Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

A te odrodzenie tylko staty postaci resetuje tak? Kusi mnie ten miecz nocy i ognia, bo lvl mi sporo brakuje. Jest on OP tmdo samego końca? 

Z drugie strony mam wielki miecz na 10+ i popiół z tym krawym ostrzem i też jest OP trochę, bo bossa mi rozwalił na 4-5 cięcia xd

Dosyć sporo bossów wyjaśnia, a jak jeszcze wjedzie combo z Mimic Tear Ashes to w ogóle no brainer. Obaj zaczniecie siekać z magicznych laserów i wszystko leży tylko trzeba brać poprawkę, że promień leci tylko na wprost i wyczuć zasięg. Na pvp broń pewnie mocno wyeksploatowana i zbyt przewidywalne te ataki specjalne.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Bloodborne i wszystkie Soulsy to prawdopodobnie bardziej intensywne doświadczenia niż Elden Ring, bez bullshitu open worldowego, który wprowadza sporo świeżości dla fanatyków Soulsów, ale mam nadzieje, że jest tylko jednorazowym skokiem w bok. Każda część przeszła próbę czasu, a w szczególności niedościgniony, najlepszy ex na PS4 -> Bloodborne.

 

  

Nie zgadzam się. Otwarty świat w Dark Souls, to najlepsze co mogło spotkać tę serię. Nie zapominaj, że to dzięki temu ten temat oraz YouTube tak żyje gierką. Każdy gra inaczej, szukanie najlepszej drogi, wolność kombinowania i grania po swojemu. Sam siedzę i patrzę na mapę gdzie iść, gdzie mnie jeszcze nie było. 

Etapy w zamkach pokazują, jak bardzo seria potrzebowała wyjść na otwarty teren, jak dzięki temu Elden zyskał na dynamice i zrobił się epicki. 

Fajnie jest pomachać mieczem w wąskich korytarzach, ale zbudować a tym cała grę, po raz piąty? Nie dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hubert249 napisał:

Etapy w zamkach pokazują, jak bardzo seria potrzebowała wyjść na otwarty teren, jak dzięki temu Elden zyskał na dynamice i zrobił się epicki. 

 

ja się nie zgadzam, wole normalne soulsy ze skrótami. Albo tutaj przesadzili z wielkością świata i najebaniem w nim pełno kopiuj wklej rzeczy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, messer88 napisał:

oj 3 z dodatkami to zdecydowanie lepsza gra od ER 

Jeszcze mi daleko do końca, ale na pewno Dark Soulsy i inne gry od From bardziej ceniły sobie czas gracza i więcej się działo podczas grania. Tutaj można spędzić kilka godzin bez wyraźnego progresu. Nie mówię, że to źle, tylko inaczej i na pewno nie jest to z defaultu lepsze rozwiązanie. Po prostu ja tam chętnie przyjmę następne gry soulslike, które nie będą open worldem, lokacje jak w Bloodborne/ Soulsach były ogromne tak czy inaczej i kazda była unikatowa. Tutaj w zasadzie jest to samo, tylko wrzucone w ogromny hub z masą roślinek i checkpointow do zebrania.

Odnośnik do komentarza

Mi tez najbardziej odpowiadala opcja dark souls 3. Spore lokacje ale bez przesady. Po prostu lubie lizac sciany a w takim elderze jest to przytlaczajace. Mam 45lvl i bron +9 i ide dopiero bic margita. Jak sobie zaplanuje gdzies isc to po drodze znajduje jakies 3 ukryte lokacje czy katakumby xd  Dzisiaj chcialem uzyc sobie tych prochow to jakiegos dzwoneczka nie mam jeszcze 

 

Ale trzeba przyznac ze szacun za taki openworld dla from bo robi wrazenie

Co do nastepnej gry to mysle ze wreszcie za bb2 sie wezma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...