Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Miałem kiedyś Samsunga G7 i raczej nie chce więcej matrycy VA. 

 

Dlaczego jednak nie klasyczne proporcje? Pytam z ciekawości, sam preferuję 21:9.


Ciekawość. 27 jednak ciut za mało. Miałem 32, wiec sprawdzimy teraz 34 szeroki. 
Cenowo dosyc wygrywa, kumpel ostatnio kupił i zadowolony. 
Wodotryskow mi nie trzeba, ja klatek na sekundę nie licze ani zmęczenie procka wiec z lupą nie będą oglądać ekranu. 
No i cenowo jest sensownie względem jakości.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Zmieniłem proca na 5800 X3d na Baldurka, teraz zmieniam grafikę na Starfielda i mocno się zastanawiam nad przycebuleniem 3k plnów i pójściem jednak do AMD, bo ceny XTXów zachęcaja i w normalnym trybie to jest ogromny wzrost wydajnosci w stosunku do RTX 3080,24 GB VRAmu, w grach UE5 to nawet oko w oko z 4090, nie mowiac o zmiazdzeniu 4080, RT mam w doopie. Kto ma 7900 XTX i poleca? Jak drivery, dalej AMD ma problemy, czy już lepiej? 

Odnośnik do komentarza

Ja mam XTX a kumpel XT i jak dla mnie zajebiste karty. Czysta wydajność jak i kultura pracy zero zastrzeżeń. 
 

Ja mam wywalone na chwile obecną na RT, wole mieć te kilkadziesiąt klatek więcej. Jak kogoś jara ta nowinka to zostaje tylko Geforce. 
 

Ze sterownikami zero problemów. W sumie od zielonych uciekłem po jajach ze sterownikami po Modern Warfare 2 w grudniu 2022. Masa artefaktów albo zielony obraz. Przesiadłem się z 3070 na 4080 i ją zwróciłem. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wezmę chyba xtxa, GPU wybieram już od dawna, ale najpierw (i dobrze) zrobiłem CPU. No teraz te xtxy za 4699 i do tego Starfield Premium Edition free, normalnie za 499 na Steam, wiec troche dobry deal. 4080 to dalej grubo ponad 5k, 4090 - wiadomo, chociaż i tak poszły mocno w dół u w sumie są wciąż lepszym wyborem cena/jakość od po prostu beznadziejnego pod tym względem od premiery 4080. 

 

No cóż najwyzej się wymieni xD. 

 

Dodatkowo wiadomo, taki Starfieldzik to jest sponsorowany przez AMD, nie zdziwię się jak dogoni 4090 w benchmarku :leo:

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...