Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już pare razy, napisze raz jeszcze:D tryb perfo na oledzie slutter jak cholera. Co kto lubi,dlatego gram w wersje ps4 we wstecznej gdzie mamy rendo 1600p stałe 60 klatek. Do tego mniej roślinnosci, troszke gorsze cienie. Loadingi na wstecznej praktycznie takie same jak na wersji z ps5. Pozdro

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, voi tekku napisał:

Jak tam performance na Series X? Ktoś mógł już o tym pisać, ale temat dynamiczny i nie chce przegrzebywac kilku stron. Przed premierą widziałem porownania i na X spadało ponizej 50, ale miały wejść jakieś day one patche niby. 

Jak masz VRR w TV to zapieprza aż miło i jakiekolwiek dropy są sporadyczne, jak nie masz to nie wiem, bo musiałbym być szaleńcem, żeby wyłączyć sobie Freesynca z własnej woli.

21 minut temu, messer88 napisał:

są tam npc od cudów? bo chyba muszę przestać zwiedzać i zająć się tym pierwszym "zadaniem" żeby tam trafić xD

Jeden od INKANTANCJI

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Rash napisał:

Pisałem już pare razy, napisze raz jeszcze:D tryb perfo na oledzie slutter jak cholera. Co kto lubi,dlatego gram w wersje ps4 we wstecznej gdzie mamy rendo 1600p stałe 60 klatek. Do tego mniej roślinnosci, troszke gorsze cienie. Loadingi na wstecznej praktycznie takie same jak na wersji z ps5. Pozdro

No ja niestety mam pudło z PS5, więc będę jechał na PS5, trudno. Trochę zjebali, ale co zrobić :D. 

 

Po raz kolejny potwierdza się, że lepiej kupować pudła z PS4 i mieć obie wersje pod ręką :D. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

No ja niestety mam pudło z PS5, więc będę jechał na PS5, trudno. Trochę zjebali, ale co zrobić :D. 

 

Po raz kolejny potwierdza się, że lepiej kupować pudła z PS4 i mieć obie wersje pod ręką :D. 

No ja czekałem na pudło ps5 ale że kurier nie dojechal to wjechala cyfa:D Swoją drogą na szczęscie bo sklep odezwał sie wieczorem że sry, pandemia brak sztuk bla bla. W ramach tego wersja ps4 10 zl taniej!!!! :pawel:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, voi tekku napisał:

Jak tam performance na Series X? Ktoś mógł już o tym pisać, ale temat dynamiczny i nie chce przegrzebywac kilku stron. Przed premierą widziałem porownania i na X spadało ponizej 50, ale miały wejść jakieś day one patche niby. 

No są dropy ale gram na oledzie więc mam wyjebane.

 

Co do wrażeń

Spoiler

Już mnie porwali. Otwieram jakąś skrzynie w podziemiach ruin na jeziorze i wyrzuciło mnie do jakiejś kopalni po nieznanej stronie mapy. Dobrze, że udało się uciec bo póki co stwory mocno op.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

No są dropy ale gram na oledzie więc mam wyjebane.

 

Co do wrażeń

  Ukryj zawartość

Już mnie porwali. Otwieram jakąś skrzynie w podziemiach ruin na jeziorze i wyrzuciło mnie do jakiejś kopalni po nieznanej stronie mapy. Dobrze, że udało się uciec bo póki co stwory mocno op.

 

Spoiler

Też tam trafiłem:D zdziwko na maksa

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Kaczi napisał:

gram confesorem czyli chyba piromantą?

 

to jest dobry start pod postać str/faith 

 

Chociaż ja tak średnio jestem zadowolony że nim zacząłem, bo wpierw się skupiam żeby dobić punkty 20/20 str/dex do sprawdzania broni, no ale ten podstawowy heal mi często dupe ratuje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...