Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, messer88 napisał:

wy mówicie o tym typku co po Godricku sobie 

  Ukryj zawartość

depta jego resztki? 

 

Tak.

1 minutę temu, Kmiot napisał:

W okolicach kapliczki w zamku, gdzie można kupić od NPC popioły wojny. Po drabinie na górę i on kucał na jednym z gzymsów. Był strasznie nerwowy jak zagadałem, ale nie skojarzyłem dlaczego xd

 

Na bank to on. :D

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kmiot napisał:

W okolicach kapliczki w zamku, gdzie można kupić od NPC popioły wojny.

Say what? Chyba mnie tam nie było, a już wyszedłem poza zamek. Jaka ta gra jest przepastna to ja nawet nie będę klawiatury strzępić.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ludzie mają po włączone dodatkowe opisy co za co odpowiada gdzie to znajdę? 

 

Gram włóczęgą ale coś czuje, że pójdę jedna w samuraia, ten jest za kloc :P 

Czy jak zmienię klasę postaci przy lustrze do nagle zmienię się w Samuraia i będę miał katane? 

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Lord Protector napisał:

Widzę, że ludzie mają po włączone dodatkowe opisy co za co odpowiada gdzie to znajdę? 

 

Gram włóczęgą ale coś czuje, że pójdę jedna w samuraia, ten jest za kloc :P 

Czy jak zmienię klasę postaci przy lustrze do nagle zmienię się w Samuraia i będę miał katane? 

 

Jest jedna katana do znalezienia na tej pierwszej mapce, powodzenia :Coolface: Widziałem też zbroję samuraja do kupienia, ale to już daleko na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Bzduras napisał:

Say what? Chyba mnie tam nie było, a już wyszedłem poza zamek. Jaka ta gra jest przepastna to ja nawet nie będę klawiatury strzępić.

Jeżeli dobrze kojarzę, to od ogniska w wieży (tam gdzie dochodzą dwie windy) idzie się w kierunku orłów z beczkami i tam się rozglądaj po prawej stronie, trochę poniżej. W nocy siedzi z kagankiem, więc widać światełko.

Chyba że jesteś już dalej posunięty fabularnie, to może zmienia miejscówkę?

Odnośnik do komentarza

Pytanie od nooba

 

Zacząłem grę drugi raz, samurajem. No i jest dużo lepiej. W ogóle okazało się, że pominąłem początkowy toturial ;]

 

Gram sę tym samurajem, jest spoczko. Tylko tu zdobyłem nagle zbroję rycerza, tam miecz oburęczny, tam jeszcze tarczę i... taki ze mnie samuraj jak z pisu prawicowcy. 

 

To jaki jest sens wybieranie samuraja, jak potem biegam w rycerskiej zbroi i z mieczem oburęcznym? Czego nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Teraz, gekon napisał:

To jaki jest sens wybieranie samuraja, jak potem biegam w rycerskiej zbroi i z mieczem oburęcznym? Czego nie rozumiem?

 

Chodzi tylko o początkowe wyposażenie i statystyki. Potem postać budujesz jak chcesz.

 

Teraz, Ölschmitz napisał:

spoko, ja tez chetnie mu wyjasnie piesciami, ze zachowal sie nie w porzadku. ktos wie czy to nie blokuje jakiegos questa / trofeum?

Nie blokuje.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, gekon napisał:

 

 

To jaki jest sens wybieranie samuraja, jak potem biegam w rycerskiej zbroi i z mieczem oburęcznym? Czego nie rozumiem?

 

skoro chcesz być samurajem

 

i dostajesz broń samuraja

 

i jesteś kiler 

 

to się trzymaj tej broni samuraja i sobie ją ulepszaj, a z czasem możne znajdziesz inną broń samuraja

 

albo i nie

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...