Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, starfik said:

W nowym PSX extreme są telewizory w każdej cenie do grania. Może tam coś znajdziesz dla siebie

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, elvis004 napisał:

Chyba już możemy powoli kończyć drame z brakiem aktualizacji VRR i ALLM dla XH90
 

 

 


Ale pewność to będziemy mieć jak się zainstaluje i dobrze będzie działaćemoji846.png

 

 

Czyli sony da stanowisko o tym, że wciąż planują dać vrr w swoich tv, które miały mieć vrr. Dobry trolling. 

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Ukukuki said:

Ja się będę przesiadał z Soniacza z 2012 roku 40 cali kupionego za bitcoina xd Rodzice teraz mają 3 letnie 55 cali 4k z HDR i myślałem ,że po takim czasie kupię jednak większy. A tu stać mnie tylko na 55 cali. 

A nie lepiej poczekać i kupić sobie 65? Ja też mam starego Soniacza 43", ale nie chce właśnie 55, bo wiem że będzie za mały. Już raz zrobiłem błąd i wziąłem mniejszy

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sedrak napisał:

A XH95?

No XH95 fajny telewizorek ale nawet rozmazanego 4k 120 nie ma, w ogole nie ma HDMI 2.1 :facepalm:

 

To jest obraz sony z tego roku, do flagowca zapomnieli HDMI 2.1 wsadzić.

 

@Paolo de Vesir, rozbiła Cie moja odpowiedź, wiec napisz jakie telewizory z tego roku sa jeszcze ciekawe i maja HDMI 2.1.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, lpcl napisał:

To nie rozumiem o co chodzi z tym większym tv. 

 

Stojąc przed wyborem TV miałem na uwadze soniacza właśnie i LG. Ceny i rozmiary tych telewizorów były wówczas dość podobne, a wolałem jednak OLEDa niż ryzykować z LEDem. Dzisiaj widząc 65" w tak atrakcyjnej cenie nie zastanawiałbym się zbytnio.

6 minut temu, easye napisał:

@Paolo de Vesir, rozbiła Cie moja odpowiedź, wiec napisz jakie telewizory z tego roku sa jeszcze ciekawe i maja HDMI 2.1.

 

Rozbawia mnie zawsze logika Sony albo OLED (no i oczywiście lepiej Sony bo się nie wypala).

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Sedrak napisał:

A nie lepiej poczekać i kupić sobie 65? Ja też mam starego Soniacza 43", ale nie chce właśnie 55, bo wiem że będzie za mały. Już raz zrobiłem błąd i wziąłem mniejszy

 

Ale nie muszę czekać po prostu mam taki budżet założony. Chyba ,że mówisz o poczekaniu aż stanieją :p

 

Nie chcę przekraczać 4 tysi i jest to sztywny budżet. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Stojąc przed wyborem TV miałem na uwadze soniacza właśnie i LG. Ceny i rozmiary tych telewizorów były wówczas dość podobne, a wolałem jednak OLEDa niż ryzykować z LEDem. Dzisiaj widząc jednak 65" w tak atrakcyjnej cenie nie zastanawiałbym się zbytnio.

 

Rozbawia mnie zawsze logika Sony albo OLED (no i oczywiście lepiej Sony bo się nie wypala).

Jak dla mnie to jakbym miał wybierać oleda 55 z hdmi 2.1 i vrr i sonego xh 65 z popsutym 2.1, vrr kiedyś tam, może i Led to jednak wybór byłby bardzo prosty. Ale to już kwestia preferencji. 

4 minuty temu, Ukukuki napisał:

 

Ale nie muszę czekać po prostu mam taki budżet założony. Chyba ,że mówisz o poczekaniu aż stanieją :p

 

Nie chcę przekraczać 4 tysi i jest to sztywny budżet. 

To za 5k są już cx, nie lepiej dorzucić tego tysiaka? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...