Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Powinna być możliwość wyłączenia tego w opcjach. 

Teraz dobrze pamiętam czemu przestałem grac w Girsy 3. Tylko brudna i miensista jedynka, no i dwojka. 

 

Kto chce oglądać zlote karabinki to niech ogląda. Mnie to wqurwia oczy. 

Edytowane przez II KoBik II
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jest dobra promka ale kończy się dzisiaj https://www.currys.co.uk/gbuk/tv-and-home-entertainment/gaming/console-games/ps4-call-of-duty-modern-warfare-2019-playstation-plus-3-month-subscription-bundle-10201293-pdt.html

Dawno grałem w tego typu gry to się przejdzie singla, obczai multi i sprzeda do cexa za dobrą kasę a 3 miechy plusa się na pewno nie zmarnują :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ok, kilka godzin w singlu zrobione. Odniosę się więc wyłącznie do singielka.

Grafika: Na wysokim poziomie. Technicznie żadnych przycięć, chrupnięć. Płynnie, niczym szprotka wyjebana z puszki na lastriko.

Gameplay: Nie widać nóg  ;(  , ale krew ładnie tryska z ran po postrzałach. Dynamiczne akcje, różnorodne aktywności. No, ewidentnie widać szczyt możliwości aktualnej generacji. 

Dźwięk: majstersztyk!!! Tu bez komentarza, bo to trzeba usłyszeć.

Dużo, dużo funu płynie u odbiorcy, szczególnie u weterana, który wszystkie części na wszystkich platformach "robił" na premierę.

 

af2dca086319dc07med.jpg1867ce9e79792e05med.jpg

Ps: łatka 1,04 weszła teraz.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Absolem napisał:

Jeżeli ktoś narzekał na quickscope w mp u snajpera to niech lepiej nie włącza gry nie wiem co to za glich ale 3,4 typów to snajperzy, wystawiasz głowę i giniesz. Generalnie to gra która nie wymaga praktycznie żadnego skila jeżeli ktoś cię zobaczy szybciej giniesz a giniesz częściej niż w blackops. 

Jeśli pozostawili wszystko z bety, a pewnie zostawili i niczego nie zmieniali to w tym CoD-ie żadnego quickskope`a nie ma. Zanim Twój wojak przystawi broń do oka to mijają wieki. Nie wiem skąd to wrażenie, że QS jest... 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Absolem napisał:

Nie chodzi o qs tylko o to że ze snajpy wchodzi wszystko bez qs

Zapewniam Cię, że nie wszystko. Ograłem betę wzdłuż i wszerz wiele godzin i w 80-ciu procentach korzystałem tylko ze snajperek. Uważam, że jest nawet trudniej trafić, tyle tylko jak z tej pierwszej snajpy już trafisz to gleba. QS w zasadzie wyeliminowano, co jest dużym utrudnieniem dla tych, co tego ficzera nadużywali. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...