Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zmieniłem klimaty z zimowych na Alasce na błotniste w Tajmyrze. Pierwsze wrażenia pozytywne. Chciałem również zmienic trochę ciężarówki, bo amerykańskie trochę mi się już znudziły. Zacząłem od YARa i o matko. Ten skaut to cudeńko. Póki co nic go nie może zatrzymać. Bez problemu przedziera się przez błoto, a jak zaczyna się męczyć wrzucam trzecią oś i po kłopocie. Myślę, że mój dotychczasowy faworyt, tj. HAMMER nie ma z nim szans. Rusek jest bardziej stabilny i chyba mocniejszy. 

Odnośnik do komentarza

Muszą walczyć bo przy ostatnim update poza nową lokacją dodali nowe bugi np wywalanie z gry podczas odkrywania wież obserwacyjnych lub finalizowania misji. To co zwalili w update to teraz szybciutko naprawiają, wygląda to raczej na to że tak, walczą. Ale o to aby gra nie była zyebana i popsuta zmianami bardziej niż do tej pory.

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza

To jest skaut więc kupowanie go za realną kasę nie ma sensu skoro w grze mamy "bączka" albo Tatarina, nie wspominając już innych ciekawych pojazdów do eksploracji.

Cieszył bym się jakby dodali jakąs fajną mapę ulokowaną w norweskich fiordach lub gdzieś w highlands lub na wygwizdowiach północnej Szkocji :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem zabrać się za kilka pucharków i okazało się, że może być problem z "What's a mile?", gdzie trzeba rosyjskich (dość starym i słabym) pojazdem dostarczyć 10 ładunków w Michigan lub na Alasce. Pomyślałem sobie, że będzie hardcore, bo na Alasce ten złom na pewno sobie nie poradzi, a na ten moment miałem zrobione wszystko w Michigan.

 

Na szczęście w jakiejś aktualizacji musieli dorzucić kilka zadań i tak mam akurat duży kontrakt na dostarczenie cementu na wszystkie mapy w Michigan. Problem jednak dalej w mocy rosyjskiej maszyny. W dodatku cement trzeba odebrać z kamieniołomu, gdzie jest wąsko, stromo i mamy sporo ciasnych zakrętów. I nie zapominajmy, że mój ZikZ (czy jakoś tak) jest bez ulepszeń, więc silnik słaby i zawieszenie niskie. Już widzę jak będzie się topił w błocie i zdychał na podjazdach. Wymyśliłem więc sobie, że Pacific z naczepą będzie dowodził towar pod cel podróży, tam będę przeładowywał Western White Starem na ruskiego (bo Pacific nie może mieć małego dźwigu), a ten kilka metrów to już chyba da radę. W ten sposób pucharek powinien wpaść bez problemu. Oczywiście będzie trochę jeżdżenia, ale podziwianie jak pracuje w tej grze zawieszenie to prawie jak okład z młodych, jędrnych piersi na oczy, więc nie będę narzekał. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Boziu, jedna z gier życia w moim prywatnym rankingu :obama:.

Jakże absorbujaca to produkcja. Cały tydz siedzę w domu na rewirze, a tak sie złożyło,ze zakupilem w promocji na psn. Gram jak za bajtla,jak opętany po 8 godz. Jedynie spojrzenie z zmarszczona bawią z nad ksiazki partnerki mnie na chwile do porządku przywołuje.

Az żal jutro iść do roboty :(

wszystkie Cuszimy, Last of Asy 2,Metra Exodusy i kilka innych wielkich hitow lezy.

Nie żałuję ani złotówki wydanej. Baaa myślę nad SP :shotgun:.

Toż to off raodowe soulsy. Ile razy, wywrotkę mi pojazd zaliczył,a drugi jadący mu na ratunek tez nie podolał wywracajac się obok. Oczywiscie ładunek wywrócony. Często w takich sytuacjach zaczynałem od ognis...tfu z garażu,czesto będąc zmuszony do pokonywania tej samej drogi ponownie . Teraz mam Azova za 93tysie który już w stocku rwie do przodu jak zły i jest łatwiej.

Liżę Michigan do końca i aż mnie rwie na Alaske :banderas:.

Do tego bardzo relaksującą jest ta pozycja,a i moje zboczonie growe "włóczykijostwo" legancko tego zaspakaja.

Polecam  każdemu z dużym stażem gracza,tym samym tym którzy szukaja czegoś innego od mainstreamowych gierek.

Przed Snowem pleja od tygodni nie wlaczalem,a teraz plej "suszy" mi pokój po 10 godz.

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wjechałem na Alaskę. Jak to wygląda slicznie :wub:

W Michigan nie przepadałem za jazdą w nocy. A tu, kapitalna sprawa. Od Mudrunnera podobaja mi sie mapy, i tu sa bardzo naturalne i plastyczne. 

Jazda w głębokim śniegu to nowe doswiadczenie. Musiałem pożegnać mojego dopakowanego Chevy pick upa bo nie dawał rady i zakupiłem Yara na 6 kołach :potter:

Cisnie jak szatan ta ruska g klasa.

Na dziś koniec bo spina sie połówka :dunno:

 

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam czytać posty podekscytowanych użytkowników z zapałem odkrywającymi nowe dla nich gry i gameplaye. Miałem tak samo z SR a obecnie też przeżywam "jak żaba błoto" zupełnie inną nieco starszą już grę. 

Ale tak, SnowRunner jest świetny, najfajniejszy w niej jest mega relaksujący i uspokajający gameplay. Od premiery gra nieco się zmieniła, część błędów została usunięta a inne dodane :) Za jakiś czas powrócę na błotniska i bezdroża bo mam z SR niedokończone porachunki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bo to jest zayebysta gra. 

 

Pytanko. Dzisiaj chciałem ruszyć trochę fabułę (:yao:), ale od początku gry jadę cały czas na amerykańskich ciężarówkach. Chciałem spróbować coś z Rosji, ale nie jakiegoś przebyka tylko coś średniego i się piąć po drabince. Jaki pojazd polecacie? Warto coś kupić, czy może na początek da się coś znaleźć w świecie gry? 

Odnośnik do komentarza

Grał już ktoś na mapach Yukon? Czy tereny są ,,zielone'' czy ,,białe''? Jakoś bardziej mi się podobają mapy bez śniegu i to mnie wstrzymuje z zakupem dlc.

Już zerknąłem że Yukon jest zielony, czas kupić bo mam już prawie wszystko z podstawki zrobione. Jeszcze pytanie czy poziom 30-ty jest maksymalny?

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...