Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 20inchDT napisał:

Martwi mnie cos, o czym skillup wspominał az dwa razy - po przeszukiwaniu mapy i robieniu opcjonalnych dunegonow był tak napakowany, ze bossow miał na strzała potem :/

Też mnie to zaskoczyło, ale nikt inny o tym nie mówił. Może znalazł jakąś OP broń, która będzie potem znerfiona? Jakoś nikt inny nie narzekał, że gra zrobiła się za łatwa. Generalnie gry FROM robią się coraz trudniejsze. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Andżej napisał:

kiedy to wychodzi w koncu ? jutro czy pojutrze ?

Jutro można grać na Xboxach po zmianie regionu na Nową Zelandię, na PC są jakieś konkretne godziny zgodnie z mapką, cała reszta czeka do północy.

 

FMIMbkdWUAQjkCH?format=jpg&name=4096x4096

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Andżej napisał:

pewnie martin sie z graczykow smieje, ze naskrobal sobie swiat na kolanie w tramwaju i gra na jego podstawie bedzie mesjaszem na lata.

W wielu recenzjach powiela sie że fabularnie to tylko i aż typowe from software. Także rzeczywiscie martin to chyba tylko taki marketingowy bełkot. Zresztą jako wielki fan jego książek to z całym szacunkiem ale czego oczekiwać od dziada który jednego tytułu nie potrafi do końca wypierdzieć od paru ładnych lat. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, blantman napisał:

Czytam że zależy czy ktoś ma tv z vrr. W performance mode z vrr Xbox wydaje się płynniejszy od ps5 ale już bez vrr nie xD. Jak dobrze mieć tą opcję na konsoli. Najbardziej wkurwiła mnie wersja pc. Brak wsparcia dla ultrawide , dlss i do tego podobno mocne kłopoty optymalizacyjne. Mój wybór padł na Xboxa pudełko na premierę i steam z dlc w wersji goty kiedyś. 

Przecież na 3070 ta gra i tak chodzilaby Ci lepiej niż na konsoli... UW bedzie dostępne w 10 minut po premierze przez moderow.

Odnośnik do komentarza

A wziąłem preordera w końcu w media expert, ale kurła, 97 na meta to piechotą nie chodzi, tego się człowiek nie spodziewał. Jedyny plus jest taki, że ja nic o tej grze kompletnie nie wiem, mało co śledziłem temat, tylko zerkałem od czasu do czasu i ino tylko jednego trailera obejrzałem. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac to nie ufam do konca tym opiniom i recenzjom widzac kolejna odslone soulsow w open world (ktory raczej nie jest synonimem zalety w 2022). Ten youtuber wyzej mowi ze najlepszy combat system jaki From stworzylo, podczas gdy ja widze tutaj praktycznie to samo co w DS ktore nawet nie ma podjazdu do Sekiro. No zobaczymy w piatek, mimo takich ocen nie udziela mi sie az taki hype na mesjasza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...