Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kilkumiesięczną przerwę od błota i kamieni ale po dzisiejszym przetestowaniu gry przed pracą zauważyłem mnóstwo zmian na plus. Dużo aspektów technicznych zostało poprawionych, no cud miód! Wracam do gry na 100% wpółdzieląc czas grania po równo na boliwijską dżunglę z duchami i z rosyjskimi zadupiami gdzieś na Syberii :)

Odnośnik do komentarza

Nie byłem przekonany do kupna gry, ale dziś kupiłem i jest super. Straszny pożeracz czasu. 

 

Jedzie sobie człowiek zadowolony po belki metalowe i dojeżdżając zczaiłem się, że zapomniałem przyczepki XD Jedynie czego brakuje też grze to choćby minimalnego ruchu na drodzę. Pusto, zero NPC.

Edytowane przez Donatello1991
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A cholera wi, trza czekać na newsy.

 

Zauważyłem że SR jest grą typu "Easy to learn, hard to master". O ile dwie pierwsze mapy w Michigan to taki samouczek, to wszystkie pozostałe wymagają pomyślunku i dość karkołomnych czasami przygotowań aby wykonać zlecenie lub mniejsze zadanie. Zwłaszcza na mapach bez garaży i stacji paliw. Wymagają one nieco innej strategii niż mapy z odnawialnymi serwisami.

 

Snow-Runner-20201103045318.jpg

 

Dobrą taktyką na zaoszczędzenie czasu jest metodyczne zakładanie własnych "baz" naprawczych. Najlepiej gdzieś w centrum planszy przywieźć przyczepę serwisową i jedną lub dwie cysterny wraz z jakąś ciężarówką z żurawiem do wsparcia na czarną godzinę gdyby nastąpił jakiś wypadek lub wywrotka z towarem. Gdy paliwo i części z przyczep się skończą to wracamy do najbliższego sklepu z naczepami, sprzedajemy zużyte i kupujemy nowe.

Każdą z odległych map bez serwisu mam tak właśnie obsadzoną i dzięki temu jest o wiele łatwiej. Ulepszone o terenowe/błotne opony Fleetstar, Ziko i Woron świetnie sprawdzają się jako pojazdy wsparcia. To takie narowiste wariaty, które śmigają jak poyebane, niedużo palą i przedostaną się w większość miejsc. Główne skrzypce i całą robotę nadal odwalają u mnie Azov64131 i Kolob74941. Azov po ulepszeniach opon na terenowe/błotne jest OP, praktycznie śmiga po błocie bez zwalniania a to że trochę słabo skręca to niewielka wada przy ogromie innych zalet. Kolob to maszyna na najtrudniejsze wyzwania, uciągnie wszystko, wjedzie i wyjedzie z każdego bagna. Ani jednym ani drugim nie zawaliłem jeszcze żadnej misji. Nie mogę się nadziwić jak przy tej grze szybko czas leci. Gameplay jest jednak chillowy i powolny. Jak ktoś lubi szybkie sesje i rozpyerdol to nie ma tu czego szukać :)

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, gtfan napisał:

Powoli kończę Michigan, została mi jeszcze parę misji na ostatniej mapie z jeziorem. Trochę boli brak dobrego auta, jeżdżę głównie western star i fleetstar, ale one w błocie grzęzną mimo AWD i blokad, do wyciągania ich mam navistar 5000, ale on jest dość wywrotny i mało zwrotny, mimo braku blokad w błocie dzielnie idzie ale cudów nie ma i z ciężkim ładunkiem nie przejedzie, więc jest dla mnie sprzętem ratunkowym z żurawiem. Mam jeszcze azov ale z nim jakoś nie mogę się polubić, bez modyfikacji zwyczajnie brakuje mu mocy, a promień skrętu to żart - chciałbym zobaczyć jak ktoś wyjeżdża nim z przyczepą z kamieniołomu ;)

Polecam Pacific p12. To prawdziwa bestia, która kryje się za niepozornym wyglądem. Idealny pojazd do przewożenia towarów na naczepie. 

Odnośnik do komentarza

Ja również błotne polecam, choć czasem rozpędzony pojazd na asfaltowej drodze potrafi zatańczyć i wypaść z drogi, zwłaszcza załadowany i puszczony na luz z górki to przepis na katastrofę w ruchu lądowym i rozliczne uszkodzenia :) Ale na błotku każdy prawie pojazd tańczy na tych oponach jak Cherry Crush tańczy na żołędzi :banana:

@gtfan nie wiem czemu tak wzbraniasz się przed używaniem Urala.. ee to znaczy Taygi już na pierwszych mapach i chcesz z nią czekać do Rosji. Jazda tą ciężarowką to sama przyjemność, nie mówiąc już o wykonywaniu zadań, czasówek czy nawet eksploracji..

Odnośnik do komentarza

Kupiłem gierkę jeszcze raz, tym razem na Series X, szkoda, że całkiem od nowa muszę grać, ale jak już się wcześniej wprawiłem na PS4, to dużo łatwiej jest zacząć jak wiadomo co i jak. 

Gra nie dostała patcha do nowej generacji, choć ciągle się łudzę, że dostanie, ale mimo wszystko jak to wygląda z HDRem, przy zachodzie albo wschodzie słońca jak promienie przebijają się przez drzewa :obama:  aż tak nie boli to granie od początku jak się to widzi. :obama:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

spacer.png

 

Panowie, co to za auto? Kozacko wygląda na tych kołach, chce go mieć :obama:To nie jest czasem ten azow co miał nisko strasznie przód i nim orał przez co nadawał się tylko na płaski teren? 

Chociaż nie przypominam sobie, żeby on miał w opcji takie koła, więc to raczej nie on. 

 

Dobra, chyba to jednak ten, 73210 tylko z wersji PC, czyli z modami. :nosacz2:

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...