Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd to przekonanie, że ludki się odbiją?

Przecież ta gra ma co-op online i całą grę ktoś inny za nich może przejść. W co-op każda niemal gra to super easy samograj. 

 

Fani oczywiście zagrają bez pomocy innych graczy, czy nawet bez przyzywania NPC. Do tego bez magii i bez użycia tarczy - jedynie ta od staminy, ale na plecach dla samego bonusu. Jak ktoś inaczej będzie grał, to noob, wstyd i hańba :obama:

 

Nie no: oczywiście każdy sobie gra jak mu się podoba. 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wyczaili, że eksperymentowanie im się nie kalkuluje, więc wrócili do Soulsow, a żeby nie było "znów to samo" to dodali najbardziej wyświechtany motyw pod słońcem, czyli otwarty świat.

 

Klasyczek.

 

branża :shieeet:

Ja tam się cieszę, że wydali takiego Sekiro bo doskonale się przy nim bawiłem, jeśli masz na myśli to eksperymentowanie. A za jakiś czas z miłą chęcią spróbuję ER jak się nie odbiję wcześniej od DS3 :)

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem grę na Perfect Blue i dostałem, wczoraj taką wiadomość:

 

"Ze względu na olbrzymią ilość zamówień na Elden Ring, już dzisiaj musieliśmy zacząć drukować etykiety nadawcze. Zamówili Państwo Launch Edition (dostaniecie: grę, plakat, naszywkę, naklejki, 3 karty z grafikami). Gry są już w drodze do nas :) Jeśli nie będzie dodatkowych opóźnień (na razie nic na to nie wskazuje!) nadamy je przed premierą, żebyście mogli zacząć umierać na czas ;)
Serdecznie dziękujemy za zakupy w naszym sklepie!"

 

Mają poczucie humoru  ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Unikanie wszelakich zajawek, gifów, informacji na internetach, twitterach o HFW i ER jest trudne i coraz trudniejsze. A tym bardziej gdy chcę odkrywać obie gry samemu na nadchodzącym urlopie (przed nim zarówno Horizona jak i Elden Ringa nawet nie odpalam). Przez najblizsze 2 tygodnie chyba będę musiał odpuścić scrollowanie wiadomości aby nie psuć sobie wrażeń z obu tytułów..

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, C1REX napisał:

Jutro się okaże, że 10mln graczy w Nowej Zelandii gra w Elden Ring. 

W kraju, gdzie żyje 5 milionów ludzi. :reggie:

Nowozelandzki Ład, gitara gra. Jutro od 11 jak dobrze liczę będzie można grać, z czego nie omieszkam skorzystać.

Odnośnik do komentarza

ja sie caly czas waham czy vagabond czy warrior czy prisoner a czasu coraz mniej.

 

zawsze gralem str buildem, ale w ds3 zmienilem pozniej na quality i latalem z tym krzywym mieczem https://darksouls3.wiki.fextralife.com/Exile+Greatsword

 

w demony gralem magiem i nie podobalo mi sie.

 

wiec, albo vagabond i greatsword, albo warrior i dwa szybkie miecze, albo prisoner i troche ciachania troche magii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...