Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Co do rozmazanej grafy...na koksie na samym początku też miałem wrażenie, że jest guvno rozmazane, ale z czasem było lepiej, dużo lepiej, choć nie na wszystkich mapach, np Grazna Raid to katastrofa, zarówno pod względem technicznym (framerate!) jak i graficznym. Najlepiej wygląda Azra Cave, choć to generalnie kiepska mapa. Jednak tak czy inaczej nie ma co wyciągać przedwczesnych wniosków na podstawie bety.

Ja już na dzisiaj kończę, choć mógłbym jeszcze dzisiaj w to ciorać, bo mam czas. Doszedłem do max levelu (30), odblokowałem wszystko co się dało. Pograłem we wszystkie tryby w które chciałem i starczy. Żałuję, że nie dało się odblokować Dragunova i jakiegoś następnego obrzyna, no ale to już w fullu...

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Kolos28 napisał:
31 minut temu, Absolem napisał:
Grałem na prosiaku i bylo tak sobie, na koksie gra wygląda wręcz obłędnie. 

Hahahaha a to dobre, a ja wiem, że wygląda to tak samo.

Chooya tak samo! Jak weźmiesz mikroskop elektronowy to dopiero zobaczysz że to różnica generacji xDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza

Kurna jak takie rzeczy wchodzą

 

to aż mam ochotę pre ordera przyklepać.

Polecam MP5 z magazynkiem 10mm.

 

Tylko powrót do czystych killstreaków mnie irytuje, odbijasz solo flage, zabijasz przy tym dwóch typków, punktów z tego jakieś 1k a do zwykłego UAV jeszcze drugie tyle fragów.

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

jako naczelny hejter Coda powiem tak

 

 

 

 

 

jaaaaasny choooj jaka ta gra jest dobra, od 10 lat nie grało mi się tak dobrze w call of duty

 

Mam wrażenie że to połączenie najlepszych cech Modern Warfare 1/2, Medal of Honor 2010 i Rainbow Six Siege.

 

feeling strzelania, animacje, dźwięki, grafika, time to kill, wszystko jest miodzio. W końcu CoD który wygląda i brzmi rzetelnie.

 

naprawde nie spodziewalem sie ze jeszcze kiedykolwiek jakikolwiek Cod sprawi ze bede siedzia do drugiej w nocy przy konsoli

 

poprawiłbym pare niuansów - niski FOV (ułomność coda od zawsze), wywalił tę minimapę bo tylko dekoncentruje

 

nawet killstreaki niegdyś znienawidzone nie bolą. Nie wiem czy lag compensation istnieje, ale kod sieciowy póki co mi pasuje.

 

Po tych wszystkich dobrych niusach jak crossplay, mnogość opcji i trybów, brak season passa tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że warto dać tym razem szansę. Biorę Call of Duty na premierę, pierwszy raz od czasów Modern Warfare 2 :D 

 

Nie wiem, może to głód na tego typu mało zobowiązujące strzelanie po sieci się odezwał, może to rozczarowanie BF V ale czuję że sporo czasu  spędze przy MW.

 

1. Pytania - nie grałem w ogóle z ludźmi z PS4, tylko pecetowców łączyło, czy Sony znowu coś zablokowało?

 

2. Na jakim sensitivity gracie?

 

3. Jaki audio macie ustawione? Infinity Ward Mix?

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Moldar napisał:

Cross play z ps4 jest, sam wczoraj testowalem party ze znajomymi na ps4, gdzie ja na xboxie i działa to miodzio. No i nie pokazuje ikonki playstation tylko jest ikona "telewizora z konsolą".

 

 

Wczoraj łączyło mnie też dużo razy z graczami z ps4.


moim zdaniem to ikonka peceta a nie ps4

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, MaZZeo napisał:

1. Pytania - nie grałem w ogóle z ludźmi z PS4, tylko pecetowców łączyło, czy Sony znowu coś zablokowało?

 

2. Na jakim sensitivity gracie?

 

3. Jaki audio macie ustawione? Infinity Ward Mix?

 


1. tez nie widziałem graczy pa4 tylko pececiarzy 

 

2. Tu już sprawa mocno idndiwidualna pobawię się więcej w pełnej wersji ale pewnie tak jak zawsze koło 5 plus zmienię Ads i High zoom 

 

3. Nawet nie wchodziłem w opcje audio to zostawiam na fulla 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:


moim zdaniem to ikonka peceta a nie ps4


Nie, nie jest, tak jest też wyświetlany Xbox po drugiej stronie, PC ma ikonkę... PC (typowa tower case). Ikona TV to inna konsola. Crossplay działa dobrze, wielokrotnie grałem w lobby z ludźmi grającymi na innej konsoli, czy z ludźmi na PC+pad.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Też macie ten odruch wyciskania gałki przy celowaniu, przez co zamiast strzelać machacie nożem i zaraz potem umieracie? Mało magnezu w diecie?  Chyba pora na zmianę schematu sterowania... 

 

Co do słabości killstreaków, to jeżeli dobrze sprawdzałem jest perk, który zabójstwa z killstreaków dolicza do serii ofiar. Niby w MW1 to był standard, ale tam jedynym co dawało kontrolę nad kierunkiem ataku był zwykły nalot bombowy.  Nie mogliśmy sobie bezkarnie i wesoło strzelać z powietrza. Często jest tak, że nalot goni nalot, a ciągły ostrzał z powietrza baaaardzo ułatwia choćby obronę bazy. W pełniaku będzie jeszcze więcej nagród za serię ofiar i pewnie będzie jeszcze gorzej. Taki MW1 wydaje się być wręcz minimalistyczny pod tym względem i nie zaburza tak balansu rozgrywki. Jak na reset serii, to średni pomysł. 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, pajgi napisał:

Też macie ten odruch wyciskania gałki przy celowaniu, przez co zamiast strzelać machacie nożem i zaraz potem umieracie? Mało magnezu w diecie?  Chyba pora na zmianę schematu sterowania... 

 

 

Standardowy 'problem' ludzi grających w Call of Duty, też mi się to zdarzało, ale od lat zmieniam ustawienie przycisków na 'taktyczne odwrócone' przez co pod analogiem jest kucanie czy przy przytrzymaniu leżenie, a nóż jest wtedy chyba pod kwadratem. Spusty też się zmieniają, przez co strzelanie i celowanie jest pod L1 i R1. 

 

Generalnie jak się przyzwyczaisz to jest to dużo lepsze ustawienie od standardowego. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Mini-mapa ostatecznie i tak jest przydatna tylko i wyłącznie do sprawdzania pozycji twojej drużyny.  Przeciwnicy są widoczni tylko gdy UAV działa i tak byłoby też bez mini-mapy. Osobiście mam ambiwalentny stosunek do niej, czy zostanie czy nie, obojętne dla mnie.

Największym problemem bety są dla mnie miny/ładunki - są trochę za mało widoczne na razie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...