Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, popi_91 napisał:

Moldar - gralem wczoraj i nie widzialem tego trybu, sa te same tryby co w becie sprzed tygodnia, a nawet mniej bo zabrali tryb Realism :( Wiec gdzie Ty znalazles ten tryb i jak sie nazywa? Tak samo wczesniej tu ktos pisal o trybie 2 vs 2, a tez nic takiego nie widze w tej becie...

 

2vs2 to akurat jest. Wczoraj grałem i widziałem.

Odnośnik do komentarza

W tym ground war chaos jak ja (pipi)ę :/ Dożyłem niby pojazdów w CoDzie, ale gdy wchodzi masowy spam perkami z obu stron to nie wiadomo co się dzieje. Do tego plaga spawnkillerów  (brak jakiejkolwiek ochrony tuż po odrodzeniu, serio?):bad:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche w klasyczne tryby i feeling strzelanie jest za(pipi)isty. Gralem z wlaczonym crossplayem i na 3 mecze nie widziałem nikogo grającego na PC za pomoca myszki i klawiatury - to tak działa?, ze jak wybieram kontroler to gram wyłącznie z kontrolerami?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś się dokopał do jakiegoś perka przynależnego snajperom, który pozwala szybciej podnosić broń do oka? W sumie przyzwyczaiłem się już trochę do tej ślamazarności, pytam ot tak. AX-50 przynajmniej ma to do siebie, że jak już trafisz to gościu bezwzględna gleba, no chyba, że mamy snajpę wyposażoną w tłumik. W sumie to zaszłość dotycząca całej serii, że jak masz tłumik to od razu łapiesz "karę" w postaci słabszego damage`u:dunno:

Odnośnik do komentarza

Feeling strzelania faktycznie jest super, ale nie wiem czy takie bieganie mnie wciągnie na tak długo jak kiedyś MW1/MW2. Inna sprawa, że ta gra ma tyle zawartości (singiel, coop, multi tradycyjne, multi night vision, ground war), że i tak będzie warto kupić tytuł nawet jeśli po jakimś czasie się znudzi

23 minuty temu, popi_91 napisał:

A jak na PC zagrac z konsolami? I czy to dziala tak, ze jak bede gral na padzie to bede gral tylko przeciwko padom, a jak na klawie i myszce to tylko z osobami, ktore na kosoli graja na klawie i myszce? 

 

W opcjach możesz ustawić crossplay, domyślnie jest on chyba włączony. A kwestię kontrolerów powinny działać właśnie tak jak opisałeś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...