Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

 

Hmm... Czy tu przypadkiem nie mówią o podobnej autentyczności, w którą ongiś próbowały się bawić współczesne wcielenia Medal of Honor? :philosoraptor:

W każdym razie intryguje mnie to, co widzę. W końcu w singlu cod-a coś ponad mokry sen Michaela Baya i skrypty? Bardzo chętnie :ohboy:

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1) Sklepy Media Markt oraz mediamarkt.pl. Przy zakupie edycji przedpremierowych otrzymamy Steelbook
2) Fizyczne sklepy Media Expert. Przy zakupie otrzymamy figurkę Kapitana Price’a.

Cyfrowe dodatki znajdziemy w ofercie Euro RTV AGD (Tematyczny emblemat w grze, Wizytówka, Zawieszka do broni) oraz sieci Empik (3 godziny Podwójnego Doświadczenia).

takie cos z fb...moze komus sie przyda 
Odnośnik do komentarza

Patrząc na zdjęcie kolegi @creatinfreak nasuwa mi się pytanie:

Czy można wybrać do zassania i tym samym uruchomienia tylko i wyłącznie modułu multiplayerowego? nie ukrywam, że singlem jestem zainteresowany jak zwyczajami plemiennymi Masajów na przełomie XVII - XVIII wieku.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dawno odbiłem od CoD-a, ale kampanię w World at War wspominam z sentymentem. Takie płacze były o przegięty poziom trudności na Veteranie (jesli dobrze pamiętam, głównym zarzutem był spam granatami), a ja tak lubiłem tę grę (multi też uwielbiam), że zrobiłem calaka na Xboskie i dwa razy platynę na PS3. xd

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Frantik napisał:

@popi_91 FranTicPL :lapka:

Nie mogłem Cię dodać (opcja wyślij prośbę była nieaktywna), ale wujek google pomógł i już wiem o co kaman, musisz podać jeszcze swój 4 cyfrowy identyfikator, jak w aplikacji battlenet rozwiniesz tą strzałeczkę w prawym górnym rogu przy Twoim nicku to tam po hasztagu będą 4 cyfry i trzeba wpisać to wszystko i dopiero można kogoś dodać. 

@easye - to samo co wyżej. 

PS. Możecie Wy mi wysłać zapro: popiol#2410

Odnośnik do komentarza

Dźwięk w tej grze na kinie domowym to jest majstersztyk. Do tej pory wzorem był Battlefield, ale tu jest jeszcze lepiej. Kosmos. Ale i grafika fajna w 4k i z HDR. Na OLED sceny w podziemiach i z racą... czapki z głów.

Gameplay... stary dobry cod.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

lx5ukitnxku31.png?width=640&crop=smart&a

 

a0k6l1ogoku31.png

 

wszystkie skórki na bron wiec moze jest szansa ze nie będzie jakiegoś kolorowego jarmarku

 

btw. zawartość z dysku instalowała mi sie dłużej niż ściągał się 81gb patch. Chyba powoli czas sie zegnać z tradycyjnymi pudełkami...

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...