Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PSX Extreme - zmiana wydawcy

Featured Replies

  • Odpowiedzi 140
  • Wyświetleń 25,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • To jak tak szczerze bez pitolenia od siebie.   Zanim umowa została podpisana widzieliśmy się z Łapuszem i obgadaliśmy wszystkie szczegóły. Dostałem zapewnienie, że nowy wydawca nie chce nic

  • No jak będziesz w ten sposób pisał, to na pewno nas zamkną.

  • Konsolowy beton będzie śmieszny od zawsze na zawsze. PC-towe gry, którymi w roku X pogardzają, by jak wyjdzie w roku X+2 ze znaczkiem PS4 się zachwycać.   A te felietony o grze w warcaby to

Opublikowano
15 minut temu, grzybiarz napisał:
19 godzin temu, PEsEq napisał:
19 godzin temu, grzybiarz napisał:
A jak będzie z pobieraniem PDFów z PPE?

Podpinam sie. Wyżej napisałem też pytanko

Gazetki pobierają się z PPE.pl, a że ma to być osobna część "PSX Extreme"... Raczej nie wydaje mi się, by Pixel wdrażał do siebie ten generator pdfów - jak mają swój czytnik online.

 

4 minuty temu, raven_raven napisał:

Szkoda, że właśnie do tej kwestii nikt nie chce się odnieść. Dla mnie to must have, nie będzie tego to pewnie rezygnuję z prenumeraty.

Na pierwszej stronie macie wpis Pereza, że musi otrzymać potwierdzenie od obu wydawców. Także wytrzymajcie chwilę z paniką :)

Opublikowano

Mi takie rzeczy nie przeszkadzają, pod warunkiem, że do redakcji nie trafią jakieś jednostki pokroju zooltarów i wypełnianie stron jaraniem się jakimś srulti dla debili.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, raven_raven napisał:

Szkoda, że właśnie do tej kwestii nikt nie chce się odnieść. Dla mnie to must have, nie będzie tego to pewnie rezygnuję z prenumeraty.

 

To jest jeden z tematów [PDF], które są jeszcze dogadywane. W poniedziałek mamy spotkanie, więc jak tylko będę miał info, to wrócę ze szczegółami. 

Opublikowano
6 godzin temu, raven_raven napisał:

 

Byłoby straszne poczytać o grach, które po dwóch latach i tak trafiają na konsole, albo są takimi interesującymi produkcjami, że ze świecą ich szukać (Return of the Obra Dinn np.). Prawdziwy konsolorz, klapki na oczach i zamknięcie na wszystko, czego on nie ma. Ciekawe, czy PE jest dumne, że chowa na swojej piersi takich wspaniałych ludzi :)). Na szczęście jest ich coraz mniej.

 

Ale nie powinieneś się martwić. Jakbyś się wczytał w komunikaty, to zobaczyłbyś, że gazetę kupuje wydawca Pixela, a nie Pixel, zaś sama redakcja ma pozostać niezależna, a charakter pisma ma się nie zmienić. Uff! Jeszcze byśmy poszerzyli swoją wiedzę o grach, było blisko.

 

Napisałem wyraźnie, że kupuje dwie gazety,a  jak Ty w 2019 roku poszerzasz wiedzę o grach opierając się na czasopismach to juz Twój problem.

  Wydawca, czy Pixel, jeden pies, koniec końców to i tak jedna i ta sama osoba. Jak ktoś wyżej napisał, własność nabywa się dla zysków albo pozbycia konkurencji, innej opcji nie widzę.

 

Może niepotrzebnie się tak zamartwiam, ale nie chciałbym czytać recenzji Zooltra i innych jego pokroju, którzy wrzucaliby więcej contentu kosztem obecnego, bo nie wierze że gazeta nagle powiększy się o 50 stron. W Pixelu recenzje są na jedną stronę i często o niczym, gdzie w PSX były na trzy strony, o wiele bardzien treściwe. Bardzo wierzę w to, że PE faktycznie zostanie nienaruszone, bo nie potrzebuję czytać o PUBG jako grze roku 2019 w kategorii PC i felietonów o potyczce w warcaby.

Edytowane przez Duki

Opublikowano

Tutaj się zgodzę, jak chce poczytać o grach na PC to kupie takie CD Action czy Pixela i nie za bardzo tego potrzebuje tego w PSXie. Poszerzam swoją wiedzę na temat gier pecetowych na swój sposób.

Opublikowano

Konsolowy beton będzie śmieszny od zawsze na zawsze. PC-towe gry, którymi w roku X pogardzają, by jak wyjdzie w roku X+2 ze znaczkiem PS4 się zachwycać.

 

A te felietony o grze w warcaby to pomyliłeś coś. Może dwie gazety to już za dużo do ogarniania jednocześnie.

Edytowane przez raven_raven

Opublikowano

Ci co nie chcą recenzji gier PC w PE to pewnie ci sami ludzie co nie chcą małżeństwo jednopłciowych w Polsce.

Opublikowano

Gier PC w PSX Extreme nie chcą tylko F A S Z Y Ś C I.

Opublikowano

Ja nie pogardzam grami pc, po prostu mnie nie interesują. Na rynku jest Pixel i Cd Action, piszą również o konsolach, może czas zmienić magazyn?

