Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Soban napisał:

Jak ktoś narzeka na dmg z ultraswordów to zróbcie sobie te twin ultrasy z Radhana. That's a lot of dmg! I jeszcze mega mocny aoe ash of war na nich jest.

No mi tam bers gs +12 daje rade ale po cos czlowiek zbiera te drugi rodzaj kamyków...:diablo:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rash napisał:

No mi tam bers gs +12 daje rade ale po cos czlowiek zbiera te drugi rodzaj kamyków...:diablo:

Ja go używałem do +14 przed Radhanem, a potem ten z niego jest dużym boostem. Trzeba tylko 15int dorzucić by korzystać, ale warto, bo brońka przy 2h zamienia się w dual swordy.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hubert249 napisał:

Który popiół warto założyć na zwykły miecz? W sumie po 27h sobie przypominałem o nich. 

Popioły to osobny temat. Fajnie za napisali co robi np. Okrzyk itp.

W tej grze samemu trzeba wszystko testować, tak samo jak to ile obrażeń zadaje broń trzymana w 1 i 2 rękach.

Slabe to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Rash napisał:

No mi tam bers gs +12 daje rade ale po cos czlowiek zbiera te drugi rodzaj kamyków...:diablo:

Drugi rodzaj kamyków jest do broni specjalnych/legendarnych. 

9 minut temu, mozi napisał:

Odbicie?

Parry i critical hit nożem w jelita. 

 

Jeśli nie znasz tego, to jest to odbicie małą i średnią tarczą ataku przeciwnika w idealnym momencie. Otwiera wtedy takiego kolesia na specjalny atak krytyczny podobny to backstaba, ale od przodu i mocniejszy. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, C1REX napisał:

Parry i critical hit nożem w jelita. 

 

Jeśli nie znasz tego, to jest to odbicie małą i średnią tarczą ataku przeciwnika w idealnym momencie. Otwiera wtedy takiego kolesia na specjalny atak krytyczny podobny to backstaba, ale od przodu i mocniejszy. 

 

Nie parry - zawsze miałem problem z timingiem. Teraz jest łatwiejsza alternatywa: przyjęcie ataku na tarczę -> kontra R2 -> dobicie krytykiem. Wchodzi jak w masełko i jeszcze zwraca masę życia - easy mode na mobki.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

No to riposte tak zwane.

 

U mnie już trochę lepiej zagryzło, znalazłem Uchigatanę, ubiłem Agheela, miałem pojechać do zamku w końcu, ale sobie pojechałem na wschód, trochę ciężkie mobki się zrobiły, to chyba odpuszczę XD Za to dwa Erdtree Burial Watchdogi w katakumbach, to hardkor, przerażają mnie ich sztywne ruchy :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...