Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, devilbot napisał:

Mam słuchać co gada jakoś npc jak info leży jak byk w poradniku na fextralife :yao:

A co gada NPC?

Żeby zrobić tak jak mówi i na 100% nie oszuka nas jak w każdej innej części gry? Sam akurat wyczułem oczywisty podstęp i nie dałem się nabrać. 

 

Poza tym to inny przeciwnik może widać też nas zjeść i tam przenieść. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Wczoraj zresetowałem staty,  żeby pograć tym mieczem mocy i ognia i jest moc, ale byłem na hita, bo wiadomo wszystko poszło w wiarę I mądrość, więc ma to swoje minusy. 

Chyba, że ktoś ma oko 80-100lvl, bo ja obecnie 51. No, ale znalazłem kapitalne miejsce na farmienie, tylko trzeba questa było zrobić w którym na co oczywiście bym nigdy nie wpadł gdybym przypadkiem nie trafił na ten filmik.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Oczywiście może się obejść beż łuku, bo na tych gościach z tym mieczem leci też ponad 10k w minutę. Jak ktoś chce walnąć z 10lvl to perfekt. Ja muszę żyćko nadrobić więc akurat. 

 

Dużo czytałem o tym mieczu, wiele osob go chce, ale jak zobaczyłem gameplay, ze albo sie z niego strzela, albo załatwia wszytskich ogniem, to zainteresowanie spadlo do zera.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bigby napisał:

Zależy mi tylko na pokonaniu wszystkich acziwmentowych bossów, więc w razie czego sprawdzę drogę do różnych lokacji. Chyba że rzeczywiście olanie questa Ranni mi to zablokuje, ale na razie jestem na jej usługach i z Blaiddem mamy się udać do Nokron City, czyli pewien postęp robię.

 

no to jak chcesz acziki to w tym queście jest taki boss 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, easye napisał:

Dużo czytałem o tym mieczu, wiele osob go chce, ale jak zobaczyłem gameplay, ze albo sie z niego strzela, albo załatwia wszytskich ogniem, to zainteresowanie spadlo do zera.

 

Zrobiłem respeca pod niego i rzeczywiście potrafi napsuć bossom sporo krwi - szczególnie fala uderzeniowa. Bez tego miecza dłużej męczylbym się z takim Radahnem. Z drugiej jednak strony dziś planuje powrócić do poprzedniego buildu, bo nie sprawia to aż takiej satysfakcji.

Teraz, messer88 napisał:

 

no to jak chcesz acziki to w tym queście jest taki boss 

 

A to wtedy się za niego konkretnie zabieram. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, easye napisał:

Dużo czytałem o tym mieczu, wiele osob go chce, ale jak zobaczyłem gameplay, ze albo sie z niego strzela, albo załatwia wszytskich ogniem, to zainteresowanie spadlo do zera.

Jest mocny, ale trzeba i tak go podexpic kamieniami. Też na początku żałowałem resetu, ale już podexpilem i lecevz koksem. Dobry on jest na początek walki. Od połowy lepiej dokończyć dzieła normalnie, bo z szybszymi bossami to trochę wkurw.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Rotevil napisał:

Dużo jest o katanach, mieczu ogniowym a co sądzicie o tym lodowym toporze? Widziałem go w akcji i jest op, jego umiejętność ma duży zasięg z nikim kosztem, muszę się nim pobawić bo sam się dziwię, że nie zauważyłem jego potencjału kiedy go podniosłem.

Podobno jedna z najlepszych broni w grze ten lodowy. 

 

Bardzo lubiany przez speedrunnerów. 

 

Odnośnik do komentarza

Krotka pilka. Warto przyjmowac jakies tam komunie i lać smoki? 

 

Czy po prostu lać smoki i nie zawracac sobie glowy jakimis komuniami i przejmowaniem ich mocy?

 

Chyba mam cos z sadomaso. Zamiast isc uwalic godricka na lajcie to polazlem gdzie do jakiejs lwiej grzywy i sie bilem tam z godzine. Ten rycerzyk lekko wkurwiający

Odnośnik do komentarza

Ja niby odpaliłem NG+, żeby zrobić resztę zakończeń i żałuję. Jak widzę, że mam odkrytą całą mapę ze wszystkimi punktami, ale znowu trzeba latać i odkrywać ogniska, to co było odblokowane przez klucze, muszę znowu odblokowywać i że znajduję te same itemy np. talismamy, to mi się odechciało i gra już wyleciała z dysku. Chyba więcej frajdy miałem jak sobie farmiłem i robiłem inwazje i coopy po całej mapie po zakończeniu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, cotek napisał:

Czy potrzebuje medalionu do windy, aby dostać się do rejonu z Melanią czy jest jakaś inna droga ?

Spoiler

Do Altus Plateau?

 

Pierdolony Radahn i one-shoty z 40 vigoru :banderas:Padł ten skurwysyński Don Kichot, za drugim podejściem zostało mu dosłownie pół milimetra życia, skoczył na mnie i zajebał. Myślałem, że dostanę wylewu. Ale potem nauczyłem się okienek, gang odciągał jego uwagę i zdechł. Bleed robi robotę.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Metoda napisał:

Ja niby odpaliłem NG+, żeby zrobić resztę zakończeń i żałuję. Jak widzę, że mam odkrytą całą mapę ze wszystkimi punktami, ale znowu trzeba latać i odkrywać ogniska, to co było odblokowane przez klucze, muszę znowu odblokowywać i że znajduję te same itemy np. talismamy, to mi się odechciało i gra już wyleciała z dysku. Chyba więcej frajdy miałem jak sobie farmiłem i robiłem inwazje i coopy po całej mapie po zakończeniu. 

Mi właśnie wpadł calak na NG+, bo za pierwszym razem mając gotowe 3 zakończenia zjebałem ten trik z backupem sejwa w cloudzie na xboxie(na ps4 to latwiej bylo bo zgrywalo sie na pendrive i elo).
NG+ z questem Ranni zajął mi jakieś 4h speedrunu

Odnośnik do komentarza

Poda ktoś jakąś fajną stronkę do buildow?
Kończę już grę tym lamerskim mieczem nocy i ognia.
Praktycznie wszyscy bossowie za pierwszym lub 2 razem od wielu godzin.
Teraz może ciut trudniej będzie na tej mapie olbrzymów bo nawet zwyklaki nieźle czeszą.
Daleko do końca?
Piszcie w spoilerze.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...