Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie w eldenie podoba ze questy z npc sa duzo bardziej czytelne. A nie jak w poprzednich w polowie dziełem przypadku albo trzeba znalesc notke za kiblem na srajtasmie. 

 

Btw wczoraj jak lizałem wschodnie limgrave znalazlem teleport do samego konca lokacji dragoncostam.

 

Mam 40lvl a tam mobki na 3 strzaly z konia dajace 1500 runow :banderas: 

Fajniusio

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Wczoraj zresetowałem staty,  żeby pograć tym mieczem mocy i ognia i jest moc, ale byłem na hita, bo wiadomo wszystko poszło w wiarę I mądrość, więc ma to swoje minusy. 

Chyba, że ktoś ma oko 80-100lvl, bo ja obecnie 51. No, ale znalazłem kapitalne miejsce na farmienie, tylko trzeba questa było zrobić w którym na co oczywiście bym nigdy nie wpadł gdybym przypadkiem nie trafił na ten filmik.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Oczywiście może się obejść beż łuku, bo na tych gościach z tym mieczem leci też ponad 10k w minutę. Jak ktoś chce walnąć z 10lvl to perfekt. Ja muszę żyćko nadrobić więc akurat. 

 

Na przyszłość pomyśl o tej katanie i będziesz bogiem ;) https://eldenring.wiki.fextralife.com/Rivers+of+Blood

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

Mi sie w eldenie podoba ze questy z npc sa duzo bardziej czytelne. A nie jak w poprzednich w polowie dziełem przypadku albo trzeba znalesc notke za kiblem na srajtasmie. 

 

Btw wczoraj jak lizałem wschodnie limgrave znalazlem teleport do samego konca lokacji dragoncostam.

 

Mam 40lvl a tam mobki na 3 strzaly z konia dajace 1500 runow :banderas: 

Fajniusio

Tak, questy są całkiem nieźle opisane, jak na standardy soulsowe :D. Można nawet kilka zrobić bez wiki ...

Odnośnik do komentarza

Godrick pokonany, ale trochę męczyłem się w tej walce. Wiecznie coś nie szło po myśli. Jak meduza za szybko nie padła, to kamera szalała, a to zaciąłem się na jepanym nagrobku itp. ale w końcu się udało. Ogólnie cały czas nie czuje tej rolki + ciosów bossów. Jedne ciosy szybkie, drugie mega wolne i rolka zawsze, albo za wcześnie, albo za późno. Z dobrych rzeczy to skopiowałem krwawienie i założyłem na 2 miecze. Jak weszło ładne combo to Godrickowi 1000 HP ubywało za jednym zamachem :banderas:Do tego mam jakiś amulet co odnawia flaszki za ciosy krytyczne. Dobre przy koszeniu mobkow. Ten atak specjalny z krwawienia tez bardzo mocny. Często go używam, jak mam z kimś problem. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, devilbot napisał:

Wydaje się bullshitem ale z konia nie jest taka zła. Jeździsz i przyzywasz summony a sam atakujesz tylko jak jest duży opening. 

 

 

Walka jest mocno skillowa, summony nieogaraniczone i warto być ciągle na koniu i przeprawadzać szarżę, bez tego Radahn jest za szybki:). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

sluchajcie, totalnie noobowskie pytanie. mam za soba wszystkie gry z szeroko rozumianej serii, kilka platyn, ale tego nie jestem pewien.

 

mam miecz ktory wymaga 18 sily i 16 dexa. skaluje sie C z sila i B z dexem (to jest ten bloodhound na poziomie 10).

 

zalozmy, ze chce dopier,dolic 30 punktów. wszystko w dexa a sile zostawic na 18? czy jakos rowno to rozlozyc? nie planuje na razie zmieniac broni, mam chyba z 7 tych larva costam.

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba robić wszystkich questów żeby się dobrze bawić ale faktycznie nawet dostęp do niektórych lokacji czy bossów jest nieźle schowany i często ciężko jest tam trafić bez poradnika ale przecież dlatego lubię soulsy i taka wizja mrocznej tajemniczej gry mi odpowiada. Zawsze zostają ubigry z dziennikiem i radarem jak komuś nie pasuje wizja przechuja mizayakiego.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ölschmitz napisał:

sluchajcie, totalnie noobowskie pytanie. mam za soba wszystkie gry z szeroko rozumianej serii, kilka platyn, ale tego nie jestem pewien.

 

mam miecz ktory wymaga 18 sily i 16 dexa. skaluje sie C z sila i B z dexem (to jest ten bloodhound na poziomie 10).

 

zalozmy, ze chce dopier,dolic 30 punktów. wszystko w dexa a sile zostawic na 18? czy jakos rowno to rozlozyc? nie planuje na razie zmieniac broni, mam chyba z 7 tych larva costam.

