przelaczyc na logowanie do konta.

Jesli chodzi o pilot na telefon. Ktora apke dla LG polecacie na ios? Bo wyskoczylo mi kilka ale oceny na appstore nie zachecają w sumie do zadnej.

widocznie Ci się zaciela, możesz wyłączyć szybki start w TV, to bedzie restartował apki po wyłączeniu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...