Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

@balon już wiem chyba czemu mi na 20 skoczyło. Kołczan mi się odblokował w sensie wcześniej miałem go na max a tylko 12 strzał a teraz mam go na 6lvl czyli w połowie jest zupgreadowany i mogę go podbijać dalej co zwiększy ilość strzał, tylko problem w tym że już mi tkanina nie dropi bo przestała kiedy wbiłem prowiant i kołczan na full a skrzynie z których leci tkanina mam już w 99% wyczyszczone. Także nawet jak naprawią tego buga to już i tak pewnie do końca gry zostanę z tymi 20 strzałami jak Himinsbach z angielskim :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

90 godzin na liczniku, 400 poziom mocy, a na mapie wciąż trochę nieodkrytych miejsc i kilku templariuszy do ubicia się uchowało. Bardzo fajny rpg w średniowiecznej Anglii, tradycyjnie dla Ubisoftu troche rozwleczony.

 

Teraz zrobie sobie dłuższą przerwe, ale chętnie wróce do tego świata przy okazji DLC

Odnośnik do komentarza

Ja mam 150h, dwa sojusze jeszcze do zrobienia i sporo rzeczy na mapie. Dopiero teraz mi wpadł poziom 400. Nie wiem może to przez to że gram na najwyższym poziomie trudności jakoś to wolniej leci ale z drugiej strony jak już pisałem w ogóle nie czuje żeby było trudno. Zeloci, dangerzy, legendarne zwierzęta mimo że wcześniej sprawiały problemy teraz padają jak muchy. Jedyne wiedzmy dają ostro w kość. Także platyna u mnie to będzie na luzie 200h+. Czyli dwa razy tyle co w Odyssey i 3x Origins

Odnośnik do komentarza

Dostaliście na skrzynkę ankietę ws. lokalizacji tej części? Widzę email z wczoraj (18:05) z propozycją wypełnienia ankiety. Nie często to robię ale tym razem chciałem ją wypełnić. Niestety nie udało się - "Przepraszamy, ta ankieta nie jest obecnie aktywna." Szkoda, bo należałoby im się wytknąć kilka tłumaczeń wprost z translatora google... 

Odnośnik do komentarza

Robiliście może zadanie "Nowe tropy"? Żeby zacząć tego questa muszę pogadać z Randvi w osadzie ale jak z nią gadam to ma tylko opcje wyboru odnośnie sojuszy i kilka innych które były już wcześniej i nie mają nic wspólnego z tą misją. Nie ma tam nic odnośnie tego questa. Nie wiem czy to jest bug czy trzeba najpierw ogarnąć wszystkie sojusze żeby się pokazały inne opcje dialogowe u niej. W każdym bądź razie nie mam pojęcia jak zacząć tego questa :dunno:

edit:

Dobra ogarnięte. To nie jest bug tylko po prostu źle zaprojektowany moment. Gdyby ktoś też tu utknął to 

https://www.powerpyx.com/assassins-creed-valhalla-speak-to-randvi-bugged-fix/

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Spotkałem dzisiaj jakiegoś ziomeczka 'anglosaskie dziecko' czy coś w tym stylu, dał mi daily questa za opale. Myślałem, że tylko Reda może dawać te daily. Szukałem później po mapie czy nie trafi się jeszcze jakiś typ, ale już nie mogłem znaleźć:( Trochę lipa, że jest tylko 400 opali luzem i poza tymi daily nie da się ich zdobyć. Oczywiście za hajs to mam w dvpie:dry:

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja zauważyłem że jakieś 70% misji pobocznych jest do zrealizowania na miejscu gdzie je spotykamy, np:

  • Jacyś dwaj debile kłócą się oto jak wejść do domu gdzie zostawili rodzinny topór.
  • Dziewczynka, która prosi o pomoc przy odnalezieniu brata rzekomo pływającego w stawie. 
  • Ślepiec którego trzeba zaprowadzić do wodospadu. 
  • I jest więcej takich spotkań. 

