Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Szymek napisał:

widocznie druga strona miala wlaczone crossplay...ale cos chyba zwalili bo mialo byc kontroler vs kontroler bez wzgledu na platforme a jest misz masz...Pecetowcy pewnie zacieraja raczki jak widzac konsolomaniakow w lobby xD

 

No jak wszedł oganięty myszkowiec miedzy konsolowców z padami, skakał jak małpa to na deathmatchu robił te statystyki 60:3. Sorki ale myszka to jest mocna przewaga, obracasz się jak terminator, walisz laserami z oczu, a później wychodzą casuale z padami i myślą, że są słabi.

Odnośnik do komentarza

Filtr ktorego najbardziej brakuje to rozdzielenie 6v6 od 10v10.
Grasz sobie zwykla dominacje, jest fajnie, za kazdym rogiem troche akcji, a potem wrzuca HQ 10v10 na mapie wielkosci conquestu z battlefielda, biegniesz 300 metrow do celu i giniesz od snajpera albo claymora i trzeba znowu zapyerdalac cala mape bo nie ma spawnow na druzynie i tak w kolko. Mialem taki mecz w ktorym najwyzszy wynik mial typ 9-2, nikogo ku,rwa nie widzialem pol meczu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wooyek napisał:

Nie wiem czy filtr jest, a jak jest to chyba średnio działa, bo wczoraj oglądałem stream jednego gościa, grał na PC na myszce i w lobby byli konsolowcy z padami. Także coś nie funka, chyba że wyszedł jakiś patch. 

A ikona na konsoli sie zmienia z pada na myszke jak ktos uzywa?

Galem wczoraj trochę i gram na PC z padem łączyło mnie praktycznie tylko z konsolowcami.

Swoja droga bardzo dlugo kazali nam czekac na nextgenowe COD - jak ta gra miejscami wygląda, do tego udźwiękowienie, muzyka i efekty wizualne stoja na najwyższym poziomie - multi sam miód, dla mnie tytuł zdecydowanie lepszy niz ostatnie BFy.

 

Widaomo coś o Batlle Royal - w poprzednim ten tryb takze dawal rade!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, firana140 napisał:

Filtr ktorego najbardziej brakuje to rozdzielenie 6v6 od 10v10... 

 

Jakby dodali taki filtr, to grasz na 4 mapach, bo tyle ich jest na 6 graczy, trochę słabo. 

 

9 minut temu, easye napisał:

A ikona na konsoli sie zmienia z pada na myszke jak ktos uzywa?

 

Nie mam pojęcia, nie planuje nawet zakupu tej gry. Po prostu widziałem na streamie, że myszkę połączyło z padami na klocku i pleju. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

no to skad wiadomo ze te osoby z klocka i playa nie grali na myszkach - przeciez na konsolach ludzie tez tak graja...

Ja wczoraj grałem caly wieczór i w każdym meczu byłem jedynym Pecetowcem - grałem na padzie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ale może być tak że konsolach się po prostu ikonka nie zamienia (nawet jak przestawia na myszke), albo coś się z(pipi)alo tego wieczora- nie gralem za długo, ale ani razu nie miałem takiej sytuacji.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Może to być wszystko, kto wie czy plejstejszonowcy nie grają na tych plastikowych karabinach co się do nich wkładało PS Move. :P

 

Po prostu chodzi o to, że takie sytuacje pozostawiają niesmak i wprowadzają zamieszanie, a jak jest w rzeczywistości nikt nie wie. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Na tym samym streamie, grał gość z ikonką PlayStation i obok niej była myszka, także ikona się zmienia, jak znajdę ten moment zrobię zrzut. 

 

Coś ewidentnie nie działa, albo po prostu wyebali konsolowców bez mydła. 

 

d081c0d2a63a63e9med.jpg

 

Tu jest, konsola na myszce. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ale na adapterach nie ma takiej opcji grać na poziomie pctowego gracza. Takie urządzenia borykają się z masą technicznych problemów, przykładowo robiąc obrót kamerą z określonego miejsca na podkładce kamera będzie w innym położeniu wracając do tego samego miejsca z powrotem. Czy jest przewaga raczej dla tych kompletnych łamag, co nie ogarniają kciukami.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, MaZZeo napisał:

Gram od wczoraj i ani razu mnie nie połączyło z kimś z myszka a mam crossplay włączony. Dziwne tylko, ze gra nie pokazuje ikonki playstation tylko jakiegos telewizora 


Ja dzisiaj gralem ladnych pare meczow na PC na myszce i w niektorych meczach widzialem ikonki ps4/xbox i padow, troche slabo, chyba ze faktycznie jest tak jak niektorzy tu pisza, ze ci co maja ikonke pada i konsoli to nie graja wcale na padzie tylko na klawiaturach i myszkach. 

@Easye - podasz ten swoj pelny nick na battlenet? 

Edytowane przez popi_91
Odnośnik do komentarza

no singiel skończony, bardzo fajnie się grało acz krótko. Dość dynamiczna kampania od której ciężko się oderwać, graficznie jest tu bardzo dobrze no i od strony audio jest to chyba gra która najwierniej oddaje wrażenia, bycia w pomieszczeniach jak i strzelania co w połączeniu z dobrą grafiką potęguję imersję. Brak nóg faktycznie jest jakimś dziwnym glitchem no ale nie można mieć wszystkiego.

Teraz kolei na multi, crossplay raczej wyłączę i tak nie jestem dobry w tego typu klocki więc jak się wkurze albo się znudzi pójdzie do cexa za dobre pieniądze 

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, popi_91 napisał:


Ja dzisiaj gralem ladnych pare meczow na PC na myszce i w niektorych meczach widzialem ikonki ps4/xbox i padow, troche slabo, chyba ze faktycznie jest tak jak niektorzy tu pisza, ze ci co maja ikonke pada i konsoli to nie graja wcale na padzie tylko na klawiaturach i myszkach. 

@Easye - podasz ten swoj pelny nick na battlenet? 

No wlasnie bo ja skolei gram na padzie i praktycznie w kazdym meczu jestem wrzucany sam do worka z konsolami.

easye83#2890

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...