Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No gra wciąga, a im dalej, tym lepiej. 

Tym bardziej szkoda mi ludzi, którzy się odbili i stracą to co gra pokazuje później. 

Jestem jednym z tych, dla których to jest 10/10.

 

Jak ktoś nie ma skilla jak Whisker do robienia bossów prostym mieczykiem, to polecam zrobić absolutnie wszystko, by popchnąć grę do przodu.

Farmienie, opisy, coop, NPC, sposóby na bossów z YT. Cokolwiek, byle tylko zobaczyć co dalej. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, sajmon34 napisał:

Whisker

Czemu grasz offline? 

Jezeli grasz solo online to nie pekaj bo nikt cie nie najedzie. Najazdy sa mozliwe dopiero jak ktos gra z kompanem. 

Online to +1 do oceny. Plamy krwi, wiadomosci od innych graczy (wiekszosci trollowanie). 

Sam miód. 

 

Grałem tak na początku, ale sporo ułatwiaczy i podpowiedzi się pojawia zostawionych przez graczy a w grach From lubię sam odkrywać, pamietam platynę 100% w Bloodborne i Sekiro bez żadnych podpowiedzi, to były piękne czasy. Może teraz coś pominę ale na razie offline ;) 

50 minut temu, C1REX napisał:

Jak ktoś nie ma skilla jak Whisker do robienia bossów prostym mieczykiem, to polecam zrobić absolutnie wszystko, by popchnąć grę do przodu. 

Masz 100% w BB i Sekiro? Ja akurat mam skilla o to się nie przejmuj ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, messer88 napisał:


pod jakie staty mieczyk? 

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Sword+of+Night+and+Flame

 

Powiem tylko, że masakrator. Szczególnie jego ataki specjalne jak się je opanuje (a są dwa). Mój STR build skoczył z klifu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już ktoś to wrzucał czy nie bo pierwszy raz jestem w tym temacie ale znalazłem fajne miejsce do grindu run. Przynajmniej tak na w miarę początkowych etapach. Ja mam 36 lvl i cały czas ma to dla mnie sens (kolejny lvl to ok 8k run). W Smoczych Kurchanach jest Fort Faroth a tuż obok niego ognisko. Wystarczy tylko przekroczyć próg fortu a zaatakuje nas nietoperz. Walka z nim to jakieś 10 sekund a daje 887run. Pięknie to leci. 

Jakby ktoś znal jakieś lepsze miejsce to dajcie znaka. Muszę podbić 10lvl intelligence i 11 faith żeby założyć OP madafakerski Sword of Night and Flame :starwars:

IMG_20220304_054923.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Sword+of+Night+and+Flame

 

Powiem tylko, że masakrator. Szczególnie jego ataki specjalne jak się je opanuje (a są dwa). Mój STR build skoczył z klifu.

 

Mam go ale aż takim mago cudakiem nie będę z 24/24 fth/int. Jak on się skaluje po paru apgrejdach?   ok już jest tabelka 

 

@Ryo-San daj mapke w spoiler 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, C1REX napisał:

No gra wciąga, a im dalej, tym lepiej. 

Tym bardziej szkoda mi ludzi, którzy się odbili i stracą to co gra pokazuje później. 

Jestem jednym z tych, dla których to jest 10/10.

 

Jak ktoś nie ma skilla jak Whisker do robienia bossów prostym mieczykiem, to polecam zrobić absolutnie wszystko, by popchnąć grę do przodu.

Farmienie, opisy, coop, NPC, sposóby na bossów z YT. Cokolwiek, byle tylko zobaczyć co dalej. 

 

Wiesz tak z całym szacunkiem, na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym czyjiś profil/gamercard zanim wysunąłbyś takie wnioski. Akurat Whisker zaliczył wszystkie gry From Software, natomiast w Sekiro i BB ma platynki. Wczoraj udało nam się pokonać Godricka. Nie jest trudny, wystarczy trzymać odpowiedni dystanst i próbwać zajść od tylu, gdy ten od razu zieje ogniem w drugiej fazie. 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, mozi napisał:

Ale ten miecz to nie jest jakieś cudo słabe skalowanie dla quality i średnie dla int/fth raczej tylko te specjalne ataki pewnie robią 

Kumpel dzisiaj wbił platynę (122h i 155lvl) i mówił że ten miecz to madafakerski madafaka OP skoorwiel. Bossów kładzie jak ścierki. Możliwe że wyłapie nerfa przy jakimś paczu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Whisker napisał:

Masz 100% w BB i Sekiro? Ja akurat mam skilla o to się nie przejmuj ;) 

Akurat o Twoim skillu pisałem bez sarkazmu. Widzę po platynach i postach w CW. 

Nie mam w zwyczaju obrażać innych. 

 

A odpowiadając na pytanie, to nie grałem w Sekiro, ale mam platyny w BB z DLC. Nioh1 też mam i tam było trudniej. 

25 minut temu, Nemesis napisał:

 

Wiesz tak z całym szacunkiem, na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym czyjiś profil/gamercard zanim wysunąłbyś takie wnioski. 

