Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Donatello1991 napisał:

Gdzie są itemy do ulepszania summonow? Nie wiem jak to możliwe ale jestem po stolicy i nie mam ani jednego itemu, a przecież nawet przypadkiem powinienem jakiś po drodze zgarnąć xd No chyba, że o czymś się nie wiem, bo w sumie olalem temat summonow kompletnie. Z raz czy dwa mi się zdarzyć ich przywołać do bossa. 

 

Te kanały faktycznie pokręcone. 

 

"Odblokowałeś" ulepszaczkę duchów?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, stoodio napisał:

"Odblokowałeś" ulepszaczkę duchów?

Tak

10 minut temu, Schranz1985 napisał:

To ciekawe ile tej mapy masz serio zeksplorowanej a nie tylko odkrytej bo ja mam 120h i wszystkiego nie zrobiłem.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Wszystko co dałem radę i zauważyłem. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Donatello1991 napisał:

Tak

No to ulepsza się kwiatkami (dzwonkami?). 

Kwiatki te rosną przeważnie w katakumbach i zrywa się je tylko raz. 

Możesz mieć problem, jeśli pominąłeś te najłatwiejsze z kwiatkami [1]. Bez nich nie rozpoczniesz ulepszania. Jedynki są głównie na południu mapy.

Odnośnik do komentarza

Nie no mi nie przeszkadza to, po prostu z ciekawości. Chyba wiem o jakie kwiatki może chodzić, no ale olalem je, bo myślałem że to mało przydatny szrot jak na powierzchni inne jagody i dziady xd

 

Za bardzo nie przepadam za takimi lokacjami jak katakumby. Jedne zrobiłem i od jednych się na razie odbilem w Caelid. 

 

10 minut temu, Schranz1985 napisał:

A zapoznałeś ja z kowalem?
Ona musi stać na wprost kowala przy ścianie.
To do Whiskera bylo, ostatnio też jakiś kolega mi odpisał na psn że juz ma 50h i chyba koncowka a jak wysłał mi mapę to połowy znaczników jak ogniska lochy itd nie miał xD.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

To, że jestem za stolica nic nie znaczy, bo i tak wracam często, żeby kogoś rozwalić co wcześniej mi się nie udało. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Schranz1985 napisał:

A zapoznałeś ja z kowalem?
Ona musi stać na wprost kowala przy ścianie.
To do Whiskera bylo, ostatnio też jakiś kolega mi odpisał na psn że juz ma 50h i chyba koncowka a jak wysłał mi mapę to połowy znaczników jak ogniska lochy itd nie miał xD.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

No ja mam sporo ognisk, ukrytych przejść, znaczników, sub bossów, od groma lochów. Biegam czasami sobie po wcześniej odkrytych terenach nawet na sile szukając jakiś ukrytych ścieżek. Mam 124 lvl. Może czas sporo zależy ile na bossach sprawdziłeś czasu, u mnie to z reguły 2-3 maks podejścia bo gra w porównaniu do innych From (które uwielbiam) jest zdecydowanie łatwiejsza

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

Nie no gra jest prosta, taka prawda.
Co chwila ognisko, pomnik Mariki.
Masa rzeczy op, duchy np.mimic tear itd.
Pod tym kątem to zawód, nie ma żadnego podjazdu do takiego dlc z DS2 np.
No ja to zanim poszedłem na 1 zamek to już 40h miałem.
Na Ng+ planuję sobie zrobić dual katane.

Donatello ja nie wiem jak ty grasz że żadnej konwali do upgrejdu duchów nie masz.
To sie czesto dostaję za opcjonalnych bossów lub zwyczajnie leży na ziemi w formie itemka nie koniecznie kwiat na mapce.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, C1REX napisał:

Mimic nie zawsze jest najlepszym wyborem. 

Mimic +10 jest zawsze najlepszym wyborem, tankuje i zadaje mnóstwo obrażeń, jak zaczniemy napierdalać Transient Moonlightem, to boss nawet pierdnąć nie zdąży.

Odnośnik do komentarza

wczoraj przelazlem stolice. jezu co za miejscowka. klimat spoko, ale design samego levelu absolutny TOP.

 

nie znalazlem tych podziemi o ktorych tu czytalem, dzisiaj poszukam.

 

bossy niestety latwe. nawet jesli potem sie pojawi jeden czy dwoch trudnych bossow - najlatwiejsze soulsy bez dwoch zdan. jest sporo ulatwien, ktore nie sa cheesem, czyli nie naginasz praw gry. skille, mimic tear, bleed - trzeba sobie robic jakies zasady, zeby gra nie byla zbyt latwa. jak tak nie lubie bo rownie dobrze moge grac SL1 na gaciach i matą do tanczenia.

 

ale nie tylko poziom trudnosci sie liczy, reszta gry jest wyje.bana w kosmos.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Rozi napisał:

Mimic +10 jest zawsze najlepszym wyborem, tankuje i zadaje mnóstwo obrażeń, jak zaczniemy napierdalać Transient Moonlightem, to boss nawet pierdnąć nie zdąży.

Zależy od naszego builda. Jest kilka elitarnych summonów, które też biorą bossów na solo lub lepiej odciągają uwagę samemu nie ginąc. Są też chyba dwa summony, które potrafią na bossa nałożyć Scarlet Rot :Coolface:

 

 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Donatello1991 napisał:

A jest jakiś ogranicznik lvl przed ng+? Czy mogę już na pierwszym przejściu powiedzmy zrobić 150lvl?

Nigdy czegoś takiego nie było. Jak ktoś chce to może wbić i max lvl ze wszystkimi statami na 99 przy pierwszej grze ale zajmie to pewnie absurdalną ilość czasu. Generalnie w poprzednich grach From zakładało się, że meta jest w granicach 120 (180 w DkS2) głównie pod pvp ale w pve też było to dotąd całkiem optymalne na wejście w NG+. W Eldenie póki co mam wrażenie, że spokojnie można lecieć 150-180 na pierwszym przejściu. Wszystko rozbija się tak naprawdę o to czym walczymy no i warto mieć jednak trochę więcej punktów w Vit żeby nie być na strzała.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

A jest jakiś ogranicznik lvl przed ng+? Czy mogę już na pierwszym przejściu powiedzmy zrobić 150lvl?

Ja miałem 142 jak skończyłem grę zwiedzając i zabijając wszystko. Dobilem potem do 150lvl bo wygląda mi to na meta pvp i tak zostawiam postać. Widziałem gości z levelem powyżej 400

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...