Opublikowano

Nie zmienić magazyn, lepiej mieć wszystko w jednym, żeby później gier z PC po 10 latach na konsolach nie odkrywać.

 

Jak ktoś naprawdę jest tym zainteresowany to nie musi mieć w PSXie wspominianych gierek na PC. Robi się z tego widzę jakiś problem, którego moim zdaniem nie ma.

Edytowane przez MYSZa7

Opublikowano

Ja bym nawet chciał w PE jakiś comiesięczny przegląd gier mobilnych - nawet na pasku 1/6:) Praktycznie codziennie gram na telefonie, tu też trafiają się perełki.

Opublikowano
3 godziny temu, raven_raven napisał:

Konsolowy beton będzie śmieszny od zawsze na zawsze. PC-towe gry, którymi w roku X pogardzają, by jak wyjdzie w roku X+2 ze znaczkiem PS4 się zachwycać.

 

A te felietony o grze w warcaby to pomyliłeś coś. Może dwie gazety to już za dużo do ogarniania jednocześnie.

 

No nie, lepiej będzie czytać w PE recke Obradina od Gruszczyka z rubryką moje 3 grosze od HIV'a. 

Z resztą widać, że beton betonowi równy, bo ja też nie wytłumaczę, że czytam oba czasopisma, ale PSX głównie z tego względu, iż skupia się na konsolach, co mi bardzo odpowiada. 

 

Pisząc o warcabach miałem na myśli felietony Wojtka Pijanowskiego, którego teksty jakoby zacierają granicę między szeroko rozumianymi grami, a grami wideo, krótko mówiąc - ten gościu nigdy nie napisze o The Division, ale opowiada fajne historie i ma wielowymiarowe podejście do pisania o rozrywce i grach z nią związanych.

Opublikowano

Bardziej mnie ciekawi jakie są plany na przyszłość i czy PE zarobi samo na siebie? Dlaczego obecny wydawca sprzedał prawa do PE a zostawił sobie PPE? 

Opublikowano
29 minut temu, chris85 napisał:

Bardziej mnie ciekawi jakie są plany na przyszłość i czy PE zarobi samo na siebie? Dlaczego obecny wydawca sprzedał prawa do PE a zostawił sobie PPE? 

 

Dam tutaj małą wskazówkę bo szerzej o tym opowiadać nie mogę, ale warto zobaczyć co się dzieje teraz z Ruchem, ile pieniędzy jest winien wydawcom, ilu nie odda (bo już wiadomo, że nie odda) i zestawić to z opłacalnością prowadzenia PSX i PPE. Skoro portal zarabia 20 x tyle co magazyn, a ten dodatkowo nie ma płaconych pieniędzy za sprzedane egzemplarze rachunek jest prosty i brutalny.  Dla redakcji PSX to pasja i zajawka myślę, że wielu z nas robiłoby to za waciki gdyby miało z czego wyżyć w innej pracy, dla wydawcy to biznes i dokładać nie będzie. 

Edytowane przez Roger

Opublikowano

Idealny przykład reguły, że gorszy pieniądz wypiera  lepszy

Opublikowano
38 minut temu, Roger napisał:

 

Dam tutaj małą wskazówkę bo szerzej o tym opowiadać nie mogę, ale warto zobaczyć co się dzieje teraz z Ruchem, ile pieniędzy jest winien wydawcom, ilu nie odda (bo już wiadomo, że nie odda) i zestawić to z opłacalnością prowadzenia PSX i PPE. Skoro portal zarabia 20 x tyle co magazyn, a ten dodatkowo nie ma płaconych pieniędzy za sprzedane egzemplarze rachunek jest prosty i brutalny.  Dla redakcji PSX to pasja i zajawka myślę, że wielu z nas robiłoby to za waciki gdyby miało z czego wyżyć w innej pracy, dla wydawcy to biznes i dokładać nie będzie. 

Czyli bojkotowac ruch? Bo zawsze tam kupowałem szmatławca.

Opublikowano

W Ruchu rzadko brałem więc niech się pałują. W dodatku w tym tygodniu albo zeszłym wziąłem prenumeratę, m.in. z uwagi na ten pdf. Więc lepiej niech będzie dalej bo to jakby jest częścią umowy.

Opublikowano
  • Autor

Już tak na marginesie nieco, ale jeśli chodzi o Ruch to tam też powoli się to wyjaśnia (źródło z money.pl odnośnie tego, co dalej z Ruchem). 

Opublikowano

Ja mam pod domem salonik prasowy gdzie ruch jest dostawcą, to dla włascicielki punktu kilka ostatnich miesięcy to był dramat.

 Nie miała prawie co sprzedawać, nawet dzienniki nie przychodziły, o książkach czy komiksach można było zapomnieć.

Oczywiście umowa z ruchem tak spisana, że nie mogła jej zerwać, mimo tego, że oni nie dostarczali towaru.

Kilka tygodni temu zaczeło się poprawiać, ale i tak nie wszystkie tytuły wróciły.

Opublikowano
3 godziny temu, Roger napisał:

Skoro portal zarabia 20 x tyle co magazyn

I to wszystko tylko z reklam?

Opublikowano

No chyba jest różnica jeśli w gazetce reklamę zobaczy 10k czytelników, a na portalu 100k.

Opublikowano

Hehe, ja nie wyłączyłem adblocka.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.