Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie są wasze opinie na temat craftingu? Bo ja obecnie lvl 50 i ani razu tego nie użyłem. Aczkolwiek chyba lepsze to niż kupowanie i szukanie buffów po całej mapie, jak to było kiedyś.

 

Co do pancerzy to fakt, wcześniej się sypały sety, a teraz tutaj rajstopy jakiegoś wieśniaka, tam czapka z daszkiem. Niestety uległem i zajrzałem w neta, to okazuje się nieraz, że minąłem jakiś nawet fajny hełm albo pancerz bo nie zauważyłem wystającej dachówki na którą można wskoczyć, żeby podnieść ten przedmiot :reggie: . Przy tak ogromnym świecie, to mało to "komfortowe" 

Odnośnik do komentarza

wczoraj padł pierwszy boss, w sensie jeden z TYCH

 

Spoiler

Godrick

 

fajna walka, kilka prób było potrzebnych, ale na końcu poszlo spoczko bo zostalem chyba z 5 butelkami.

 

teraz sugeruja, zeby isc dalej (w ogole TEN WIDOK!!!), ale planuje cale limgrave i ta peninsule na dole ogarnac najpierw.

 

jesli chodzi o bron to latam z lordsworn greatsword na zmiane z bloodhound fang. ten pierwszy ma chyba lepszy moveset, ale ten drugi daje duzo bleed. nie na kazdego dziala, ale jak dziala to uuuuu.

 

mam tez fajny miecz, nie chce spoilowac, ale powiedzmy, ze wyglada jak tron z gry o tron :P ale wymaga sporo sily, wiec czekam. no i jest wolny.

 

zbroje niestety caly czas poczatkowa. cos tam dropi, ale ani nie wyglada ani nie duzo lepsze, wiec czekam.

 

mam pytanko - jak probuje zmienic ash of war dla broni to zawsze pokazuje duzy spadek tego podstawowego damage. poprawia sie skalowanie, wiec prawie wychodzi na jedno i pewnie przy zwiekszaniu leveli sie zwroci, ale jednak. czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero wczoraj to odkryłem, bo tak to latam z claymorem z lion's claw (taki fikołek) i była miazga - duży dmg, niszczyciel postur i jak zacznie się animacja to nie można Cię zatrzymać. Jak już się nauczyłem zmieniać te ash of war, to mam ustawiony jakiś taki piruet i skalowanie na Heavy, to czuć różnicę.

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Metoda napisał:

Niestety uległem i zajrzałem w neta, to okazuje się nieraz, że minąłem jakiś nawet fajny hełm albo pancerz bo nie zauważyłem wystającej dachówki na którą można wskoczyć, żeby podnieść ten przedmiot :reggie: . Przy tak ogromnym świecie, to mało to "komfortowe" 

Właśnie fajnie. Gra premiuje dociekliwość, spostrzegawczość i kombinowanie "jak się tam dostać".

 

U Was też po zgonie nie zwraca wszystkich run? Zawsze jakąś część ucina "za karę" i jak zginąłem z np. 3k run, to po podniesieniu ich jest już tylko 2,5k czy nawet mniej. To tak ma być, czy mam jakiegoś debuffa?

Odnośnik do komentarza

Te wielkie ośmiornice które zostawiają Land Octopus Ovary czy jakoś tak? To jeden z przykładów tej zapowiadanej przydatności R2, po oszołomieniu ich można spokojnie walnąć im deathblowa w paszczę, który zabiera im ćwierć HP. Czasami trochę trudne bo się dziko ruszają, no ale. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kmiot napisał:

U Was też po zgonie nie zwraca wszystkich run? Zawsze jakąś część ucina "za karę" i jak zginąłem z np. 3k run, to po podniesieniu ich jest już tylko 2,5k czy nawet mniej. To tak ma być, czy mam jakiegoś debuffa?

Mam tak samo, czasami podczas walk z bossem większe wartości run szybko mi topniały podczas kolejnych prób. Też bym chciał wiedzieć, czy tak ma być czy to jakaś klątwa mrocznego lore.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Ölschmitz napisał:

 mam pytanko - jak probuje zmienic ash of war dla broni to zawsze pokazuje duzy spadek tego podstawowego damage. poprawia sie skalowanie, wiec prawie wychodzi na jedno i pewnie przy zwiekszaniu leveli sie zwroci, ale jednak. czemu tak jest?

Jest tak dla balansu od początku serii. Jeśli ledwo co spełnia się wymagania do trzymania broni, to podstawowa wersja z małym skalowaniem wychodzi lepiej. W miarę progresu i podnoszeniu swoich statsów zaczyna się coraz bardziej opłacać mieć lepsze skalowanie kosztem bazowych wartości. To samo dotyczy broni, które skalują z czterech statsów - słabe na początku, ale kozak na wysokim levelu postaci. 

 

 

I mała rada: kupujcie wszystkie klucze, kamienne sztylety i instrukcje do craftingu od sprzedawców. Warto też sobie tych sprzedawców zaznaczyć na mapie. 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, S_600 napisał:

Ja mam 10 godzin i dalej latam z tym mieczykiem, troche mnie nudzi już, nic nie dropi ta gierka.

Zaraz na poczatku mapy mozńa znaleźć TwinBlade - obecnie moja ulubiona bron, podobnie jak GreatSworda i Kule na lancuchy przy

Spoiler

 wejściu na zamek, tam gdzie zeskakuje na nas duży trol. Poszukaj na tyle wozów przy obozie pare metrów wcześniej

Wszytskie 3 bronie są zajebiste na początek gry.

TwinBlade trzymany w obu rękach z krwawym cieciem dla mnie jest sztosem, nawet paru mobków na raz można spokojnie kontrolować!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Metoda napisał:
  Ukryj zawartość

Ja to miałem główną bramę zamkniętą i mogłem tylko iść bokiem, chyba że o innym typie mówicie. To ten co potem kopał "leżącego"?

 

 

To ten co właśnie na boku stał i oferował otwarcie głównej bramy lub skorzystanie z rady i przejście przez wyrwę.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kmiot napisał:

Da się to odkręcić? Później spotkałem jakiegoś w okolicach dzwonnicy, ukrywał się na gzymsie. To ten sam? Bo brzmiał, jakby wiedział o całej sprawie, teraz coś mi świta. Zrzucić go w przepaść? xd

Gdzie, gdzie? Też chcę chuja ubić.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Gdzie, gdzie? Też chcę chuja ubić.

Ale nie mam pewności czy to ten sam. Raczej się nie spodziewam, żeby tamten ancymonek grzecznie czekał w starym miejscu przed zamkiem.

 

W okolicach kapliczki w zamku, gdzie można kupić od NPC popioły wojny. Po drabinie na górę i on kucał na jednym z gzymsów. Był strasznie nerwowy jak zagadałem, ale nie skojarzyłem dlaczego xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...