Skocz do zawartości

Oddworld: Soulstorm


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

Soulstorm nigdy nie miał wyjść na PS3 skoro nawet w przypadku New 'n' Tasty ich platofrmą docelową było PS4 a reszta to porty zewnętrznego studia. Dla mnie wątpliwe było aby Soulstorm miał wyjść jeszcze na PS4 ale jednak wychodzi. Oddworld i J.A.W zawsze się dogadywali, więc nie dziwota, że olali X'a tak jak w przypadku ostatnich reedycji i remake'a jedynki. Czekam jak cholera i fajnie by było jakby wyszło na launch nowej konsoli.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ta, pierwsze 15minut to same filmiki. Gra sie niezle nawet, za darmo to wiadomo ale szkoda ze gowno troche zbugowane. Juz musialem resetowac gre, teraz nie moge zwiazac przeciwnika. Nie pamietam juz kiedy ostatnio gralem w gierke na premiere ktora nie miala problemow. I wez tu teraz wyskocz z 3 i pol bomby na cos i potem sie wkurwiaj :/ 

Odnośnik do komentarza

Gierkę sciaglem zaraz po północy. 

Pograłem chwilkę i dziś chwilkę i jak dla mnie średniak i nic więcej. 

Liczyłem na coś więcej, a wyszło jak wyszło. 

Grafika średniak totalny, grywalność w miarę, aczkolwiek jakoś mega nie wciąga. Czasem gierka irytuje jak jakiś bug uniemożliwi przejście dalej i trzeba zaczynać od chekpoint'a. A zdarzyło mi się już to 2 razy i to w krótkim czasie jaki spędziłem z grą, także dużo dobrego to nie wróży... 

Dobrze ze gra za free więc nie ma co wybrzydzać tylko ograć w jakiejś wolnej chwili (jak z nudzą się inne gry), a później delete. 

A tak nawiasem mówiąc to ponad 200 złociszy to bym w życiu za nią nie dał więc nie wybrzydzam, ale szału ni ma zupełnie.... 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...