Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje porady panocki. Gram sobie legancko, mam już z 12 godzin. Zaliczyłem sporo żołtych oraz niebieskich kropek. Mam 57 siły a kolejne zadanie główne jest na 90. Mogę tam jechac czy mnie pozamiata ? Ewentualnie jak to dobić w miare sprawnie ? Nie ukrywam, że mam ochotę odstawić gre przez to. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, orion50 napisał:

Potrzebuje porady panocki. Gram sobie legancko, mam już z 12 godzin. Zaliczyłem sporo żołtych oraz niebieskich kropek. Mam 57 siły a kolejne zadanie główne jest na 90. Mogę tam jechac czy mnie pozamiata ? Ewentualnie jak to dobić w miare sprawnie ? Nie ukrywam, że mam ochotę odstawić gre przez to. 

Coś chyba nie tak robisz wybierasz. Ja robiłem bardzo mało pobocznych aktywności (tyle co po drodze + wątek w snach) i praktycznie zawsze byłem w okolicach kolejnego zadania głównego (raz mi chyba 5 brakowało).

Poszukaj na mapie sojuszu, może jest coś np na 60?

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, orion50 napisał:

Potrzebuje porady panocki. Gram sobie legancko, mam już z 12 godzin. Zaliczyłem sporo żołtych oraz niebieskich kropek. Mam 57 siły a kolejne zadanie główne jest na 90. Mogę tam jechac czy mnie pozamiata ? Ewentualnie jak to dobić w miare sprawnie ? Nie ukrywam, że mam ochotę odstawić gre przez to. 

Hmmm, trochę dziwne, żebyś miał taki niski level, bo nie przypominam sobie żebym w jakimkolwiek momencie był poniżej levelu zadania głównego. 
 

Tzn byłem, ale na własne życzenie pakowałem się w zadania na 240 mając 90 lvl :D I ta różnica poziomów to jest zart. Przy tej dysproporcji jedyny problem zrobiła mi jedna walka z bossem, ale wystarczyło podbić lvl z 90 do 100 i nagle voila padł jak jakiś amator. 
 

Tutaj nie ma takich rzeczy jak w Origins czy Odyssey. Nawet jak masz niższy poziom to bez problemów możesz grać swobodnie. W najgorszym razie obniżysz poziom trudności i tyle. Na początku przygody w Anglii podbijalem wszystko co widziałem na mapie, każdy klasztor czy wioskę i niektóre były dużo wyżej od mojego levelu a było to w rzeczywistości ledwo odczuwalne. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

2,5h gry za mną na PS5. 

 

Grafika, świat, klimacik super, uwielbiam Asasyny, skończyłem każdego, prócz Liberation i mobilek i czuję się jak ryba w wodzie. Odyssey to moja ulubiona część, więc nie przeszkadza mi wielki świat, ale fajnie, że tutaj przynajmniej na początku większy nacisk położona na wątek fabularny i postacie. 

60 fps! To jest game changer, moje pierwsze AC w 60 fps i od razu lepiej idzie w walce :). 

 

Ale jest jedno "ale" :). Gram na audiofilskich słuchawkach głównie i ta jakość audio to jest jakiś nieśmieszny żart, po prostu coś fatalnego... niby po godzinie już się przyzwyczaiłem, ale jest po prostu okropnie, to chyba najgorsze audio jakie słyszałem w grach od 10 lat. Bitrate jest masakryczny, a szkoda, bo sama warstwa audio, gdyby nie jakość,  byłaby jak najbardziej w porządku. Nie rozumiem, co poszło nie tak, ale w porównaniu z takim God of War PS4, czy Demon's Souls PS5 to jest jakiś totalny dramat. 

Odnośnik do komentarza

Skończone. Jak dla mnie rewelacja. Na taki tytuł czekałem od AC2 i w końcu go dostałem. Ja wiem, że większość ludzi ma wyjebane w wątek współczesny i Isu ale dla mnie to najciekawszy motyw w tej serii. No i tutaj wszystko zagrało tak jak trzeba. 

Cała gra nadal jest troszkę za bardzo rozwleczona ale misje poboczne w końcu są w miarę ciekawe i z chęcią latałem od punktu do punktu aż wbiłem calaka po 150 godzinach. Tak czy inaczej:

 

fUboagG.gif

 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ins napisał:

Skończone. Jak dla mnie rewelacja. Na taki tytuł czekałem od AC2 i w końcu go dostałem. Ja wiem, że większość ludzi ma wyjebane w wątek współczesny i Isu ale dla mnie to najciekawszy motyw w tej serii. No i tutaj wszystko zagrało tak jak trzeba. 

Cała gra nadal jest troszkę za bardzo rozwleczona ale misje poboczne w końcu są w miarę ciekawe i z chęcią latałem od punktu do punktu aż wbiłem calaka po 150 godzinach. Tak czy inaczej:

 

fUboagG.gif

 

Miło słyszeć, że ktoś prócz mnie jeszcze śledzi od jedynki wątek wspolczesny :). Troche tych części juz było:). 

Ja dopiero początek, ale powoli się wkręcam. Tylko to audio na słuchawkach:/. NAPRAWDĘ nikt na forum nie miał z tym problemu (słaba jakość audio)?

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Możesz brać. Co prawda nie gram na Xboxie tylko na PS4 Pro ale obie konsole dostały dużego patcha przed Świętami i w moim przypadku poprawił bardzo dużo. Tak jak wcześniej męczyłem się z glitchami najbardziej w serii (tak, pamiętam Unity) tak teraz jest znacznie lepiej. Ostatnie 30 godzin to może 2-3 glitche.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Michał102 napisał:

Panowie, a jak ta gra obecnie wygląda na XSX pod względem bugów itp? 

Można już brać i grać bez stresu, czy jeszcze się wstrzymać i czekać na patche? 

Gram od premiery i nie mailem praktycznie żadnych bugów dopiero po ostatnim paczu zacząłem je spotykać.

Co do samej wersji na XSX to jest jest mega boost w postaci 60 ks. Jeżeli nie grałeś nigdy w Assassina na PC (w 60 ks) tak jak ja, to będzie Assassin nowej generacji. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Lipa napisał:

NPomogło, bomba zniknęła, ale dalej wybierając jakąkolwiek misje, to znacznik pokazujący gdzie mam się dostać dryfuje po całej mapie.

Ja tak miałem z jedną misją z tego festiwalu (zaginiony browar). Olałem ją i zabrałem się za główny wątek. 
 

Ten pacz festiwalowy to niezły shit.

Odnośnik do komentarza

Niezly ten asasyn. Nie polubilem Origins i Odyssey i tutaj tez myslalem ze bedzie dupa bo etap w Norwegii srednio mi sie podobal i myslalem ze kolejny raz dalem sie nabrac ale po dotarciu do Anglii gra sie zajebiscie. Podoba mi sie ten motyw inwestowania w swoja wioske, od razu chce mi sie napadac na innych i rozdeptywac glowy :) 

Najwazniejsze ze malo asasyna w asasynie. Juz nie moglem patrzec na te skrytobojstwa i chowanie sie po wozach z sianem, tutaj wpadamy cala brygada na pelnej, skracamy cwaniakow o glowe, palimy domy, bierzemy co wartosciowe i plyniemy dalej.

 

Warto robic te niebieskie kropki na mapie? (tajemnice chyba czy jakos tak) Cos nam wpada z tego na dluzsza mete bo zrobilem jedno z gosciem ktory lunatykowal i w sumie jak sie obudzil to chyba bylo na tyle xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...