Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno te mody mają wejść 16go listopada ale nawet jeśli będą to i tak nie zamierzam z nich korzystać. No chyba że zamienią postać tego zarośniętego rednecka na jakąś fajną cycatą panią kierowiec w flanelowej kraciastej koszuli :)

Ostro się zabrałem za SR teraz, już Michigan zrobione na 100%, połowa Rosji a obecnie dla zmiany klimatu nadrabiam Alaskę. Najtrudniejsze oraz dwa missable trofiki też już mam wbite więc jest z górki. Ponaprawiana gra daje ogromną frajdę ale zapobiegawczo nadal robię kopie sejwów po każdej sesji. Czekam też na nowe mapy i nowe wyzwania. Już koncówka Michigan i Tajmyr wymagały dobrego pomyślunku i rozplanowania działań, teraz może być tylko intensywniej;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Snow-Runner-20201117005953.jpg

 

Ten Cat ciężarowy.. gromko śmiechłem jak mu zainstalowałem baniak na paliwo. Toż on wygląda groteskowo jak trzmiel, truteń jakiś :D

Bandit terenowy całkiem fajny, taki kundel - krzyżówka Azova z Tajgą. Na balonowych oponach daje sobie dobrze radę ale bez odblokowanej lepszej modyfikacji silnika trudno powiedzieć czy dorówna wspominanym wyżej wołom roboczym. Ma dość mały bak, zaledwie 150 litrów ale za to na dachu można mu zamontować zestaw naprawczy.

Yukon jako mapa jest piiźździaaarny, dużo detali, niby lokacje bardziej ucywilizowane niż u ruskich ale pełno pułapek na drogach, będzie wyzwanie jak na najtrudniejszych mapach Rosji.

 

Snow-Runner-20201117003546.jpg

 

Ogólnie nowy update zdecydowanie na plus, crafting materiałów, rozbieranie budynków, konieczność ręcznego ładowania sporej ilości ładunków to pomysły idące w dobrym kierunku. Modów dalej nie ma, może będą pod koniec grudnia.

Osobiście czekam teraz na jakieś wielkie kopalniane ciężarówki typu Terex lub Biełaz :good2:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie przejmuj się tym. Ja w Michigan mam 6/8 i trofka za hamerykańskie wszystkie auta mi wpadła. To co leży na mapie jest nie ważne, liczy się to co odblokujesz w garażu poprzez misje i zakupy. Z ruskich aut zostały mi do odblokowania trzy i akurat takie powiązane z misjami i wiem gdzie leżą w błocie. Zatem spokojnie, nic nie jest zgliczowane z trofikami jeśli akurat tym się martwisz ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie chyba jest skoro nie masz wszystkich a masz pucharek. :kaz:

 

Tak czy siak wróciłem po kilku tygodniach przerwy na Alaskę i już jestem na trzeciej mapce. Nie powiem, gra nabiera nowych rumieńców jak w tle leci jakiś growy podcast. Wyraźnie widać, że twórcy przepracowali miesiące od premiery, bo gra działa bardzo ładnie. Wydaje się, że wyeliminowali błędy, które przytrafiały się po premierze (znikające auta itp.). 

 

Teraz wyciągam z rzeki jedną ciężarówek (Derry Longhorn 3194), ale mój Western Star jest za słaby, więc do pracy zatrudnię Caterpillara. 

Odnośnik do komentarza

Rzeką jakieś kilkaset metrów to najlepsza opcja, zaraz potem jest lżejszy podjazd a na drodze kończy się barierka i można spokojnie wyjechać. Gra ma dużo takich pułapek, ale na Rosji to pod tym względem w niektórych miejscach jest przegięcie, zwłaszcza na mapie Rozpadlina. Tam koniecznie jest potrzebny zestaw: dobry scout, tayga/azov i inna mocna ciężarówka z dużym dźwigiem ;)

Odnośnik do komentarza

Nie taka najlepsza, bo jeździłem nią trochę i tak naprawdę, przez bardzo niski przód, auto kompletnie sobie nie radziło w terenie, bo wiecznie orało przodem i się blokowało. Pojechałem raz w Rosji w teren nią, to była jedna wielka frustracja. Ale teraz, aktywne zawieszenie, oponki z Taygi, lub inne - ma jeszcze kilka wypasionych i jazda! :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...