Skocz do zawartości

PSX Extreme - zmiana wydawcy


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Czytelnicy, wczoraj doszło do podpisania przedwstępnej umowy na mocy której firma Idea Ahead (wydawca m.in. Pixela) nabyła prawa do tytułu PSX Extreme. Najbliższe dwa numery wciąż robimy jako ADVERTIGO, a już kolejne wydanie (lipcowe) jako Idea Ahead. Większych zmian nie ma - redakcja pozostaje w komplecie, rolę szefa szefów dalej będzie pełnił Roger, a moja skromna osoba zajmie się tradycyjnie tymi mniej widocznymi tematami, jak sprawdzanie tekstów czy korekta techniczna.

 

W związku z tym, że forum od zawsze było powiązane z pismem również ono od czerwca zmieni właściciela. Więcej informacji na Wirtualnych Mediach, a lada moment również na PPE. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Szwed plan jak najbardziej jest taki, aby PE działało zupełnie niezależnie i w możliwie niezmienionej formie, stąd m.in. nie zmienia się ekipa redakcyjna na czym Łapuszowi bardzo zależało. 

 

Co do przewijających się pytań - pozwólcie, że odpiszę później, bo niektóre muszę przekazać "na górę", aby uzyskać potwierdzenie od obu wydawców. 

Odnośnik do komentarza

Mnie się to nie podoba :/ nie lubię zmian... to teraz malutki wydawca Pixela staje się wydawcą PE? Teraz Rock też wykupili?
Będzie można dalej źle pisać o Pixelu na forum PE?:)


 

Cytat

Jako Advertigo cały czas pozostajemy właścicielem i rozwijamy portal dla graczy PPE.pl. To portal, który wyrósł ze strony internetowej miesięcznika, ale dzisiaj drogi obu tych marek ostatecznie się rozchodzą. Miesięcznik trafia do firmy Idea Ahead, my zaś skoncentrujemy się na rozwijaniu portalu - opisuje Leszek Jastrzębski, prezes wydawnictwa Advertigo. - W najbliższym czasie planujemy wzbogacić PPE.pl o nowe funkcjonalności dla społeczności, także cały czas mamy co robić i wciąż będziemy obecni na rynku gier - zaznacza.

Czyli kto inny będzie zarządzał PPE, a kto inny PE. Oby tylko forumka nie zamknięto i pozostał tylko ten z PPE :) (albo Pixela).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Mam mase watpliwosci co do tego przejecia. Jednak osoba Lapusza nie kojarzy mi sie po tych cyrkach z Secret Service pozytywnie. A takze po tym co pisze grzybiarz co sie wyczynia na ich zamknietej grupie w ramach "dialogu z wladza". O pismo jestem spokojny bo te dwa miesieczniki to dwa rozne targety, ale jednak forum to tylko forum, moga zamknac twierdzac, ze po co placic za serwer jak facebook jest za darmo. Forum pixela padlo (ludzie nie pisali), tutaj zywotnosc jest wieksza no ale watpliwosci mam.

Odnośnik do komentarza

Marki i własność intelektualną kupuje się z dwóch powodów. Żeby je zamknąć, albo żeby na nich zarabiać. Skoro to pierwsze nie wchodzi w grę, to skupmy się na drugim. Jaki sens ma kupno marki, żeby ją mega zmieniać (pomysły z "połączeniem Pixela i PSX-a", bitch please, to jak mieć Los Angeles Lakers i Boston Celtics i je połączyć w Wichita Randoms), a co za tym idzie ryzykować odejście części redaktorów (nieuniknione, kiedy grzebiesz przy DNA marki) i wynikiem tego utracić czytelników (nieuniknione, gdy z pisma zostaje tylko logo)?

Wyjątek: Bethesda i Fallout. Takiego s(pipi)ysyństwa świat jeszcze nie widział. Ale to wyjątek.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...