Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, dlatego korzystam z tego, że kompani są podświetleni - mi to wystarczy. Mapa dekoncentruje, ale rozumiem ludzi, którzy są przyzwyczajeni do tego - ostatecznie jej obecność dla mnie nic nie zmienia, jak ktoś będzie dłużej grał w MW, to i tak z czasem podświadomie będzie rzadziej zerkał.

Mini-mapa pewnie też sporej ilości osób pomaga się nauczyć rozkładu mapy, a te jak na CoD i "3 lane" są dość skomplikowane :v

Odnośnik do komentarza

O tak, warto zaznaczyć ze gra na goldach jest mega fascynująca, slychac każdy stukot, udźwiękowienie jest tak dobre ze wiadomo nawet na którym pietrze ktoś chodzi.

19 minut temu, chris85 napisał:

Pomimo 20 fragów i drugiego miejsca w tabeli, czuję się jakbym dostał po dupie. Nie czuję kontroli w tej grze. Wszystko jest tak chaotyczne, że aż mnie głowa rozbolala xD z czasne to się ogarnie czy tak właśnie wygląda multi w CoD? 

 

Zależy od trybu, są tryby w których można kontrolować rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, chris85 napisał:

Pomimo 20 fragów i drugiego miejsca w tabeli, czuję się jakbym dostał po dupie. Nie czuję kontroli w tej grze. Wszystko jest tak chaotyczne, że aż mnie głowa rozbolala xD z czasne to się ogarnie czy tak właśnie wygląda multi w CoD? 

 

Tak wygląda właśnie CoD i ten chaos mnie całkowicie od tego odpycha. Co z tego, że animacje, sterowanie, strzelanie (chociaż bez odrzutu nadal, ale dobre i to) jest fajne, jak to dalej jest Call of Duty promujące kampienie, dwusekundowy ttk i popsuty netcode (zupełnie coś innego widać na kill-camie ubijającego cię wroga). Może jeszcze uratują tego Battlefielda, albo Insurgency Sandstorm wyjdzie w końcu na konsole, bo tylko Siege ze strzelanek sieciowych pozostanie, ech...

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

O tak, warto zaznaczyć ze gra na goldach jest mega fascynująca, slychac każdy stukot, udźwiękowienie jest tak dobre ze wiadomo nawet na którym pietrze ktoś chodzi.

Zależy od trybu, są tryby w których można kontrolować rozgrywkę.

Głównie grałem w dominację. Od razu przypomniał mi się BF1 i jakieś z dupy strzały z okna. Tylko tam można to było ogarnąć, uciec i zajść gnojka z drugiej strony, a w CoD nie ma na to czasu. 

Pewnie kupię pełną wersję dla singla, ale wątpię, że multi wciągnie mnie na dłużej. Tak jak pisze @Rozi R6 ciągle na tronie. 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, chris85 napisał:

Głównie grałem w dominację. Od razu przypomniał mi się BF1 i jakieś z dupy strzały z okna. Tylko tam można to było ogarnąć, uciec i zajść gnojka z drugiej strony, a w CoD nie ma na to czasu. 

Pewnie kupię pełną wersję dla singla, ale wątpię, że multi wciągnie mnie na dłużej. Tak jak pisze @Rozi R6 ciągle na tronie. 

 

 

Dominacja to najbardziej chaotyczny tryb w CoDzie moim zdaniem.

Z czasem idzie to wszystko ogarnac, jak poznasz mape i bedziesz wiedzial gdzie widzi cie 15 osob z kazdej strony a gdzie faktycznie wypada biegac.

 

Mega tez mi sie spodobal tryb "Realism", znacznie wolniejsze potyczki i ta niepewnosc czy ubiles typa czy nie jak jest gdzies za oknem. A jeszcze ten tryb z noktowizorami :banderas:

 

 

R6 jest slabe jak Bedzinskie piwo.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bansai napisał:

 

Dominacja to najbardziej chaotyczny tryb w CoDzie moim zdaniem.

Z czasem idzie to wszystko ogarnac, jak poznasz mape i bedziesz wiedzial gdzie widzi cie 15 osob z kazdej strony a gdzie faktycznie wypada biegac.

 

 

  Ukryj zawartość

R6 jest slabe jak Bedzinskie piwo.

:cool:

 

Z ust fana CoDa, to brzmi jak komplement :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, chris85 napisał:

Głównie grałem w dominację. Od razu przypomniał mi się BF1 i jakieś z dupy strzały z okna. Tylko tam można to było ogarnąć, uciec i zajść gnojka z drugiej strony, a w CoD nie ma na to czasu. 

Pewnie kupię pełną wersję dla singla, ale wątpię, że multi wciągnie mnie na dłużej. Tak jak pisze @Rozi R6 ciągle na tronie. 

 


dominacja i ten nowy ground war to słabe, bardzo fajnie można kontrolować grę w trybie cyber attak np.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

Uuu, a kiedy w Siege ostatni raz grałeś, w grudniu 2015?

 

a no tak, teraz dodali pewnie meksyk do gierki :cool:

 

gralem w bete, chujnia do kwadratu, i w tym roku jak jakis free weekend byl, slabizna, calosc jakas taka bez polotu byla i same ameby do mnie strzelaly - fajnie ze wam sie podoba, ale mnie to wynudzilo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...