 

Ktoś o kimś napisze z szacunkiem i szok na forum i pewnie się zgrywam. :whyyy:

Widzę skilla Whiskera i znam jego posty z innych tematów i wiem, że jest dobry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mozi napisał:

Ale ten miecz to nie jest jakieś cudo słabe skalowanie dla quality i średnie dla int/fth raczej tylko te specjalne ataki pewnie robią 

Mordo jak to nie jest cudo i easy mode to nie chciałbym już bardziej ułatwiać sobie gry. Mobki na wschodzie zwykłym atakiem po 500 dmg widziałem a jestem na 75 i broń 6+ Pewien duet rycerzy, nad którymi kilku płakało rozwaliłem z paluszkiem w mrocznym pierścieniu. Jak wrócę z pracy lecę na generała denaturova.

Odnośnik do komentarza

Chlopaki , mam platynki we wszysykich soulsach, bb i niohach. Oczywiscie wszystko bez przyzywania.

 

Ale czy ja  cos zle robie czy to tak ma byc ze po 6h gry latam z jakims mieczykiem z samego poczatku w dodatku dwurącz bo nie mam zadnej tarczy nawet 80% zatrzymywania obrazen fiz :pawel: 

 

To tak ma byc? Bo w soulsach to juz po 6h pewnie bym mial zestaw darkknighta. Trzymam wszystkie ulepszacze do broni na pozniej ale cos patrze ze tak nie za predko te pozniej (lepsza bron) nadchodzi. 

Pokonalem tego straznika drzewa ale chyba mi z 10 poziomow brakuje zeby nosic ten jego sprzet. 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kanabis napisał:

Chlopaki , mam platynki we wszysykich soulsach, bb i niohach. Oczywiscie wszystko bez przyzywania.

 

Ale czy ja  cos zle robie czy to tak ma byc ze po 6h gry latam z jakims mieczykiem z samego poczatku w dodatku dwurącz bo nie mam zadnej tarczy nawet 80% zatrzymywania obrazen fiz :pawel: 

 

To tak ma byc? Bo w soulsach to juz po 6h pewnie bym mial zestaw darkknighta. Trzymam wszystkie ulepszacze do broni na pozniej ale cos patrze ze tak nie za predko te pozniej (lepsza bron) nadchodzi. 

Pokonalem tego straznika drzewa ale chyba mi z 10 poziomow brakuje zeby nosic ten jego sprzet. 

 

 

Ja wczoraj wyczyściłem zameczek, mam w sumie 3 tarcze ze 100% do fizycznych, ale jedna i najlepsza dla mnie to prawdopodobnie random drop z rycerzy. 

 

Apropo pierwszej dużej lokacji fabularne, na lvlu 25-30+ jak w masełko, ale trochę farmiłem eq wcześniej. 

 

Sama lokacja designersko -> No super, mam nadzieję, że następne lokacje fabularne trzymają ten sam poziom. Teraz wracam do open world, płotka czeka. 

 

Przygoda przygoda, każdej chwili szkoda.... xD.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, kanabis napisał:

Chlopaki , mam platynki we wszysykich soulsach, bb i niohach. Oczywiscie wszystko bez przyzywania.

 

Ale czy ja  cos zle robie czy to tak ma byc ze po 6h gry latam z jakims mieczykiem z samego poczatku w dodatku dwurącz bo nie mam zadnej tarczy nawet 80% zatrzymywania obrazen fiz :pawel: 

 

To tak ma byc? Bo w soulsach to juz po 6h pewnie bym mial zestaw darkknighta. Trzymam wszystkie ulepszacze do broni na pozniej ale cos patrze ze tak nie za predko te pozniej (lepsza bron) nadchodzi. 

Pokonalem tego straznika drzewa ale chyba mi z 10 poziomow brakuje zeby nosic ten jego sprzet. 

 

Najlepsze bronie są z bossów. Trochę jest też w tych wielkich powozach na tyle. Kilka można kupić.

A jeśli chodzi o tarcze, to mega dobra jest:

 

Spoiler

z tych zwykłych strażników ze złotą tarczą. Mam już sporo godzin, a lepszej nie znalazłem.

 

14 minut temu, devilbot napisał:

Ja na początku wsiadłem na konia i zjechałem cały świat przebiegając większość mobow. Jak miałem ponad 20 broni i 8 butelek +5 to zacząłem grać bo było z czego wybierać.

Podobnie. Warto zjeździć świat i pozapalać ogniska. Niektóre jaskinie oferują też sporo materiałów do ulepszeń. 

Mi nagle broń z +6 wskoczyła na +12, bo akurat taką jaskinię z materiałami trafiłem. Chociaż bossów i tak niszczę jednym czarem i różdżką, której nawet nie da się ulepszyć. :yao:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, anarom_pl napisał:

Jeżeli ktoś narobił głupot z przydzielaniem statystyk, proszę się tym nie przejmować bo można to poprawić.

 

https://www.vg247.com/elden-ring-respec-larval-tears-reset-stats

Oprócz resetowania są też bardzo dobre miejscówki do farmienia XP i można sobie łatwo podnieść level do 50-100, jeśli poświęci się na to czas. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...