Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Tak i ja czułem że premiera nowych TV od sony to nie jest dobry czas na kupowanie telewizora. Najpierw konsola, a TV najlepiej pół roku po premierze. Tak aby już mieć pewność co do kompleksowej obsługi HDMI 2.1. Obietnice koncernu zawsze można sobie głęboko w dupkę wsadzić. Gdybym okazał odrobinę więcej cierpliwości i poczekał na XH90 to dziś byłbym mega wkurwiony, chcąc oddać tv do sklepu. 

 

Sony tym czasem zapowiada nowe modele na 2021 i tym razem wszystkie mają być już wyposażone w hdmi2.1 i jego opcje. :yao: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kislawa napisał:

Dlatego albo będzie grany zwrot albo wymiana na tegoroczny model. Na szczęście prawo jest po naszej stronie. W przyszłym tygodniu będę się kontaktował z tymi klamczuszkami i zobaczymy jaki maja pomysł 

Będziesz bezpośrednio do Sony dzwonil? Daj znac, troche szkoda ze nie ma na co wymienic.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Fanek napisał:

 

Nowe modele maja miec to od razu po wyjeciu z kartonu, tak przynajmniej zapowiadaja w pierwszych info.

Jutro konferencja Sony na CES zobaczymy.

Wydaje mi się, że chińczyk nie był tego taki pewien. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, kislawa napisał:

Najpierw skontaktuje się z Sony, w ostateczności skorzystam z rekojmi w media markt. Ale weź kurwa teraz pakuj te 85 cali.....

Ja uderze z rękojmia do MM o obniżenie ceny telewizora do ostatnich promocji. Jak wyjdzie ze za 75 cali zapłaciłem 6200 zl, to go zostawie, bo ogolnie mimo wszystko jestem z niego zadowolony, a do czerwca i tak nie ma co kupic.

 

Znajomy ma Oleda z tego roku i tam też ciągle patchuja tego VRR,w COD ma migotanie obrazu.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego nie? Ja gram na PC, samo granie bez VSynca w 4k przy 60-120 fpsach w zależności od gry jest spoko.

 

Na starym TV mimo tego ze jest 120hz możesz grac maksymalnie w 60 klatkach, do tego jak wbgrze wylaczysz Vsync to obraz się lamie.

 

Nowe telewizory w koncu maja funkcje jak monitory PC, choć jak widzimy nie wszytskie.:teehee:

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze obstawiam opcje, ze wyjdzie w aktualizacji na wiosnę jak zapowiadali, wtedy też pojawią się nowe modele. Sony w przypadku TV lubi w opóźnione „premiery” aktualizacji nie od dziś.

Martwi tylko to na stronie Sony US, na stronach w EU dalej jest informacja o aktualizacji. Scenariusze mogą być różne, łącznie z tym ze usunęli to ze strony USA żeby nastawić ludzi na zakup nowych modeli, (stock obecnych jest już pewnie na wyczerpaniu). A jak wyjdą nowe modele z VRR i ALLM to pojawi się tez upgrade dla XH. Pożyjemy zobaczymy. Tez się wcurwię jak nie dotrzymają obietnic aktualizacji bo wjechała 75” i fakt o przyszłej dostępności tych funkcji był jednym z kluczowych co do wyboru tego tv.

1cdbf3e0345e73a094be44b1d8beb5f3.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...