Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

Norwegia czaruje, ale dopiero po dotarciu do Anglii, gra rozwija skrzydła.  Mam  10h na zegarku ( w trzy dni xD) ale już wiem, że to bedzie mój Assasynowy numer 1. Wykreowany świat jest fantastyczny, cudowny klimat Anglii przypomina mi filmy o Robin Hoodzie, zwłaszcza ten z Kevinem Costnerem i Morganem Freemanem. Całość jest bardziej spójna i aż chce się biegać po tych łąkach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dla mnie Origin było super,odyssey nudne. Po materiałach promocyjnych Valhali nie miałem zamiaru kupować, a dzięki kiepskiej optymalizacji CP kupiłem i gra jest kapitalna. 36h na liczniku. Warto moim zdaniem wszystko robić, bo poboczne są bardzo fajne. No, a tak to jest dużo świetnych widoków jak się zwiedza. 

Odnośnik do komentarza

Jprdl...85h wbite, patrzę na acziki, a tam osiągnij poziom 3ci osady 0%, mam 5,5, sejwów nie mam oczywiście z tego okresu. Festiwalu nie mam po dzień dzisiejszy. Anglia wyczyszczona w 80%, gra się super, ale ilość gliczy jest koszmarna. Spawnujący się dzik w kamieniu (dzienne zadania od Redy, dzika miałem już z 10x i zawsze siedzi w kamieniu i nie da się go zabić), wylatujący w kosmos jak rakieta Eivor, koń który nie skręca (wtf) i notorycznie ucieka, opale których nie da się podnieść itd. Już pomijam zeskakiwanie "tam gdzie chcę", bo taki urok serii;) wyplatynowałem origins i oddysey, ale widzę, że tu będzie cięzko... nawet nie chcę sprawdzać co jeszcze mi się nie wbiło, a co za 50h sprawdzę. Zawód trochę:/ ubisoft: "wczytaj sejwa", "dzięki ubisoft, zawsze jak puszczę bąka to robię sejwa, bo się może coś spierd..."

Edit: 10 min gram, szukam po sklepie ubi ile heliksów kosztują jetpacki, wie ktoś?:facepalm:

20210110-232713.jpg

 

Edytowane przez meave
Odnośnik do komentarza

Zacna gierka! 

 

Bawię się lepiej niż z Samurajem z Tsushimy. Chyba najlepszy Asasyn, przynajmniej pierwsze wrażenia są takie (15h gry, więc w zasadzie dopiero liznąłem temat). To co rzuca się na pierwszy rzut oka to odświeżone podejście do eksploracji, które uważam za największą zmianę na plus w stosunku do Odyssey. Na PS5 działa doskonale i wygląda również znakomicie. Polecam!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzieś czytałem, że ubi ma nawet poprawić jeszcze grafikę na nextgenach, bo są zaskoczeni mocą i możliwościami. Fajnie by było. Chociaż i tak już jest gites jak na crossgena. Na razie przez 40h raz mi się Eivor nie chciał wyjść ze stanu poszukiwanego i misję ukończyć nie mogłem, a tak to zero.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Bzduras napisał:

Niech oni naprawią to spieprzone rozrywanie obrazu najpierw.

Naprawdę szok, że to ci tak przeszkadza. Czasami to widziałem w miastach, ale w ogóle na to nie zwracam uwagi.

Tutaj na forum dużo osób przeszło to na XSX i naprawdę spoko odczucia. 

Odnośnik do komentarza

Nie wątpię, to trochę jak ze spadkami FPSów w gierkach - jednemu nie przeszkadza w ogóle, drugi jest na to mocno wyczulony i odczuwa to mocno. Ja tak mam z tearingiem, każdy jego przejaw po prostu powoduje u mnie oczopląs i zawroty głowy. Pewnie gdybym miał ekran z VRR to problem byłby znikomy, ale mam taki bez tego ficzera, za to perfekcyjnie działający i nie planuję go wymieniać dla jednej gierki w najbliższej przyszłości. Co jakiś czas robię podchód do Valhalli z nadzieją, że może moja tolerancja na ten tearing tym razem nie będzie mi przeszkadzać, za każdym razem jednak nie daję rady i gra ląduje na półce.

Odnośnik do komentarza

No musisz stanac w opowiednim miejscu zeby wszystko ulozylo sie w calosc.

 

Btw to bankowo najlepszy asasyn ale ten watek w asgardzie to gowno jak chuj.

Spoiler

Totalnie mnie to wybilo z klimatu, te wizje Eivora to nie wiem komu potrzebne (moze to sie jakos fabularnie na koncu zepnie bo widze ze Sigurd zaczyna miec wizje ale tak czy inaczej meh). Miejscowka oczywiscie jest ladna, efektowna ale no nie wiem, to mogli zrobic z tego jakies dlc, albo wrzucic na koniec. Nie podobalo mi sie to kompletnie i odechcialo mi sie grac, dobrze ze po kilku misjach ogarnalem ze mozna sie z tego wybudzic bo juz sie balem ze pare godzin bede musial tam spedzic

 

Odnośnik do komentarza
No musisz stanac w opowiednim miejscu zeby wszystko ulozylo sie w calosc.
 
Btw to bankowo najlepszy asasyn ale ten watek w asgardzie to gowno jak (pipi).
Spoiler

Totalnie mnie to wybilo z klimatu, te wizje Eivora to nie wiem komu potrzebne (moze to sie jakos fabularnie na koncu zepnie bo widze ze Sigurd zaczyna miec wizje ale tak czy inaczej meh). Miejscowka oczywiscie jest ladna, efektowna ale no nie wiem, to mogli zrobic z tego jakies dlc, albo wrzucic na koniec. Nie podobalo mi sie to kompletnie i odechcialo mi sie grac, dobrze ze po kilku misjach ogarnalem ze mozna sie z tego wybudzic bo juz sie balem ze pare godzin bede musial tam spedzic

 

Mi się Asgard tez nie podoba, zagadki w asassynie hatfu, gra i tak jest rozwleczona.
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, schabek napisał:

 

Mozna skonczyc glowna fabule bez asgardu? Bo skreca mnie na sama mysl ze bede musial tam wrocic

Powrót znacznie lepszy, krótszy i w innej krainie. Bardzo klimatyczna miejscówka btw to będzie. Warto spróbować imo. Możesz sobie na koniec zostawić. 
Będzie jeszcze 3, ale to już krótki - 1 misja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...