Widocznie specom z UBI nie chciało się robić takich samych jak w Wiedźminie, więc poszli nieco po mniejszej linii oporu. Niby łatwe punkty doświadczenia wpadają szybko ale mam niedosyt. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, u55r napisał:

Czy tylko ja zauważyłem że jakieś 70% misji pobocznych jest do zrealizowania na miejscu gdzie je spotykamy, np:

  • Jacyś dwaj debile kłócą się oto jak wejść do domu gdzie zostawili rodzinny topór.
  • Dziewczynka, która prosi o pomoc przy odnalezieniu brata rzekomo pływającego w stawie. 
  • Ślepiec którego trzeba zaprowadzić do wodospadu. 
  • I jest więcej takich spotkań. 

Widocznie specom z UBI nie chciało się robić takich samych jak w Wiedźminie, więc poszli nieco po mniejszej linii oporu. Niby łatwe punkty doświadczenia wpadają szybko ale mam niedosyt. 

Przy tej ilości misji to wg mnie dobry patent, osobiście przez to w ogóle robię jakieś poboczne. Btw cześć tych misji jest naprawdę dość ciekawa i z jajem. Nie ma co, ale ubi robi coraz lepsze misje poboczne. 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Te misje to niebo i ziemia w porównaniu do tych które chociażby były w Odyssey. Pamiętam że tam 3 razy pod rząd trafiając na zupełnie przypadkowe questy musiałem w każdym zabić poborcę podatków. 3 różne questy z dokładnie takim samym zadaniem. Dlatego w Odyssey odpuściłem zupełnie misje poboczne a tutaj jednak chce się jechać do niebieskiego punktu bo nie wiadomo co nas czeka. Oczywiście z tymi misjami bywa różnie bo niektóre są kompletnie bez sensu i zrobione totalnie na kolanie ale zdecydowana większość jest ciekawa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i po 84h i 280 poziomie skończyłem główny wątek.
Mega gra i zdecydowanie najlepszy Assassin. Pierwsza cześć tej serii co mnie tak wessała, choć wszystkie mam na koncie.

Dlaczego naj? Pisałem już w tym wątku, ale powtórzę w skrócie:

- bo ZDECYDOWANIE najlepsze questy poboczne w serii

- bo najlepsza oprawa (wiadomo dzięki nowej generacji)

- bo 60 ks to mega boost dla tej serii, szczególnie dziękują za to moje oczy, po tylu godzinach grania

- bo lubię mitologię nordycką

- bo uwielbiam śnieg 

- bo jest fajny główny bohater 

- bo jest mega wątek w mitologii, który daje fajną odskocznię od głównej osi

- bo jest mniej pływania, a co najważniejsze nie ma tych bitew morskich.

 

 

Z bugów to miałem jedynie ten kołczan (ograniczenie strzał do 12), raz, słownie raz przez prawe 85h wywaliło mi gierkę, i po ostatnim pachu po wczytaniu save jesteś przez pewien czas najebany:kaz: No ale ja praktycznie nie używam wczytywania bo korzystałem z quick resume. 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jestem po 16h i gra faktycznie świetna. W ogóle nie miałem jej kupować po tych wszystkich materiałach promocyjnych, zwiastunach. Po prostu stwierdziłem, że klimat mi nie siądzie. Jednak po kiepskim na ten moment CP2077 postanowiłem sprawdzić i dawno się tak nie pomyliłem. Mega klimat, zadania poboczne świetne. Główny bohater wersja męska Eivora bardzo mi przypadł do gustu. No ino grać. Chcę się gre maxować. Na razie trochę mało mam w grze mityczności, czy zakonowych spraw, bo to lubiłem w poprzednich częściach. Pewnie się rozkręci. No i jak to chodzi i wygląda na PS5. Mega.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Voytec napisał:

No, tylko ja dzisiaj zginąłem i potem po restarcie od razu są przeciwnicy i wszystko się buja :) 

 

Kurwa, masakra z tym bujaniem. Czuję, że prędzej grę skończę, niż zaimplementują poprawki, bo dawno żaden paczuś nie wchodził.

Ale gierka dobra, wciąż chce się cisnąć. Wczoraj od 17 do północy prawie jechałem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...