Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, mugen napisał:

Jak się w recenzjach patrzy tylko na oceny to tak sie kończy.

No nie, bo źle ocenione gry to nie tylko cyferka, tylko jebanie po czymś, że taka i owaka, a właśnie często się okazywało, że taka wlatywała jak cymesik :D


@Wiolku takie rzeczy u Spencera tylko :xboxssie:Także zostaje spać do późna, aby przetrwać dzień i dać radę grać całą noc Awoooo :D

Edytowane przez cotek
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wiolku napisał:

Podeślijcie mi proszę sposób na Nową Zelandię na PSN. Jakiś link, czy cuś. Dzięki z góry <3 

Generalnie się nie da zmienić, ale możesz założyć oddzielny profil na Nową Zelandię. 

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to gra kupiona na Twoim głównym koncie odpali się na tym nowym. Nie jestem jednak pewny czy odblokuje ten limit czasowy. Niestety, ale sejwy i trofea też będą przypisane do tego konta. 

 

https://www.comparitech.com/blog/vpn-privacy/change-psn-region-ps4/

 

 

  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajne uczucie będzie zagrać w to z niemal zerową wiedzą. Network Test w zasadzie pserushowalem do zamku i na tym skończyłem granie. Ostatnia odsłona, w której tak unikałem wszelkich spoilerów to DkS3 i świetnie się bawiłem, w swoim tempie nie zważając na poradniki ani podpowiedzi. Zaopatrzyłem się w notes i będę w nim zapisywał potrzebne rzeczy w trakcie podróży w razie żeby nie zapomnieć np npców czy miejsca.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Zaopatrzyłem się w notes i będę w nim zapisywał potrzebne rzeczy w trakcie podróży w razie żeby nie zapomnieć np npców czy miejsca.

Ale jest mapa z możliwością markerowania ciekawych rzeczy, czy dziwnie wyglądających miejsc. Ale fakt, sam wole analogowe podejście :D

Już samo to, że widzę tę miniaturkę wideo z dojebanym księżycem i jakimś szefem jest spojlerowate mocno xDD

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Szajka napisał:

Panowie pytanko,bo zamówiłem u znajomego w punkcie Elden Ring. Ale z pośpiechu nie powiedziałem,że na ps5. Jak to jest z tymi wersjami tejże gry? Czy tak może jak z Horizonem tym nowym czy jeśli będę miał jednak wersję PS4 to będzie darmowy patch na Ps5 czy kupal? 

 

Jest darmowy apgrejd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...