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chodzi ci o to czy wiecej dmg do broni da ci pojscie full w dex czy rozlozenie po rowno? 

 

Ciezkie pytanie bo po osiagnieciu okreslonego poziomu statsy wolniej sie podnosza (nie pamietam ktorego, w soulsach chyba byl 40), przynajmniej tak bylo w soulsach wiec pojscie full w dex wcale nie musi gwarantowac wiekszego dmg niz rozlozenie tego.Wiem bo mozna to bylo sprawdzic np przy rozdawaniu na nowo punktow. Najlepiej by sie przydal jakis kalkulator do tego , moze jest? 

 

No i dochodzi kwestia tego czy jak potem nie ulepszysz tej broni jeszcze bardziej nie zmieni ci sie skalowanie z B na A. A skalowanie z sila zostanie na C. Wtedy jednak wychodziloby na to ze lepiej bylo pojsc full w dex.

6 minut temu, messer88 napisał:

 

niektóre, inne są imo nie do zrobienia bez wiki przez rozmiar gry i możliwość że w pewne miejsca się nie wrócisz lub w ogóle nie zajrzysz 

To prawda. No ale w sumie mam z 1/3 gry za soba a zrobilem i tak wiecej questow samodzielnie niz we wszystkich soulsach razem wzietych :)

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, kanabis said:

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chodzi ci o to czy wiecej dmg do broni da ci pojscie full w dex czy rozlozenie po rowno? 

 

Ciezkie pytanie bo po osiagnieciu okreslonego poziomu statsy wolniej sie podnosza (nie pamietam ktorego, w soulsach chyba byl 40), przynajmniej tak bylo w soulsach wiec pojscie full w dex wcale nie musi gwarantowac wiekszego dmg niz rozlozenie tego.Wiem bo mozna to bylo sprawdzic np przy rozdawaniu na nowo punktow. Najlepiej by sie przydal jakis kalkulator do tego , moze jest? 

 

No i dochodzi kwestia tego czy jak potem nie ulepszysz tej broni jeszcze bardziej nie zmieni ci sie skalowanie z B na A. A skalowanie z sila zostanie na C. Wtedy jednak wychodziloby na to ze lepiej bylo pojsc full w dex.

To prawda. No ale w sumie mam z 1/3 gry za soba a zrobilem i tak wiecej questow samodzielnie niz we wszystkich soulsach razem wzietych :)

 

bron jest juz ulepszona na maxa, ona ma +10 i to jest max. ma skalowanie C str i B dex

 

czyli najlepiej oba do softcapa dojechac na start? bije dexa do np. 40 i potem dopiero w siłę?

Odnośnik do komentarza

Ja Radahna zrobiłem tymi fioletowymi kamieniami i Boss był łatwy. Tylko musiałem rozkminic jak mam do niego podjechać.  Znacznie trudniej mi było z tymi dwoma Gargoylami. 

 

Moim zdaniem ludzie sobie psują grę tą poprawnością gracza, że powinno się grać bez Wiki, opisów i porad kumpli. Ta gra jest stworzona do dzielenia się sekretami i te ultra sekrety to część magii serii. Tak jak ludzie dzielą się combosami w Tekkenie, a nie każdy używa tylko swoje dla satysfakcji odkrywania. Albo jak ktoś sam chciał odkryć w Finał Fantasy 7 melodyjkę na pianinie Tify, by zdobyć jej Limit Break. Powodzenia. 

 

Satysfakcja odkrywania jest nawet OK, ale idzie to ceną frustracji, rozciągania gry, ryzyka nudy i pominięcia masy miejscówek, czarów, broni i bossów. 

Oczywiście każdy gra jak chce, ale ja lubię wyciskać 100%, a jednocześnie zupełnie mnie nie kręci lizanie ścian godzinami i spędzenia całego wieczoru na bezproduktywnym kręceniu się po świecie.  Pierwsze 30 zrobiłem bez opisu i się nacieszyłem. Teraz jadę z opisem pomijalnych trofeów i gra nabrała super fajnego tempa, bo wiem co mam robić. 

 

Bez opisu by mnie ominął ten 

Spoiler

Zamek do góry nogami i piekielny świat ukryty wewnątrz tego dziwnego przeciwnika na kółkach. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, mugen napisał:

No chyba nie do końca dobrze się z tym czujesz jak co kilka stron wracasz z tą racjonalizacją.

Drugi raz to piszę i jest to w kontekście atakowania Wiki, bo sobie grę ktoś popsuje. 

Widzę po progresie kto korzysta z Wiki, kto nie i komu się gra bardziej podoba, a kto się od gry odbił i rozczarował. 

 

@devilbot - nie wiemy co siedzi w głowie twórcy. Jednak ta popularność gry na Twitch i YT pewnie miała/ma pozytywny wpływ na sprzedaż gry. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...